ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Студент 1 курсу спеціальності Будівництво та цивільна інженерія став учасником проєкту «Херсон Мрії»

Мене звати Богдан Гараєв, навчаюсь на 1 курсі на інженера-будівельника (192 спеціальність).

Хочу поділитися з вами новиною!

22 листопада я подав свою кандидатуру на участь у проєкті «Херсон Мрії» і вже 29 листопада мені прийшла позитивна відповідь.

Цей проєкт спрямований на післявоєнну відбудову міста та його подальший розвиток у якому будуть приймати участь не тільки українські, а й іноземні архітектори та будівельники.

Проєкт має 3 етапи і всі вони по своєму дуже цікаві:

1 етап проходить онлайн з відомими коучами, бізнесменами та педагогами, такими людьми як Валерій Пекар, Михайло Винницький та Ірина Тулякова.

2 етап проходить офлайн у Львові, де ми будемо презентаувати та відстоювати свої ідеї та інтереси стосовно майбутнього Херсона (адже всі учасники мають спільну мету, а це нереально об'єднує під час співпраці)

3 етап – він найцікавіший! Це сама поїздка у Данію де ми будемо отримувати інформацію від практиків із Європи та нові ідеї для розвитку нашого улюбленого міста.

Я, як корінний мешканець улюбленого Херсона, виступив з проєктом, в якому відзначив те, що, на мою думку, покращить умови комфортного проживання, а також розвитку міста як у культурному, так і курортному сенсі.

На студентській годині я поділився з нашим куратором Денисом Баруліним та своїми одногрупниками кількома ідеями, які я запропонував на проєкт і які буду відстоювати на 2 етапі конкурсу у Львові:

1. Будівництво нових спортмайданчиків та спортивних академій (тренажери, футбольні, волейбольні та баскетбольні поля, академії спорту та ін.). Це є одним з пріоритетів, адже здорова молодь, запорука успішного майбутнього країни!

2. Війна показала проблему центрального опалення і є певні ідеї стосовно вирішення цього питання.

3. Вирішення проблеми курсування громадського транспорту у вечірній час та взимку. А також розроблення графіка руху маршрутного таксі, адже без цього добиратися кудись ох як непросто, особливо з одного кінця міста в інше.

4. Розробка швидкої системи навігації по місту, особливо це важливе питання для туристів, які будуть приїжджати до Херсона після війни.

Також ми обговорили можливості участі студентів у міжнародних грантових проєктах та які перспективи можуть відкритися перед нами в результаті такої діяльності.

Я дуже сподіваюсь на швидку відбудову Херсона та повернення всіх його мешканців, а також усіх охочих у рідне місто! Чекаємо скорішої зустрічі!

Автор: Богдан Гераєв, студент 1 курсу, спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія.