Факультет архітектури та будівництва продовжує співпрацю з закордонними освітніми закладами
В умовах сьогодення система ступеневої освіти є важливим аспектом оптимізації та диференціації навчання щодо підготовки фахівців у галузі архітектури та будівництва.
Враховуючи, реалізацію академічної мобільності здобувачів вищої освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету з метою підвищення якості вищої освіти, ефективності наукових досліджень та гармонізації стандартів вищої освіти, 03 жовтня 2022 року – була проведена лекція польською мовою на тему: «Впровадження сталого розвитку - практичне застосування переробки на прикладі UPCYKLING у галузі архітектури та будівництва».
Лектором виступила Anetta ZIELIŃSKA – Profesor doktor habilitowany, doktor honoris causa, Wroclaw University of Economics, Poland.
Організаторами заходу є факультет архітектури та будівництва Херсонського державного аграрно-економічного університету.
Модератором заходу виступила доцент кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії – Тетяна МАЦІЄВИЧ.
Декан факультету архітектури та будівництва – Наталія ДУДЯК, привітала всіх із початком заходу та висловила сподівання на подальше зміцнення наукових зв’язків між Wroclaw University of Economics та Херсонським державним аграрно-економічним університетом.
У науковому заході взяли участь науковці Херсонського державного аграрно-економічного університету та здобувачі вищої освіти спеціальностей: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, 194 Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології, 192 Будівництво та цивільна інженерія, 193 Геодезія та землеустрій, 191 Архітектура та містобудування, 022 Дизайн середовища.
Лектор, Anetta ZIELIŃSKA, надала оцінку перевагам, пов’язаних з вторинним використанням відходів для навколишнього природного середовища та недоліках утилізації відходів у галузі архітектури та будівництва.
Акцентувала увагу, що домінуючого метою вторинного використання будівельних матеріалів є економія ресурсів та енергії, яка у свою чергу, досягається шляхом скорочення обсягів виробництва нових матеріалів або добудови зі спеціально побудовами архітектурними об’ємами.
Дякуємо лектору за вдосконалення теоретичних знань та набуття практичних навичок щодо переробки на прикладі UPCYKLING.
Автор: Тетяна МАЦІЄВИЧ (04.10.22)