ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Анкетування та обговорення зі стейкхолдерами та здобувачами удосконалення освітніх програм

На факультеті архітектури та будівництва  по закінченню 2021-2022 навчального року відбувся поточний моніторинг і періодичний перегляд освітніх програм.

Захід відбувся в он-лайн режимі за допомогою системи Zoom, змогли приєднатися студенти та стейкхолдери як з окупованих так і підконтрольних територій України.

Процедура забезпечення якості освітньої діяльності реалізується через слухання, обговорення та прийняття рішень щодо удосконалення освітніх програм, а також проведення анкетування.

Навіть в умовах військового стану, знаходячись на окупованих територіях викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру факультету архітектури та будівництва  самі та долучаючи студентів та аспірантів прийняли активну  участь у ряді міжнародних конференцій, круглих столів та семінарів.

 Актуальні питання розвитку освіти і науки в галузі геодезії та землеустрою обговорювали 9 червня 2022 року на круглому столі який організувала та провела кафедра геодезії і геоінформатики Львівського національного університету природокористування. Модератор: КОЛОДІЙ Павло – завідувач кафедри геодезії і геоінформатики

Сучасні тенденції розвитку геодезії, землеустрою та природокористування 15-16 червня 2022 року обговорили в  Одеському державному аграрному університеті на факультеті геодезії, землеустрою та агроінженерії спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій" прийнявши активну участь у  міжнародна науково-практична конференція. Модератори: МАЛАЩУК Оксана Степанівна – в.о. декана факультету геодезії, землеустрою та агроінженерії та ФОМЕНКО В’ячеслав Анатолійович – в.о. завідувача кафедри геодезії, землеустрою та земельного кадастру.

Стейкхолдери, здобувачі разом з гарантами освітніх програм обговорили сучасний стан підготовки студентів за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій»; проаналізували зміст освітніх компонентів і фахових компетентностей, потрібних для підготовки фахівців у сфері фаху за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» щодо конкурентоспроможних на ринку праці. Взяли участь керівники профільних підприємств та організацій Херсонське відділення Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України Пєсков І.В – судовий експерт; ПП НВФ «Нові технології-ГІС» Домків В.Р. – директор; ТОВ «Херсонземпроект» Романча А.С. – директор; ПП «Херсон-ГІС» Крупіца Д.О. – директор; ТОВ «Фелия» Мартинов І.М. – директор.

Зазначили важливість проведення анкетування за допомогою якого визначається думка репрезентативної сукупності учасників освітнього процесу щодо якості освітньої діяльності за освітньою програмою «Геодезія та землеустрій» та її удосконалення, а також з метою стимулювання професійного зростання та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників. За допомогою анкетування дистанційно відбувається врахування інтересів та пропозицій учасників освітнього процесу, стейкхолдерів, роботодавців під час формулювання цілей та програмних результатів навчання, визначення рівня задоволеності здобувачів вищої освіти освітньою, організаційною, інформаційною, консультативною та соціальною підтримкою.

Оновлення ОП виконується шляхом затвердження відповідних змін до початку навчального року, в якому будуть навчатись здобувачі освіти за зміненими компонентами. Всі пропозиції були внесенні та затвердженні на засіданні кафедри землеустрою, геодезії та кадастру з присутністю гарантів освітніх програм, здобувачів та стейкхолдерів.

 

Автор: завідувачка кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Наталія Дудяк