ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції та перспективи розвитку менеджменту в умовах глобальних викликів»
В умовах турбулентності та підвищеного рівня небезпеки зовнішнього середовища особливого значення набувають стабілізуючі фактори, які допомагають не просто вижити, а й зберегти зв'язок зі звичайним життям. Позитивними тріггерами для науковців стали он-лайн конференції як можливість реалізації наукового потенціалу, а також нагода побачити колег, налагодити зв’язки та підтримати один одного. Таким заходом стала ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції та перспективи розвитку менеджменту в умовах глобальних викликів», яку провели науковці кафедри менеджменту та інформаційних технологій Херсонського державного аграрно-економічного університету. У конференції взяли участь науковці, викладачі, здобувачі вищої освіти, представники науково-дослідних і проєктних організацій, органів влади, громадських організацій та комерційних структур, дорадчих служб з України, Польші, Венгрії, Молдови, Грузії, Китаю, чия діяльність має відношення до тематики конференції.
Захід пройшов в дружній атмосфері та жвавих наукових дискусіях. В рамках конференції висвітлено такі тематичні напрями:
1. Теоретичні аспекти та новітня практика менеджменту в аграрно-продовольчому, інфраструктурному, фінансовому та інших секторах в умовах сервісної економіки.
2. Стан та перспективи інноваційного розвитку економіки: економічна теорія та історія економічної думки, національні моделі економічних систем, міжнародні економічні відносини, кросскультурні особливості сучасних бізнес-процесів, розвиток продуктивних сил і регіональна економіка, демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика, гроші, фінанси і кредит,бухгалтерський облік, аналіз та аудит в умовах соціально-економічних трансформацій.
3. Практики менеджменту: управління змінами та інноваціями, креативний менеджмент, формування інтелектуального капіталу, економіка природокористування та охорони навколишнього середовища, аспекти екологічного менеджменту та органічного виробництва продукції в контексті соціальної відповідальності.
4. Інноваційні технології управління розвитком підприємств та управління бізнес-процесами (економіка, організація, фінанси та оподаткування, бухгалтерський облік, аналіз та аудит, інші сфери діяльності).
5. Сучасні математичні методи, моделі та інформаційні технології в умовах глобальної цифровізації економічних систем як інструменти розвитку циркулярної економіки.
6. Реалії та перспективи публічного адміністрування та регіонального управління: світовий та вітчизняний досвід ефективного управління економікою на державному та регіональному рівні.
7. Менеджмент освіти: інноваційні методи викладання та актуальні навчальні технології підготовки фахівців.
Дякуємо учасникам за участь у міжнародній конференції попри всі обставини, зичимо скорішого миру та чекаємо на зустрічі на наукових івентах в офф-лайн й онлайн форматі.
Автори: Ганна ЖОСАН