ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Співпраця кафедри ботаніки та захисту рослин зі стейкхолдерами

Важливим аспектом підготовки фахівців високого рівня є комплексна і системна взаємодія освіти, науки, виробництва – "трикутник знань". Завдяки налагодженій співпраці викладачів кафедри ботаніки та захисту рослин зі стейкхолдерами південного регіону України здобувачі вищої освіти агрономічного факультету і зараз мають можливість набувати практичного досвіду, приймаючи безпосередню участь у весняних польових роботах або слідкуючи за нашими повідомлення та рекомендаціями.

За сприяння члена-кореспондента НААН України, директора Інституту рису, професора кафедри ботаніки та захисту рослин Дудченка В.В. реалізується співробітництво з ДП ДГ Інституту рису на чолі з його директором Борейко А.М. Відтепер наші здобувачі вищої освіти не обмежуються дослідними полями Інституту рису, а долучаються до технологічних процесів вирощування сільськогосподарських культур як в умовах рисових зрошувальних систем, так і звичайних умовах зрошуваного і неполивного землеробства.

Здобувачі вищої освіти третього року навчання першого (бакалаврського) рівня спеціальності 202 «Захист і карантин рослин» Мельниченко Павло та Федосєєв Ілля прийняли участь у сівбі ячменю ярого сорту Аватар на полях закритої чекової рисової зрошувальної системи модуля Маковського. Сівбу проводили сучасною сівалкою PrimeraDMC 4500 з шириною захвату 4,5 м, яка дозволяє одночасно висівати насіння і вносити добрива у рядки з наступним прикочуванням. Норма висіву культури становила 180 кг/га, глибина сівби – 5 см, одночасно в рядки вносили карбамід (80 кг/га). Здобувачі вищої освіти набули навичок контролю якості виконання робіт, а саме визначення глибини загортання насіння та норми висіву.

Дякуємо директору ДП ДГ Інституту рису Борейку А.М. за надану можливість набуття практичних знань здобувачами вищої освіти!

 

Автори: Марковська О.Є., Макуха О.В.