Якщо здобувач бажає, то чому ні?
Студентоцентрований підхід та індивідуальна освітня траєкторія – це те, до чого прагне будь-який гарант освітньої програми та університет в цілому. На кафедрі водних біоресурсів та аквакультури у здобувачів наближається період практики і ось студентка третього курсу Ящук Анна відповідально підійшла до цього питання.
Здобувачка вирішила особисто ознайомитись з можливими базами практик, щоб зрозуміти до чого лежить душа. Чи це вирощування традиційних видів риб таких як короп, товстолобик та амур, чи це товарне отримання більш елітного виду продукції, такої як осетрові види та чорна ікра, а також форель та червона ікра.
Заручившись підтримкою доцента кафедри, кандидата сільськогосподарських наук Віктора Юрійовича Шевченко, здобувачка вже побувала на ДУ «Виробничо-експериментальному дніпровському осетровому рибовідтворювальному заводі ім. академіка С.Т. Артющика», а сьогодні відвідала форелеве господарство Павла Щербатова, ФОП «Щербатов».
На господарстві як раз проходить період нересту плідників, тому Анна мала змогу спостерігати процес бонітування, інкубацію ікри та викльов личинок. Ознайомилась з основним технологічним обладнанням та технологією приготування кормів.
Тепер здобувачка повинна вирішити для себе, де саме вона хоче набути практичних навичок.
Автори: асистент Цуркан Л.В. (14.02.2022 р.)