На кафедрі технології виробництва продукції тваринництва продовжується робота із учнями - членами Малої академії наук України
Національний центр «Мала академія наук України» відіграє вирішальну роль у виявленні, розвитку і підтримці обдарованих, здібних до науки учнів, тобто являє собою як мережу формування інтелектуального капіталу нації та виховання майбутньої наукової зміни, як було зазначене у Законі України «Про наукову та науково-технічну діяльність» (2015).
У 2018 році діяльність МАН України отримала статус Центру наукової освіти ІІ категорії під егідою ЮНЕСКО та статус Академії Copernicus. Це надає ексклюзивні можливості для сотень тисяч дітей і педагогів, сприяє формуванню позитивного іміджу України на міжнародній арені та розвитку освітньої дипломатії.
Викладачі кафедри технології виробництва продукції тваринництва Херсонського державного аграрно-економічного університету традиційно приймають активну участь у роботі із учнями - членами МАН.
Так, 29 березня 2021 року у третьому етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України робота учениці 9 класу ПОГОРІЛЕЦЬ Дар’ї на тему «Розміри та репродуктивні характеристики сук породи середньоазіатська вівчарка різних системи розведення» зайняла в ІІ місце (науковий керівник робіт доцент технології виробництва продукції тваринництва СОБОЛЬ Ольга).
21 грудня цього року за результатами І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у тій же секції робота учениці 9 класу МИТРАШЕВСЬКОЇ Владислави на тему «Органолептичні якості та привабливість сухих повноцінних кормів різних марок для кішок» зайняла І місце (науковий керівник робіт доцент технології виробництва продукції тваринництва СОБОЛЬ Ольга).
Обидві дівчинки - вихованки Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради (вчитель МИТРАШЕВСЬКА Таміла).
Запрошуємо вчителів та школярів, які цікавляться питаннями утримання, годівлі, відтворення та використання тварин різних видів до плідної співпраці!
Бажаємо учням-членам Малої академії наук України, щоб їх досягнення стали першими сходинками у неймовірно цікавий світ наукового пошуку!
Автор: доцент Соболь О.М., Кривий В.В. Прес-центр БТФ (23.12.2021)