ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності

26 жовтня 2021 року відбулося засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності. Після заслуховування звітів з наукового стажування доцентів кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Ладичука Д.О. та Волошина М.М., доцентів кафедри інженерії харчового виробництва Горач О.О., Резвих Н.І., Новікової Н.В. та Ряполової І.О., доцента кафедри технології виробництва продукції тваринництва Ведмеденко О.В., які прийняли участь у ІІ Міжнародній програмі наукового стажування «Видатні особистості: вивчення досвіду та професійних досягнень для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу» з 12 серпня по 12 жовтня 2021 року, організатором якого виступив International Historical Biographical Institute (Дубаї, Рим, Нью-Йорк, Єрусалим, Пекін) рекомендували на затвердження Вченій раді університету звіти щодо проходження наукового стажування.

На розгляд робочої групи для ознайомлення надана особова справа Козлової О.П. щодо присвоєння вченого звання доцента кафедри рослинництва та агроінженерії, після чого, члени робочої групи затвердили звіт Козлової Ольги та рекомендували на затвердження Вченій раді університету.

Члени робочої групи заслухали наукових керівників, які пройшли І етап конкурсного відбору наукових досліджень і розробок молодих вчених, а також прикладних наукових досліджень та після таємного голосування рекомендували на затвердження вченій раді наступні проєкти: «Цифровізація аграрного бізнесу як платформа розвитку молодіжного підприємництва в контексті забезпечення економічної безпеки національної економіки» - науковий керівник к.е.н., доцент Жосан Г.В.; «Удосконалення механізму аерокосмічного моніторингу сільськогосподарських земель та системи управління родючістю степових ґрунтів України» - науковий керівник к.с-г.н., доцент Скок С.В.; «Геоторіальність та стратегії сталого розвитку туристичного бізнесу в південному регіоні» - науковий керівник к.е.н., доцент Бойко В.О.; «Еколого-економічне обґрунтування розробки біологізованих технологій вирощування основних польових культур в зоні Степу за умов змін клімату» - науковий керівник д.с-г.н., професор Домарацький Є.О.; «Розробка і впровадження інноваційних методів, технологій виробництва продукції рибництва в пониззі Дніпра і малих водосховищах» - науковий керівник к.с-г.н., доцент Гончарова О.В.

 

Автор: Сімонова О.М. (04.11.2021)