Соціальна ізоляція – не привід для ізоляції наукової!
«Карантинний» виклик, не дивлячись на всі негативні сторони, має й певний позитив. Насамперед, з’явилося більше часу на наукову працю. Наприклад, можна з наукової точки зору міркувати про перспективи розвитку готельно-ресторанної сфери та туризму після карантину, про подолання економічних і соціальних наслідків кризи, про розвиток економіки в цілому.
Викладачі кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу встигли плідно попрацювати та опублікувати свої праці в наукових збірниках, а саме:
Самайчук С.І. «Формування та використання трудового потенціалу сільських територій» Агросвіт. 2020. №4.
Кацемір Я.В., Алєщенко Л.О. «Сутність та ключові аспекти дослідження економічної категорії «Система управління підприємством», Науковий економічний журнал «Інтелект XXI», Частина 1 № 6 ,2020
Кацемір Я.В. «Методика оцінювання рівня споживчої привабливості туристичного продукту», Вчені записки Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського Серія: Економіка і управління, Том 31 (70). № 1, 2020
Також наші викладачі самовдосконалюються, активно беруть участь в on-line тренінгах, семінарах, проходять курси підвищення кваліфікації і т.д.
Дуга В.О. прийняла участь в онлайн-тренінгу «Туристична екосистема цифрових інструментів» за ініціативи Google Україна в рамках програми співпраці з Державним агентством розвитку туризму України, а також пройшла курс «Основи цифрового маркетингу» від Google.
Для всіх нас карантин став, свого роду, викликом. Але давайте у всьому шукати позитивні риси!
Author: К.е.н., старший викладач Кацемір Я.В. (13.04.2020)