ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Делегація ДВНЗ «ХДАУ» біолого-технологічного факультету взяла участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України»

11 жовтня 2018 року представники біолого-технологічного факультету Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» взяли участь у регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України», який відбувся на базі Миколаївського національного аграрного університету.

 

Делегація від біолого-технологічного факультету ДВНЗ «ХДАУ»

До роботи семінару долучилися більше 42 запрошених фахівців з галузі вівчарства, які є представниками семи регіонів України, зокрема науковці-практики МОН та НААН України, ДВНЗ «ХДАУ»:

 д.с.-г.н., завідувач кафедри генетики та розведення с.-г. тварин ім. В. П. Коваленка Т. І. Нежлукченко; д.с.-г.н, проф. кафедри ТВПТ Б. О. Вовченко; канд.с.-г.н., доцент кафедри генетики та розведення с.-г. тварин ім.
В. П. Коваленка Н. В. Нежлукченко; канд. с.-г.н. Н. С. Папакіна, аспірант
С. М. Мамедов.

 

Виступ д.с.-г.н., завідувача кафедри генетики та розведення с.-г. тварин
ім. В. П. Коваленка Т. І. Нежлукченко

 Від Інституту тваринництва степових районів «Асканія Нова»: семінар відвідали: старший науковий співробітник, директор асоціації червоної худоби України М.І. Буюклу; науковий співробітник лабораторії біології відтворення с.-г. тварин О. С. Жулінська; канд.с.-г.н., зав. лабораторії селекції овець та кіз А. М. Маслюк; канд.с.-г.н., директор ДНЗ «Центр підвищення кваліфікації спеціалістів з виробництва продуктів вівчарства» О. М. Крилова. Від Дніпровського ДАЕУ: 

канд.с.-г.н., завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва
В. І. Похил, канд.с.-г.н., доцент кафедри переробки продукції тваринництва
О. М. Похил. Від Одеського державного аграрного університету представниками були: д.с.-г.н., проф. кафедри технології виробництва продукції тваринництва
А. П. Китаєва; канд.с.-г.н., доцент А. І. Левинський; асистенти кафедри
І. С. Слюсаренко та А. О. Новічкова. Були присутні і на семінарі генеральний директор корпорації «Тваринпром» С. А. Гнатюк, начальник відділу організації виробництва, маркетингу продукції тваринництва та племінної справи Департаменту агропромислового розвитку Миколаївської ОДА М. І. Бакун, директор ПрАТ «Україна» Новоодеського району - С. С. Іванов, заступник директора Ф. А. Бородаєнко та керівники і провідні спеціалісти та менеджери підприємств: ДПДГ «Зорі над Бугом» В. В. Жминда, ТОВ «Смарт Агро Тренд»
А. С. Паляниця, ТОВ АФ «Обрій» М. М. Сердюк, О. К. Чекал, О. М. Лисюк,
С. Б. Северин, ТОВ «Агроталпродукт» М. В. Піскун, О. Г. Чебан. Представники бізнесових структур, компаній-партнерів, зокрема ТОВ «ВетСервісПродукт», ТОВ «Вет-Агро», ТОВ «Текро», ТОВ «Агродана», ТЗОВ «Агролайф Корми», ТОВ «ВетСинтез», ТОВ «КреМікс», Cargill AT & Enterprise Inc.

 

Учасники Регіонального науково-практичного семінару

Із вітальною промовою виступив проректор з наукової роботи Миколаївського НАУ, доктор економічних наук, доцент О.Є. Новіков, який розповів про потужні наукові досягнення та здобутки великої родини науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти МНАУ.

Згідно з програмою семінару, було представлено 14 доповідей на актуальні питання щодо технологій ведення романівського вівчарства як в умовах південної зони, так і в Україні в цілому.

Далі з інформаційними повідомленнями виступили представники компаній-партнерів, що були присутні на семінарі. Після наукових бесід та дискусій учасники підбили підсумки та винесли резолюцію семінару.

Керівництво ДВНЗ «ХДАУ» бажає всім учасникам Регіонального семінару подальших успіхів у роботі та плідних результатів у науковій діяльності.

Автор: Прес-центр (БТФ)