Підсумки роботи VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Будівельні матеріали, конструкції та споруди третього тисячоліття»
20 листопада 2024 року на базі Херсонського державного аграрно-економічного університету було проведено VІI Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Будівельні матеріали, конструкції та споруди третього тисячоліття». Організаторами конференції виступили адміністрація ХДАЕУ та співробітники кафедри будівництва, архітектури та дизайну.
В роботі конференції взяли участь більше 65 осіб, серед яких були як молоді вчені (здобувачі вищої освіти бакалаврського, магістерського та аспірантського рівнів освіти), так і досвідчені співробітники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Центральноукраїнського національного технічного університету, Українського державного університету науки і технологій, Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Приазовського державного технічного університету, Рубіжанського фахового коледжу, Херсонського державного аграрно-економічного університету, а також представники провідних будівельних та архітектурних організацій.
З вітальним словом від Херсонського державного аграрно-економічного університету виступили проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Лавренко Сергій Олегович, проректор з адміністративно-господарської роботи Незнамов Сергій Олександрович, декан факультету архітектури та будівництва Дудяк Наталія Василівна і модератор конференції Чеканович Мечислав Геннадійович. З вітальним словом від ректорату Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу до учасників конференції звернувся доктор технічних наук, професор Добрянський Іван Михайлович.
Результати наукових досліджень, яким були присвячені доповіді на конференції, були спрямовані на вирішення актуальних завдань у сферах: експериментальні та теоретичні дослідження будівельних конструкцій будівель та споруд; інноваційні технології виготовлення будівельних конструкцій та їх застосування у будівництві; архітектура та містобудування; енергозберігаючі технології у будівництві; методика викладання фахових дисциплін для архітекторів та будівельників.
З актуальними і перспективними доповідями виступили наступні доповідачі:
Mechyslav Chekanovych, STRESS-STRAIN STATE OF ANNULUS CROSS-SECTION
Смоленська С.О., НІМЕЦЬКИЙ ДОСВІД МОДЕPНІЗАЦІЇ РАЙОНІВ МАСОВОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ 1960-1980х рр.
Романенко Д.Б., РЕЗУЛЬТАТИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ВИПРОБУВАНЬ БІБЕТОННИХ АРМОВАНИХ БАЛОК
Чеканович М.Г., АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ОБСТЕЖЕННЯ ОБ’ЄКТУ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПІСЛЯ РАКЕТНОГО УДАРУ
Литвиненко В.М., Жолуденко А.В., ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ КАРКАСНИХ БУДИНКІВ
Віганд А.С. ПОЧАТОК ЕПОХИ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В АРХІТЕКТУРІ, ОСНОВНІ РОБОЧІ НАПРЯМКИ ТА МОЖЛИВОСТІ В 2024 РОЦІ
Гасенко А.В., Зубік О.А. ВЛАШТУВАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ДОСТУПНОСТІ ДЛЯ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ В МОБІЛЬНИХ УКРИТТЯХ НА ЗУПИНКАХ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНCПОРТУ
Гасенко Л.В., Савка Ю.С., Білявський А. КЛАСИФІКАЦІЯ ЗАХОДІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД
Кошевий І.О. ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРЕСОВАНОЇ СОЛОМИ
Заіко В.І. ВИКОРИСТАННЯ УТИЛІЗОВАНОЇ ПОВІТРЯНО-БУЛЬБАШКОВОЇ ПЛІВКИ, ЯК УТЕПЛЮВАЧА В МІЖСТІНОВОМУ ПРОСТОРІ
Хесін В.О. АРХІТЕКТУРНА ОСВІТА: СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ОПТИМІЗАЦІЇ
Щиро дякуємо всім учасникам науково-практичної конференції за плідну роботу, актуальні доповіді та цікаві запитання! Зичимо натхнення у пошуку нових знань та нових наукових досягнень для ефективної відбудови та розвитку нашої держави!
Секретар конференції Гасенко Л.І., модератор конференції Чеканович М.Г.