VІI Всеукраїнська науково – практична конференція молодих вчених «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє»
25 жовтня 2024 року на базі Херсонського державного аграрно-економічного університету була проведена щорічна VІI Всеукраїнська науково – практична конференція молодих вчених «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє». Організаторами конференції виступили адміністрація нашого університету та співробітники кафедри Гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії.
В конференції прийняли участь більше 50 осіб, серед яких були як молоді вчені (здобувачі вищої освіти бакалаврського, магістерського та аспірантського рівнів освіти, які представляли чотири заклади вищої освіти: ХДАЕУ, НУВГП, ДДАЕУ, ОДАБА), так і викладачі нашого університету.
З вітальним словом від Херсонського державного аграрно-економічного університету виступив проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності ХДАЕУ Лавренко Сергій Олегович.
Результати наукових досліджень, які доповідались на конференції були спрямовані на вирішення актуальних завдань у сфері: гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій; підвищення ефективності зрошувальних та дренажних систем; зрошуваного землеробства; сільськогосподарських гідротехнічних меліорацій; інженерного захисту територій; водопостачання та водовідведення; підвищення надійності роботи насосних станцій, тощо.
З цікавими доповідями виступили наступні доповідачі:
Хохлов Б.В., Рагулін С.В. Особливості взаємодії гідротехнічних об’єктів із навколишнім середовищем при їх будівництві і експлуатації.
Заводянний В.В. Шпилько О.О. Рідинні лінзи та їх застосування.
Литвиненко В.М. Оптимізація технології виготовлення високовольтного безкорпусного варикапа.
Волошин М.М. Науково-технічне обґрунтування відновлення водопровідної мережі в селищі міського типу Козацьке Бериславського району Херсонської області.
Харламов О.І., Котикович І.В. Досвід відновлення дренажних систем.
Скрипниченко Д.А., Зубенко В.О. Інтелектуальні системи керування в гідроенергетиці: нові технології для підвищення енергоефективності та стабільності електропостачання.
Зубенко В.О., Бурилін А. М. Децентралізовані системи енергозбереження насосних станцій – ключ до стабільного водопостачання в громадах.
Кравченко В. І., Коцегубов О. С. Рекультивація біологічних ставків комунальних очисних споруд.
Коваленко Р. Ю. Інноваційний підхід до моніторингу якості води в річці Інгулець для ефективного управління її екологічним станом.
Кузьмич С.А. Воропай Г.В. Кузьмич Л.В. Удосконалення інженерної інфраструктури дренажних систем.
Бажаємо всім учасникам науково-практичної конференції плідної роботи, натхнення у науковому пошуку нових знань та мирного неба над головою.
Автор: Волошин М.М. (25.10.2024)