ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Олімпіада

Олімпіада вступника

ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ЗАПРОШУЄ ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У

ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ

ХЕРСОНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОЇ ОРІЄНТАЦІЇ ВСТУПНИКІВ

 НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ 

Всеукраїнська олімпіаді Херсонського державного аграрно-економічного університету для професійної орієнтації вступників  на основі повної загальної середньої освіти проводиться у два тури:

І тур – дистанційний тур;

ІІ тур – очний, проводиться у Херсонському державному аграрно-економічному університеті  30 квітня 2022 року. Початок о 12.00. В умовах карантину можливе проведення очного туру дистанційно (у синхронному режимі) із забезпеченням надійної автентифікації учасників за посиланням:

Подключиться к конференции Zoom

https://zoom.us/j/2325250274?pwd=TnQxU2J0Ti9YSHBkTkF3Zy9wc25ydz09

Идентификатор конференции: 232 525 0274

Код доступа: 2021 

Для участі у дистанційному турі необхідно:

1. Завантажити з сайту http://www.ksau.kherson.ua та роздрукувати файл завдання з обраного предмету (предметів), або виконати завдання в електронному варіанті.

2. З 1 березня до 15 квітня 2022 року  заповнити анкету та виконати завдання.

3. Надати анкету та виконані завдання університету, обравши один із шляхів:

- надіслати електронний варіант анкети та завдання на ел.пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

- зробити скановану копію роздрукованого варіанту та надіслати в електронному варіанті за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;  

- надіслати рекомендованим листом до університету з позначкою “Олімпіада” за адресою:  73006, м. Херсон, вул. Стрітенська, 23, Херсонський державний аграрно-економічний університет, відділ "Центр довузівської підготовки та міжнародної освіти";

- принести особисто за адресою: м. Херсон, вул. Стрітенська, 23, корпус "Спорткомплекс", аудиторія 48.

4. Оголошення результатів дистанційного туру олімпіади буде розміщено на сайті університету, а також особисто повідомлять засобами телефонного зв’язку.

Учасники першого туру Олімпіади, які наберуть більше 75 балів, будуть запрошені для участі у другому турі, який відбудеться 30 квітня 2022 року.

За довідками звертатися:

Центр довузівської підготовки та міжнародної освіти: Романова Оксана Борисівна – 0502613839