ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Події

Складові зовнішнього забезпечення якості вищої освіти: актуальність та виклики

1 травня 2024 року представники Херсонського державного аграрно-економічного університету взяли участь у заході «Складові зовнішнього забезпечення якості вищої освіти: актуальність та виклики». Метою зустрічі було обговорення складових зовнішнього забезпечення якості вищої освіти, прозорості процесів оцінювання якості освіти, підвищення довіри до системи освіти тощо.

 

Детальніше...

Вебінар «Можливості міжнародних досліджень та стажувань» для науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету

17 травня 2024 року для науковців ХДАЕУ було проведено вебінар на тему: «Можливості міжнародних досліджень та стажувань» радницею консультативного центру мережі EducationUSA в Києві Державного Департаменту США EducationUSA Ukraine.

 

 

Детальніше...

Державний Департамент США EducationUSA Ukraine запрошує на вебінар «Можливості міжнародних досліджень та стажувань»

Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатися про вибір найкращої програми академічної мобільності, яка б відповідала вашим потребам та бажанням, а також як дізнатися про фінансування вашої освіти. Вибір програм, фінансування та стипендії - найважливіші компоненти, на які аcпіранти та викладачі звертають увагу, коли починають свою освітню подорож у США.

 

 

 

 

Детальніше...

Державний Департамент США EducationUSA Ukraine запрошує на вебінар «Майстерклас з написання мотиваційного листа»

Більше 1 мільйона іноземних студентів обрали для навчання університети США. Сполучені Штати є найбільш популярною в світі країною для здобуття вищої освіти і вже більш, ніж 2000 українців навчаються в американських коледжах та університетах. Які ж особливості американської освіти роблять її такою привабливою?

 

 

 

 

Детальніше...

Співробітництво заради майбутнього Херсонщини між ХДАЕУ та Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області

Наприкінці квітня 2024 року ХДАЕУ в особі ректора Ю.Є.Кирилова та Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області в особі начальника Р.В.Кальницького підписали договір «Про співробітництво».

 

 

Детальніше...

Нові можливості для успішного кар’єрного майбутнього

17 квітня 2024 року була проведена онлайн-зустріч з партнером Херсонського державного аграрно-економічного університету агенцією «Mavista» для здобувачів вищої освіти. Метою зустрічі була презентація проходження практики в Німеччині.

 

 

Детальніше...

Реєстрація на лекторій для молоді «Знайди себе в антикорупції»

- Цікавишся усім, що пов’язане з запобіганням корупції?

- Хочеш відрізняти функції НАБУ та НАЗК?

- Бачиш себе в антикорупційній ніші, але не знаєш із чого почати?

- Мрієш навчитися викривати корупційні схеми та популяризувати доброчесність серед українців?

Тоді ми раді повідомити про +1 можливість для тих, кому відгукнулись ці рядки!

18-19 квітня Офіс доброчесності НАЗК проводить онлайн лекторій для молоді «Знайди себе в антикорупції».

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Студентське самоврядування — шлях змінотворців у відбудові України»

Ти активний студент? Береш участь в студентському самоврядуванні? Хочеш змінювати Україну на краще?

Тоді Українська Студентська Ліга запрошує тебе долучитися до міжнародної науково-практичної конференції «Студентське самоврядування — шлях змінотворців у відбудові України».

Конференція проходитиме онлайн 10-13 травня.

Детальніше...

Команда UKRAINE GLOBAL FACULTY представляє нову серію лекцій

Команда Ukraine Global Faculty з радістю представляє нову серію лекцій, які відбудуться у травні 2024 р. Лекції будуть проводити провідні міжнародні експерти, які поділяться своїми знаннями та досвідом. Запрошуємо приєднатися та розширити свій кругозір і поглибити знання разом з нами! Очікуємо вашої активної участі на нашій освітній онлайн платформі.

Для тих, хто вперше приєднується до спільноти Ukraine Global Faculty:

  • навчання – безкоштовне;
  • всі лекції – в синхронному перекладені на українську мову...

Детальніше...

Знайомство здобувачів вищої освіти економічного факультету з Центром кар’єри ХДАЕУ

11 квітня 2024 року для здобувачів вищої освіти економічного факультету було проведенна студентська година, метою якої було ознайомлення з діяльністю Центра кар’єри Херсонського державного аграрно-економічного університету.

 

 

Детальніше...

Студентська практика в Німеччині

Це Mavista І ми запрошуємо тебе долучитись до зустрічі в ZOOM, на якій ми обговоримо можливості студентської практики в Німеччині

 

 

 

Детальніше...

6037 by Genesis запускає Creative Bootcamp 2.0

Creative Bootcamp — це двотижневий інтенсив з маркетингу, з можливістю отримати job offer в найбільшу продуктову IT компанію!

У рамках інтенсиву наші спеціалісти занурять тебе у специфіку перформанс маркетингу в продуктовому IT та дадуть можливість протестувати власні ідеї на реальних продуктах.

 

Детальніше...

Tax Spring School від PwC Lviv SDC

Готовий/-ва прокачати свої знання цієї весни? Тоді приєднуйся на Tax Spring School від PwC Lviv SDC.

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Екопроєкт Green Your Future від Mazars

Хочеш щось більше, аніж просто лекції з економіки? Дивишся на світ глобально та підтримуєш соціально-відповідальний бізнес?

 

 

 

Детальніше...

Онлайн-курс «Аудитор і професійний бухгалтер»

Компанія Nexia DK. Auditors & Consultants, яка є членом всесвітньої мережі провідних незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia - запрошує на безкоштовний онлайн-курс «Аудитор і професійний бухгалтер».

 

 

Детальніше...

Херсонський державний аграрно-економічний університет продовжує співпрацю з Мавістою

Наприкінці березня 2024 року Херсонський державний аграрно-економічний університет та Студентська служба працевлаштування «Мавіста» скріпили підписами новий меморандум, офіційно продовжуючи свою плідну співпрацю.

 

 

Детальніше...

4 безкоштовних курси по особистому розвитку

КорисностіКанал зібрав для вас невеличкий список курсів від найкращих університетів світу.

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

Тенінговий курс Erasmus+ в Португалії

Де? Messejana, Portugal

Коли? 29 квітня - 5 травня або 6 - 12 травня

Метою тренінгу є розширити знання та можливості учасників у сферах цифрового дизайну й виробництва та переробки пластику, використовуючи досвід організації та спеціалізовані лабораторії.

 

Детальніше...

Знайомство здобувачів факультету архітектури та будівництва з Центром кар’єри ХДАЕУ

20 березня 2024 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів факультету архітектури та будівництва з представником Центру кар’єри Херсонського державного аграрно-економічного університету.

 

 

Детальніше...

Освітній проєкт «IT for Uni: Bootcamp» повертається

«IT for Uni: Bootcamp» — це безоплатний навчальний курс для керівників і менеджерів ЗВО з менеджменту й управління на прикладі ІТ-індустрії від Асоціації «IТ Ukraine», створений за підтримки Міністерства освіти і науки України та Мінцифри.

 

 

 

 

 

Детальніше...

Всеукраїнський курс «Менеджмент у продуктовому ІТ» для викладачів ЗВО

В Україні відкривається безкоштовна навчальна програма для викладачів ЗВО, заснована на матеріалах Всеукраїнського курсу «Менеджмент у продуктовому ІТ». Понад 10 000 українських студентів уже пройшли попередні курси про створення, розвиток і маркетинг ІТ-продуктів.

 

 

 

 

Детальніше...

Гендерна рівність та клімат

Мета події: підвищити усвідомленість про важливість гендерної рівності в контексті змін клімату, сприяти створенню сприятливого середовища для обміну досвідом та ідеями між учасниками та учасницями.

 

 

 

Детальніше...

ElevateEU: Еразмус+ академічні обміни

Хочете поринути у світ Еразмус+? Давно чули про академічні обміни, але хочете дізнатись більше, про те, як виграти стипендію для безкоштовного навчання в європейському ЗВО?

 

 

 

Детальніше...

Нові можливості від перевіреного партнеру Міжнародного центру «Антей»

14 березня 2024 року відбулася студентська година для здобувачів вищої освіти Херсонського державного аграрно-економічного університету з багаторічним партнером вишу – Міжнародним центром «Антей». Метою заходу було ознайомлення здобувачів з програмами практики та працевлаштування у Німеччина під час канікул.

 

 

Детальніше...

Зроби перший крок до успішної кар’єри прямо зараз!

Ukrainian Student Summit від STUD-POINT — це безкоштовний онлайн-марафон, який запалить твою кар’єру.

 

 

 

 

 

 

Детальніше...