ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

В межах програми профорієнтаційної роботи з Центральноукраїнським вищим професійним училищем імені Миколи Федоровського відбулась чергова зустріч викладачів економічного факультету ХДАЕУ із здобувачами

24 червня 2024 року викладачами економічного факультету Херсонського державного аграрно-економічного університету – доцентом кафедри соціальних та поведінкових наук Оленою Шаумян, доцентом кафедри підприємництва, обліку та фінансів Лесею Кононенко та доцентом кафедри кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Валентиною Зубенко було проведено чергову профорієнтаційну зустріч із здобувачами Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського.

У ході зустрічі здобувачі вищого професійного училища ознайомилися з можливостями та перевагами здобуття вищої освіти у Херсонському державному аграрно-економічному університеті, дізналися про спеціальності, які представлені у ЗВО та поспілкувалися з викладачами щодо особливостей Вступної кампанії 2024 р. Представники ХДАЕУ акцентували увагу на можливості здобуття вищої освіти за різними форматами, у т.ч. у дистанційному та гібридному.

Профорієнтаційна зустріч пройшла у дружній та конструктивній атмосфері, де майбутні вступники мали змогу отримати корисні поради від досвідчених викладачів Університету та налаштуватися на отримання вищої освіти.

Особлива подяка нашим захисникам та захисницям, які боронять нас та надають можливість продовжувати наукову та навчальну діяльність на користь нашої країни!

Разом до перемоги!