ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Вебінар «Солідарність ЄС з Україною: інсайти із соціальних дій проєктів Еразмус+»

13 травня 2024 р. відбудеться вебінар «Солідарність ЄС з Україною: інсайти із соціальних дій проєктів Еразмус+». Це сесія є частиною серії, організованої Web2Learn в рамках проєкту AGILE, що фінансується ЄС, спрямованого на підвищення стійкості вищої освіти до кризових ситуацій, пов’язаних з біженцями.

На цьому вебінарі буде представлено безцінний досвід лідерів проєктів, що фінансуються ЄС, висвітлений у публікації Європейської Комісії «Будуємо надію для України». Ці першопрохідці обговорять свої стратегії, виклики та успіхи у наданні допомоги та зміцненні стійкості, соціальної інтеграції та солідарності через освіту та громадянську активність. Сесія має на меті слугувати платформою для обміну знаннями, надихати на подальші громадські дії та зміцнювати мережу організацій та осіб, відданих підтримці України.

Модератори Катерина БОЙЧЕНКО та Стефанія ОЙКОНОМОУ, наукові співробітники Web2Learn (Греція), зосередять увагу на швидкому та інноваційному реагуванні освітніх установ на кризу біженців, наголошуючи на розробці цифрових інструментів, які залучають ширшу аудиторію та надають необхідну допомогу.

Ця подія є чудовою можливістю для освітян, менеджерів проектів та всіх, хто цікавиться роллю освіти та громадянської активності під час кризових ситуацій. Він обіцяє стати простором для обміну знаннями та можливістю зміцнити зв’язки між організаціями та окремими особами, відданими цій справі.

Реєстрація за посиланням. https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUsc-GqrT0vGtNNhNTSL72p6835CbdSYW4L#/registration

Докладніше на сайті: https://erasmusplus.org.ua/project-news/vebinar-solidarnist-yes-z-ukrayinoyu-insajty-iz-soczialnyh-dij-proyektiv-erazmus-13-05-2024-r-onlajn/