ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

Програма стипендій «Надія»

Посольство Франції в Україні у співпраці з французькою мережею інженерних шкіл CDEFI оголошує конкурс на отримання стипендій у рамках програми «НАДІЯ». Це програма, присвячена науковим дослідженням, спрямованим на зміцнення університетських та наукових зв’язків між нашими країнами.

Презентація програми:

Посольство Франції в Україні продовжує зміцнювати відносини між академічними та науковими спільнотами наших країн, зокрема сприяючи спільним дослідженням у галузі інженерії.

Посольство Франції в Україні у партнерстві з Конференцією директорів французьких інженерних шкіл (CDEFI) та інженерними школами, що входять до мережі CDEFI, пропонує стипендії на наукові стажування високого рівня (SSHN) українським дослідникам, аспірантам та докторантам, у лабораторіях інженерних шкіл у Франції.

1 - Опис стипендії:

Розмір стипендії: 1704 євро/місяць або 2055 євро/місяць (Сума стипендії визначається за наступними критеріями: 1704 євро для аспірантів та докторантів (в ході дисертації або для тих, хто зарахований на навчальний рік 2023-2024) та для науковців, які захистили дисертацію менше ніж 5 років тому. 2055 євро для підтверджених дослідників, які захистили дисертацію більше ніж 5 років тому).

 • Тривалість: від 2 до 6 місяців. Початок мобільності залежить від можливостей дослідника та приймаючої установи.
 • Місце розташування: в лабораторії або дослідницькому центрі при інженерній школі у Франції.
 • Проживання за доступною ціною, яке пропонує оператор Campus France (витрати за проживання покриває дослідник).
 • Посольство Франції покриває витрати на транспорт з міста проживання до міста стажування (у дві сторони).
 • CDEFI допоможе знайти та забезпечити контакт із дослідницькою лабораторією.

 

2 - Вимоги до кандидатів:

 • бути громадянином України;
 • перебувати в даний час в Україні (увага : дослідники, які в даний час знаходяться у Франції, не можуть подавати заявки на цю програму стипендій);
 • належати до однієї із наступних категорій:
  • бути аспірантом або докторантом (в ході дисертації або зарахованим на навчальний рік 2023-2024);
  • бути підтвердженим дослідником, зареєстрованим у вищому навчальному закладі України.

Подавати заявки можуть кандидати з усіх галузей інженерії.

Наукова досконалість та актуальність проекту будуть двома критеріями для оцінювання заявок.

 

3 - Документи для подання заявки:

 • Презентація дослідницького проекту та робочої програми кандидата на час його/її перебування у Франції.
 • Назва(и) приймаючої лабораторії або дослідницької групи, до якої кандидат хотів би приєднатися (максимум 3 з переліку, що додається).
 • Детальне резюме англійською мовою.
 • Підтверджуючий документ від установи, де кандидат навчається / працює (приклад : заява від установи із зазначенням посади кандидата).
 • Заповнити онлайн-формуляр (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeKxAXTyzcbw7VvcVzmZvvdINm6n8lq9liJkfpSvr3N3pUDKg/viewform)

 

4 - Подання заявок для отримання стипендій

Заявки потрібно надсилати електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30/05/2024.

Заявки будуть направлені до дослідницьких лабораторій інженерних шкіл Франції відповідно до побажань, висловлених претендентами на стипендії. Якщо дослідницькі лабораторії не зможуть прийняти дослідника, ми направимо заявку в іншу лабораторію.

Лабораторії зв'яжуться із заявниками, які бажають реалізувати стажування в їхній установі, в період з 17 по 29 червня.

Остаточні результати конкурсу будуть опубліковані у п'ятницю 5 липня 2024 року. Посольство Франції в Україні зв'яжеться з кандидатами номінативно.

Вебінар, який відбудеться у п’ятницю 26 квітня о 17:00 за українським часом, щоб окреслити програму NADIYA. Сесія буде розміщена на Zoom за посиланням https://us06web.zoom.us/j/88600011901?pwd=DKm8wAIgoxIvt9CvqePsQ118bNy52l.1