ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Вітаємо викладача кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов Кан Олену Юріївну з успішним захистом кандидатської дисертації

Колектив ХЕРСОНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ щиро вітає викладача кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов Кан Олену Юріївну з успішним захистом кандидатської дисертації.

Детальніше...

Школа аграрного лідера на факультеті архітектури та будівництва

14 квітня 2021 року в ХДАЕУ відбулось заняття в Школі Аграрного лідера на тему «Тенденції у професійному становленні майбутнього архітектора - методи Львівської архітектурної школи». Відкрив захід проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Олександр АВЕРЧЕВ.

Детальніше...

Інноваційні технології в професійній діяльності викладача економічних дисциплін

«Впроваджуємо інноваційні технології», із таким гаслом 14 квітня 2021 року відбулася зустріч у межах Школи аграрного лідера Херсонського державного аграрно-економічного університету. Основні положення тематичної панелі «Інноваційні технології в професійній діяльності викладача економічних дисциплін» висвітлили спікери зустрічі: Олександр Кедровський – директор ДНЗ «Білозерське професійно-технічне училище № 6» і Наталія Мажора – викладач економіки ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище».

Детальніше...

Зустріч із стейкхолдерами

Відповідно до плану-регламенту щодо обговорення стейкхолдерами проєкту освітньо-професійної програми «Професійна освіта (Економіка)» другого (магістерського) рівня вищої освіти, галузь знань 01 «Освіта/ Педагогіка» за спеціальністю 015 «Професійна освіта (Економіка)» 14 квітня 2021 року відбулася онлайн конференція.

Детальніше...

Стейкхолдери освітньої програми «Геодезія та землеустрій» - обмін досвідом, сучасними тенденціями та інноваціями

В рамках проведення 22 галузевої будівельної виставки «Будіндустрія 2021. Енергозбереження» з 8 по 10 квітня 2021 року. З метою підвищення якості підготовки фахівців за освітньою програмою 193 "Геодезія та землеустрій" викладачі кафедра землеустрою, геодезії та кадастру разом зі здобувачами скористалися можливістю та провели конструктивні обговорення зі стейкхолдерами освітніх програм.

Детальніше...

12 квітня у Скадовському аграрному фаховому коледжу відбулася виставка-конкурс

12 квітня у Скадовському аграрному фаховому коледжу відбулася виставка-конкурс  шпаківень до дня прильоту птахів. Основна мета конкурсу: створення умов для формування у студентів  елементів екологічної культури, екологічно -  грамотної поведінки у природі, гуманного ставлення до живих об’єктів флори і фауни.

Детальніше...

Для тих, хто навчається вдомаВідповідно до Наказу ректора №38-ОД від 08.04.2021 р. "Про перехід на дистанційне навчання", пропонуємо сервісні послуги, які Наукова бібліотека надає дистанційно.

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Нові статті науковців
Херсонського державного аграрно-економічного університету,
які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Взаємодія зі стейкхолдерами Освітньої програми Водні біоресурси та аквакультура факультету рибного господарства та природокористування

З метою удосконалення освітніх програм спеціальності 207 Водні біоресурси та аквакультура галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство впродовж року систематично відбуваються робочі зустрічі, продуктивні дискусії, круглі столи, громадське обговорення з усіма зацікавленими особами освітньої діяльності та виробничого сектору у сфері рибного господарства. 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри загальноекономічної підготовки

У спортивній залі Херсонського державного аграрно-економічного університету відбулась товариська зустріч з командою Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії зі стрітболу – це своєрідний варіант баскетболу, ще його називають вуличний баскетбол. У запеклій боротьбі перемогла дружба.

Детальніше...

Навчання з питань охорони праці

З 5 по 9 квітня 2021 року викладачі кафедри рослинництва та агроінженерії проходили дистанційне навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці закладів вищої освіти, керівників і штатних викладачів галузевих навчальних центрів.

Детальніше...

Цікавинки освітнього процесу: інтеракція від кафедри професійної освіти

Соціалізація особистості  є складним і тривалим процесом,  який постає  не тільки як результат засвоєння та активного відтворення людиною соціально-культурного досвіду, знань, цінностей, норм, моралі, традицій, а й виступає обов’язковим фактором розвитку особистості, який забезпечує повноправне існування людини всередині суспільства.

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

Індексація вартості навчання

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua