ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

  

 

ПРАВЛІННЯ РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ УНІВЕРСИТЕТУ

 

 

КОВАЛЕНКО Тетяна Сергіївна - голова Ради молодих вчених, кандидат с.-г. наук, доцент кафедри генетики та розведення сільськогосподарських тварин імені В.П. Коваленка 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

КУТІЩЕВ Павло Сергійович – керівник секції "Рибне господарство та природокористування", в.о. завідувач кафедри водних біоресурсів та аквакультури, кандидат біологічних наук., доцент

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

ЛЕВЧЕНКО Максим Валерійович – керівник секції "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва", кандидат с.-г. наук, доцент кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

КИРИЧЕНКО Наталя Валеріївна –

Керівник секції «Економіка, облік та оподаткування" кандидат економічних наук, доцент кафедри прикладної математики та економічної кібернетики

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

ШЕВЕРДЄЄВА Ірина Сергіївна – керівник секції "Технології виробництва, переробки та зберігання продукції рослинництва", аспірант кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

АНДРІЄВСЬКА Яніна Павлівна – керівник секції "Водне господарство, будівництво та землеустрій", аспірант кафедри будівництва

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ЗАСТУПНИКИ КЕРІВНИКІВ СЕКЦІЙ:

 

 

КАРНАУШЕНКО Алла Сергіївна - кандидат економічних наук, асистент кафедри економіки та фінансів 

СЕКЦІЯ 

«Економіка, облік та оподаткування"

 

ЖЕЛУДЕНКО Крістіна Володимирівна – асистент кафедри будівництва

СЕКЦІЯ

"Водне господарство, будівництво та землеустрій"

 

ШАШЛИКОВА Світлана Сергіївна – аспірант кафедри водних біоресурсів та аквакультури

СЕКЦІЯ

"Рибне господарство та природокористування"

ЧЛЕНИ РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Факультет рибного господарства та природокористування

 

 

Пічура Віталій Іванович

завідувач кафедри,  екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка, доктор сільськогосподарських наук, доцент

 

 

Євтушенко Ольга Тарасівна

кандидат сільськогосподарських наук, асистент кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка

 

 

Скок Світлана Вікторівна

 асистент кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка

 

 

Бреус  Денис Сергійович

 асистент  кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка

 Агрономічний факультет

 

 

Домарацький Євгеній Олександрович

 кандидат с.-г. наук, доцент кафедри рослинництва, генетики, селекції та насінництва

 

 

Сілецька Оксана Володимирівна – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри землеробства

 

 

Влащук Оксана Анатоліївна

аспірант кафедри ботаніки та захисту рослин,

секретар деканату агрономічного факультету

 

 

Федоненко Ганна Юріївна

аспірант кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції

Біолого – технологічний факультет

 

 

Нежлукченко Наталія Валентинівна

кандидат с.- г. наук, доцент кафедри технології виробництва продукції тваринництва

 

 

Новікова Наталя Володимирівна

Кандат с.-г.н., асистент кафедри інженерії харчового виробництва

 Описание: C:\Documents and Settings\Maksim\Рабочий стол\Без.jpg

 

Бондарь Ольга Ігорівна

 аспірант кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції

 

 

Круподер Марія Сергіївна

аспірант кафедри технологій переробки та зберігання с.-г. продукції

 

 

Пасечко Дітрих-Володимир Дмитрович

магістр

 Економічний факультет

 

 

Грановська Вікторія Григорівна

кандидат економічних наук, доцент

декан економічного факультету

 

 

Стукан Тетяна Миколаївна

аспірант кафедри публічного управління та адміністрування

 

Панкратьєва Тетяна Леонідівна 

асистент кафедри публічного управління та адміністрування

Інші відділи

 

Шестун Микола Юрійович

фахівець відділу ЄДЕБО

 

КОНТАКТИ:

73006, м. Херсон, вул. Стрітенська, 23, ДВНЗ "ХДАУ"
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Секретар: Ірина Сергіївна Шевердєєва
Тел.: (066) 6882517