ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Співпраця з Білоруською державною сільськогосподарською академією

Згідно договору про співпрацю від 20.11.2018 р. з закладом освіти «Білоруська державна сільськогосподарська академія», у рамках обміну навчально-методичною літературою 01.12.2020 р. до ЗО «БДСГА» було надіслано 11 навчальних посібників, які надійшли до навчального закладу 14.01.2021 р. та тепер поповняють бібліотечний фонд академії. 

Детальніше...

«Ланцюг Соборності»

 

22 січня 2021 року здобувачі вищої освіти факультету архітектури та будівництва  Херсонського державного аграрно-економічного університету долучились до акції «Ланцюг Соборності», який є першим в історії України віртуальний ланцюг поєднуючий Київ і Сімферополь. Ключовою метою є поєднання усіх українців, незалежно від відстані, у «Ланцюг Соборності».

 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й іноземних мов

21 січня доцент кафедри Г. Бокшань провела профорієнтаційне онлайн заняття з учнями одинадцятого класу Херсонської спеціалізованої школи №27. Зустріч, організована на платформі zoom, була присвячена винятковій значущості іноземної мови для професійної гнучкості, кар’єрного зростання і розширення особистих можливостей у різних сферах життя.

Детальніше...

Вітаємо з днем Соборності України!

Державне свято День Соборності України здобувачі ОП «Геодезія та землеустрій» та викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру факультету архітектури та будівництва відзначили урочисто, патріотично в єдності! 22 січня український народ відзначає день Соборності України.

Детальніше...

Свято Соборності!

22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України. Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. Нині Україна знову бореться за свою Соборність, і тема єдності набула колосальної ваги. 

Детальніше...

Шановні науковці та студенти!

Наукова бібліотека ХДАЕУ повідомляє про річний доступ нашого вишу до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.).

Детальніше...

Проведення І-го етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на кафедрі лісового та садово-паркового господарства

Проведення конкурсу студентських наукових робіт є частиною процесу підготовки фахівців лісового господарства та садово-паркового господарства. Метою проведення конкурсу є підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, формування у них знань і умінь дослідницької діяльності, для яких установлення на професійну майстерність є пріоритетною стратегією їх життєдіяльності.

Детальніше...

До книжкового фонду бібліотеки надійшло нове наукове видання


Доцент кафедри обліку і оподаткування Скрипник С. В. презентувала бібліотеці свою монографію:

Скрипник С. В. Пріоритети розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств: монографія. Херсон: Айлант, 2020. 385с.


Детальніше...

І-ий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на кафедрі менеджменту та інформаційних технологій

Конкурси наукових робіт є дієвим заходом для виявлення талановитої молоді, стимулом розкриття творчих здібностей студентів та активізації їх дослідницької діяльності на науковій ниві з перспективних напрямків менеджменту та його сучасних технологій.

Детальніше...

Залучення роботодавців біолого-технологічного факультету до освітнього процесу

Дистанційне навчання має свої переваги, серед яких можливість інтегрувати теоретичну частину навчальної дисципліни в виробничу атмосферу і одночасне спілкування як з викладачем так із роботодавцем який може додати практичних рекомендацій у конкретні питання. 

Детальніше...

Нові статті науковців Херсонського державного аграрно-економічного університету, які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Нові статті науковців
Херсонського державного аграрно-економічного університету,
які опубліковані в базах даних WEB OF SCIENCE та SCOPUS

Детальніше...

Грант для здобувачів вищої освіти у розмірі 12 000 грн

 

Компанія VENCON починає конкурс для студентів України з видачі гранту в розмірі 12 000 гривень.

 

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонський державний аграрно-економічний університет.

ХДАЕУ – це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 27 спеціальностями, за ступенями «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахункові рахунки змінено

Реквізити для оплати

(інформація станом на 25.11.2020)

За реквізитами та довідками звертатись
у фінансово-бухгалтерську службу,

ауд. 26 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Обговорення та побажання

Громадське обговорення є демократичною формою участі працівників та студентів в управлінні Університетом, отримання інформації про діяльність адміністрації, спільного обговорення найважливіших питань життєдіяльності навчального закладу та його розвитку.

Громадське обговорення проводиться відповідно до законів України: «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про соціальний діалог в Україні» та інших нормативно-правових актів.

Громадські обговорення мають відкритий характер. Представники засобів масової інформації без додаткових погоджень мають право бути присутніми на громадському обговоренні та висвітлювати його перебіг та результати

 

Проєкт Статуту

(Завантажити)

Херсонського державного аграрно-економічного університету

 

Антикорупційна програма ХДАЕУ на 2021-2023 рр.

 

Запрошуємо Вас приєднатись до обговорення проєкту цього важливого документу!

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 27.02.2020 р. на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Ваша думка є важливою для нас!

 

Предмети

Предмети-2