ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

Академічна доброчесність це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Впровадження принципів академічної доброчесності в ДВНЗ «ХДАУ» – це питання підняття якості вищої освіти та репутації самого ЗВО, підвищення його рейтингу, визнання дипломів університетів на європейському та світовому рівнях, підвищення конкурентоспроможності випускників.

Як підтримати академічну доброчесність в університеті - МОН надіслало вишам відповідні рекомендації : : Лист МОНУ від 20.05.2020 До питання уникнення проблем і помилок у практиках забезпечення академічної доброчесності

 

ПРОЕКТ СПРИЯННЯ АКАДЕМІЧНІЙ ДОБРОЧЕСНОСТІ В УКРАЇНІ - SAIUP

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP) – ініціатива, спрямована на системні зміни в українській вищій освіті: підвищення якості,  створення умов для реалізації найбільш обдарованих студентів, покращення іміджу українських університетів. 

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP пропонує Вашій увазі рубрику: рубрику: Вебінари «Академічна доброчесність». Відтепер усі серії «Вебінарів SAIUP на дивані» зібрані в одному місці. Переходьте за покликанням, і Ви знайдете цінні практичні поради українських освітян та експертів, розгляд нормативно-правового забезпечення щодо аспектів якості освіти та академічної доброчесності, та зможете долучитися до обговорення важливих тем, що турбують академічну спільноту. 

Звертаємо Ващу увагу , що проєкт SAIUP також пропонує Вашій увазі: Серія Інфобюлетенів «Академічна доброчесність». Тут ви знайдете відповіді на найчастіші запитання щодо доброчесності у навчанні чи науковій діяльності. Infobulletin – це підбірка матеріалів для детального ознайомлення з різними аспектами забезпечення академічної доброчесності і плагіату.