ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

План дій щодо подолання наслідків пандемії на Херсонщині

Доцент кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка Наталя Стратічук прийняла участь у засіданні робочої групи з підготовки та реалізації плану дій щодо подолання наслідків поширення COVID-19 у Херсонській області в партнерстві з ПРООН, яка проходила у форматі онлайн.

З огляду на загострення епідемічної ситуації в області за кількістю хворих, захід був актуальним та своєчасним.

Під час засідання робочої групи радник ПРООН у Херсонській області з питань соціально-економічного відновлення та розвитку Максим Савченко представив результати роботи з оцінки впливу пандемії COVID-19 на соціально-економічний розвиток Херсонської області та план заходів з протидії його негативним наслідкам, реалізація якого передбачається протягом 2021-2023 років.

Начальник відділу з питань зовнішньоекономічної діяльності та міжнародної технічної допомоги управління «Офіс і інвестицій та розвитку експорту» облдержадміністрації Олена Якубапрезентувала остаточний проект Плану заходів з подолання негативного впливу пандемії СОVID-19 на соціально-економічний розвиток Херсонської області.

З доповіддю виступила голова правління Фонду громади Херсона «Захист» Лариса Польська. Вона презентувала ініціативи громадського сектору з протидії наслідкам пандемії COVID-19. Зокрема, розповіла про роботу спецфонду «Стопвірус-Херсон» та конкретні заходи, які вже було реалізовано силами фонду (закупівля для лікарень Херсонщини моніторів пацієнта, інфузійного насосу, концентратору кисню, захисних костюмів, масок, респіраторів). 

Автор: доцент кафедри екології та сталого розвитку імені Ю.В. Пилипенка Стратічук Н.В. (16.11.2020)