ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Профорієнтаційна зустріч з учнями Пантаївського лiцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області

18 квітня 2024 року відбулась зустріч доцента кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Рагуліна С.В. із учнями випускних класів Пантаївського лiцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.

Детальніше...

Онлайн-консультація з практичної підготовки для здобувачів ОС Магістр спеціальностей біолого-технологічного факультету

18.04.2024 відбулась онлайн-консультація перед проходженням виробничої практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти біолого-технологічного факультету ХДАЕУ.

 

Детальніше...

Договір про співпрацю між Херсонським державним аграрно-економічним університетом та ТОВ «РДС ІЛ»

8 квітня 2024 р. було підписано договір про співпрацю між Херсонським державним аграрно-економічним університетом в особі ректора Кирилова Юрія Євгеновича та ТОВ «РДС ІЛ» в особі директора Михайлюченко Ірини Володимирівни.

 

Детальніше...

Презентація онлайн-практики від АрселорМіттал Кривий Ріг

17 квітня 2024 року відбулася зустріч науково-педагогічного персоналу економічного факультету із представниками АрселорМіттал Кривий Ріг для презентації онлайн-практики від АрселорМіттал Кривий Ріг та інших форм співпраці між підприємством і Університетом.

Детальніше...

Гостьова лекція від MASTER:Бухгалтерія: нові можливості в автоматизації бухгалтерського та податкового обліку

17 квітня 2024 року для студентів економічного факультету проведена гостьова лекція «Програмне рішення автоматизації бухгалтерського та податкового обліку від українського розробника: збільшення продуктивності та економія часу».

Детальніше...

Нова спільна ініціатива: ХДАЕУ та Кільський університет розпочали навчальний курс

16 квітня 2024 року студенти Економічного факультету ХДАЕУ та студенти Кільського університету розпочали вивчення курсу «Програмування із R studio» в рамках академічної мобільності.

Детальніше...

Вітаємо переможців конкурсу «Найкраща професія для мене (вибір професії в умовах воєнного стану)»!

Кафедра соціальних та поведінкових наук зініціювала проведення конкурсу «Найкраща професія для мене (вибір професії в умовах воєнного стану)» для учнів 9–11 класів закладів загальної середньої освіти.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Англійська мова в міжкультурній комунікації», присвячене Міжнародному дню пам’яток і визначних місць, International Day For Monuments And Sites

18 квітня 2024 року відбулося засідання гуртка «Англійська мова в міжкультурній комунікації», присвячене Міжнародному дню пам’яток і визначних місць.

 

Детальніше...

Відвідування міжнародного форуму харчової промисловості і упаковки доцентом Ніною Рєзвих

17 квітня 2024 викладач кафедри харчових технологій ХДАЕУ Резвих Н.І. відвідала Міжнародний форум харчової промисловості і упаковки (International Forum Food Industry and Packaging, IFFIP), м. Київ. IFFIP – форум продуктової та пакувальної індустрії, який відображає реальне становище ринку харчової, харчопереробної та пакувальної промисловості.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка ECOLIFE, яке присвячено Міжнародному дню екологічних знань

15 квітня на кафедрі екології та сталого розвитку ім. професора Ю .В. Пилипенка відбулося чергове засідання наукового гуртка ECOLIFE для здобувачів вищої освіти та для учнів Миколаївської гімназії №48.

Детальніше...

Розширення горизонтів: українські аграрії-науковці переймають досвід у німецьких експертів на форумі «Німецько-українського агрополітичного діалогу»

Науково-педагогічні працівники кафедри землеробства ХДАЕУ продемонстрували свій інтерес до інноваційних підходів у аграрній політиці, беручи участь у заході, організованому за запрошенням проєкту "Німецько-Український агрополітичний діалог (АПД)".

Детальніше...

Нові можливості для успішного кар’єрного майбутнього

17 квітня 2024 року була проведена онлайн-зустріч з партнером Херсонського державного аграрно-економічного університету агенцією «Mavista» для здобувачів вищої освіти. Метою зустрічі була презентація проходження практики в Німеччині.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

Дистанційне навчання на кафедрі менеджменту організацій

Менеджери завжди мають бути попереду. Повинні вміти і сказати, і себе показати, і нікого не образити, і бути порядними, професійними, чесними, справедливими, і ще багато-багато чого. Навчити цьому – завдання непросте. Тому викладачам, які здійснюють викладання навчальних дисциплін освітньої програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 073 «Менеджмент», потрібно постійно удосконалювати свої вміння, у тому числі - й у сфері застосування інноваційних технологій. В умовах пандемії, це завдання стало ще більш актуальним.

Наразі, з активним впровадженням в освітній процес дистанційного навчання, стало зрозуміло, що це не лише нові виклики для здобувачів вищої освіти та їхніх викладачів, а ще й нові можливості. У цьому ми переконуємося щодня: онлайн-конференції, заняття в Zооm, онлайн-конкурси. Навіть проведення дискусій в групах студентів, які виникають спонтанно в ході виконання ними самостійної роботи. А потім, після виконаної роботи, резюме від викладача: «Бути менеджером нелегко, але надзвичайно цікаво! Ми разом пройшли лише малесенький шматочок шляху до того ідеалу, яким має бути менеджер, але я бачу, що у вас все виходить! Нам усім - викладачам і здобувачам потрібно триматися разом. Команда - це успіх!!! А щоб бути командою потрібно разом працювати: навчання, наукові конференції, тези, статті, гурток, творчі конкурси і багато чого цікавого! Я в вас вірю - ви сьогоднішні кращі, ніж ви вчорашні! Розвивайтеся і радійте життю і юності попри все!))).

Звичайно, здобувачам доводиться багато працювати над складним навчальним матеріалом. І щоб це навчання було в задоволення, викладачі  кафедри менеджменту організацій урізноманітнюють методи та форми викладання. Так, надзвичайно цікавими стали для здобувачів, що навчаються на першому курсі економічного факультету за освітньою програмою «Менеджмент», практичні заняття з навчальної дисципліни «Професійна етика та діловий протокол», які містять відеозавдання. Серед них усім найбільше запам’яталися завдання, пов’язані з аналізом власної паравербальної поведінки (із залученням до їх виконання близьких людей, які таким чином карантинний час теж проводили з користю) та формуванням умінь застосовувати паравербальні засоби, що утворюються за допомогою голосу та інтонації, ґрунтуються на тональних і тембрових особливостях мови. Здобувачі  вчилися за допомогою інтонаційних засобів передавати думки, почуття, настрій. З цією метою вони знімали і відправляли в групу Viber розповідь казки «Курочка-ряба» так, щоб це була «казка ні про що», казка-трагедія та казка-комедія (тут відзначилася Григорюк О.).

Також читали напам’ять уривок із поезії Т.Г. Шевченка (фото 2 - Лисак А., 3 – Поражинська Я., 4 – Хлюренко І., 5 – Сіренко Н.):

«Якби ви вчились так, як треба,

То й мудрість би була своя.

А то залізете на небо:

— І ми — не ми, і я — не я!

І все те бачив, і все знаю…».

Не менш цікаво проходять заняття з менеджменту на другому курсі. Складні теми емоційно розвантажуються творчими завданнями, серед яких – міні-конкурс «Менеджмент починається з дитинства». На цей конкурс було представлено дитячі вірші, перероблені таким чином, щоб в них було акцентовано увагу на функціях, методах управління. Безперечними переможцями стали Матвєєва Ніна та Махлай Анастасія.

Напрацювання Насті:

«Я лисичка, я сестричка, не сиджу без діла,

Я гусятка пасла, полювать ходила.

А тепер у неділю треба відпочити,

Свою хатку гарнесенько треба покрасити.

А щоб краща була моя хата,

Підготовлю план роботи

Й піду працювати».

А один з віршів Ніни має навіть «карантинні» нотки:

«По дорозі йшов бичок,

Бачить - лізе їжачок,

Як лизнув його бичок -

Поколовся об бочок.

Їжачок сміється:

"То-то, не бери всього до рота".

"Як не брати, - плаче бик, -

до зарплати, може, й  рік!"».

Крім того, серед студентів 1, 2, та 3 курсів, що здобувають вищу освіту за ОП «Менеджмент»,  проводився конкурс поезії, присв’ячений майбутній професії. Ось як гарно пише Дідик Оксана (3 курс):

«Моя робота – просто диво,

Мистецтво, імідж, інтелект.

Погодьтеся,  звучить красиво

Французьке слово «менеджмент»».

Дідик Юрій (3 курс) дає настанову:

«Менеджере! Творчим будь!

Успіх твій – це здатність керувати.

Та настанови Друкера ти не забудь,

Як ефективним стати!».

А ось Григорюк Олександра (1 курс) підготувала на конкурс гумореску про діда Панька, який, не маючи відповідної освіти, відкрив фірму і оголосив себе так:

«Відтепер я дистриб’ютер,

Менеджер і брокер.

 Взяв кредит, придбав комп’ютер,

 Та й офіс нівроку».

Чим це закінчилося? Фінал зрозумілий: фірма Панька збанкрутувала, а автор гуморески стала переможцем конкурсу у номінації «Краща гумореска про менеджмент та бізнес».

У номінації «Краще відео декламування віршів про менеджмент» перемогу здобула Поражинська Яна (1 курс).

Отже, дистанційна освіта – це не бар’єр на шляху до омріяної професії. Це можливість продовжити роботу над формуванням загальних та професійних компетентностей в складні часи карантину. А ще можливості:  виховувати в собі самостійність, вчитися грамотно і лаконічно висловлювати думки, аналізувати помилки, працювати з камерою, використовувати новітні інформаційно-комунікаційні технології та ін.    

Автор: Осадчук Ірина Віталіївна (19.05.2020)