ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Вступ до магістратури

 

Шановні вступники, звертаємо вашу  увагу, що реєстрація на ЄВІ вступників на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), передувало складання додаткових фахових вступних випробувань. Водночас, з 16 січня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», яким внесено зміни до Закону України «Про вищу освіту», зокрема, в частині скасування обов'язкового складання для вступників, які вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

Таким чином у 2020 році при вступі до магістратури до ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» додаткові фахові вступні випробування скасовуються.

Вступні випробування проводитимуться з іноземної мови для вступників, які вже мають вищу освіту ( ОКР «Спеціаліст», ОС «Магістр» на умовах контракту) та фахових вступних випробувань відповідно до Правил прийому.

Автор: Панкратьєва Т.Л. (07.05.2020)