ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Захист звітів із виробничої практики студентів-екологів

3 червня 2019 року на кафедрі екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка успішно проведено захист звітів з переддипломної практики студентів 4-го курсу, спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»”, які проходили виробничу практику в період з 06 травня по 31 травня 2019 року.

 

Базами проходження практики студентів були: як державні установи так і приватні підприємства, організації.

Результати проходження виробничої практики, студенти представили у формі звіту та презентації. Молоді фахівці з головою поринули в вир виробничих та бізнес-процесів. Кожне з підприємств по своєму вплинуло на студентів, адже практика тривала цілий місяць.

 

Слід зазначити, що під час захисту звітів студенти продемонстрували фото робочих місць, ділилися своїми враженнями та думками щодо бази-практики., а також перспектив майбутнього працевлаштування. Розповіли про труднощі із якими їм довелося зустрітися та засоби їх подолання.

Завдяки переддипломній практиці студенти закріпили теоретичні знання та набули професійних навичок і вмінь, адаптувались до майбутньої роботи за спеціальністю.

 

Автори: Стратічук Н.В. – доцент кафедри екології та сталого розвитку ім. професора Ю.В. Пилипенко, Сокольник О.С. – студентка ФРГП.