ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

В Херсонському державному аграрному університеті розіграли кубок ректора з КВК.

Веселий сміх і гарний настрій панували сьогодні в актовій залі Херсонського державного аграрного університету, адже на сцені відбувалося уже традиційне дійство – гра КВК за Кубок ректора. 

 

У запеклих жартівливих батлах взяли участь п’ять команд  кожна з яких представляла свій факультет: «Діти капітана Мринча», «Маринад», «Серпентарій», «В кубі» та «Вжух». Актова зала університету була заповнена студентами, викладачами та гостями заходу.

Кубок з КВК проходив за підтримки ректора університету Юрія Кирилова та управління сім’ї, молоді та спорту Херсонської міської ради.

 

Команди дивували глядачів влучними жартами, веселими мініатюрами та гострим гумором. 

 

Студенти з натхненням поставились до підготовки і продемонструвати власне почуття гумору та створили веселий настрій  усім присутнім. Учасники показали, що вони можуть бути творчими, креативними та з почуттям гумору. Щирий сміх та оплески лунали безперервно.

 

Ця гра не має переможених, адже кожна з команд – переможець. Всі були достойні, проте гра є гра, тож за результатами оцінок журі переможцями стала команда від факультету ФРГП «Серпентарій».

 

Прес-центр ХДАУ Катерина Нікітенко