ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Проведення конкурсного відбору «І етап конкурсного відбору серед студентів ХДАУ, які претендують на участь в агроінтернатурі»

В ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбулось засідання конкурсної комісії першого етапу відбору студентів на стажування по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

У засіданні конкурсної комісії взяли участь: проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, координатор проекту по роботі в ДВНЗ «ХДАУ», професор Аверчев О.В., декани факультетів та їх заступники з наукової роботи та міжнародної діяльності.

 

На фото: засідання конкурсної комісії

Аверчев Олександр Володимирович представив подані заяви студентів, які побажали взяти участь в агроінтернатурі. Кожен декан висловив своє бачення щодо студента свого факультету та запропонували ще студентів відмінників, які не змогли вчасно подати документи у зв’язку з навчальним процесом.

 

На фото: засідання конкурсної комісії

Заключний етап конкурсного відбору серед студентів ДВНЗ «ХДАУ», які претендують на участь в агроінтернатурі, домовились провести 10 квітня 2019 року.

Автор: провідний фахівець з перепідготовки ННЦ «ІПОД» Барсук Ю.В.