ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Шановні абітурієнти!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 2 липня триває реєстрація електронних кабінетів вступників та з 12 липня розпочалася електронна подача заяв на вступ.

Інформаційно-консультаційний центр Херсонського державного аграрного університету стане вашим надійним помічником, якщо у вас виникли труднощі при реєстрації електронного кабінету, подачею електронних заяв чи немає доступу до мережі інтернет. 

Працівники центру допоможуть створити електронний кабінет, з якого одразу і можна подати електронну заяву на вступ, нададуть індивідуальну консультацію щодо Вступної кампанії 2018 року. Кожен абітурієнт, що завітає до Консультаційного центру нашого університету, матиме унікальну можливість пройти профорієнтаційну діагностику та одержати компетентні вичерпні відповіді на всі актуальні питання про новації та особливості цьогорічного вступу. 

Консультаційний центр сприяння подачі електронних заяв Аграрного університету чекає абітурієнтів за адресою вул. Стрітенська, 23, головний корпус університету – 2 поверх, ауд. 88, корпус економічного факультету – Приймальна комісія.

Працюємо для вас без вихідних!

Автор: Відповідальний секретар ПК Панкратьєва Т.Л.