ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Економічний факультет відсвяткував 33 річницю з дня заснування

Економічний факультет урочисто відсвяткував День народження. В ці дні йому виповнюється 33 роки.

Поздоровити колектив та студентів у актову залу університету завітали численні гості.

«Двадцять років тому я став студентом економічного факультету. І тому мені особливо приємно привітати колектив та студентів з черговою річницею та побажати успіхів та розвитку», - розпочинаючи святкування сказав ректор ХДАУ Юрій Кирилов.

Свої привітання передали численні випускники різних років.

«Мені дуже приємно поздоровити рідну alma mater, і особливо приємно, що багато років ми продовжуємо співробітництво з економічним факультетом. Сподіваюся, що з кожним роком воно буде поглиблюватися», - наголосив під час поздоровлення директор обласного відділення ПАТ "Промінвестбанк" Руслан Рубан.

Глядачів протягом декількох годин вітали творчі колективи факультету, і кожен номер зал зустрічав оваціями.

Кожна академічна група презентувала себе, та демонструвала свої таланти. Не відставали і викладачі, які гідно відповіли студентам на сцені.

«Нам 33 – ми молоді, ми хочемо розвиватись. Мене часто питають – в чому наша унікальність? І я відповідаю, що у нас є три складові: перша – це наші студенти, друга складова – наші висококваліфіковані, енергійні, небайдужі викладачі, і третя – наші випускники. Це ті люди, які не хочуть розставатися зі студентськими роками і допомагають нам. Без цих трьох складових наш успіх неможливий», - вважає декан факультету Вікторія Грановська.

Святкування Дня народження факультету – гарна традиція, яка єднає покоління та допомагає дивитися з оптимізмом у майбутнє.

Автор: Катерина Нікітенко