ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Профорієнтаційна зустріч з учнями Пантаївського лiцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області

18 квітня 2024 року відбулась зустріч доцента кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Рагуліна С.В. із учнями випускних класів Пантаївського лiцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.

Детальніше...

Онлайн-консультація з практичної підготовки для здобувачів ОС Магістр спеціальностей біолого-технологічного факультету

18.04.2024 відбулась онлайн-консультація перед проходженням виробничої практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти біолого-технологічного факультету ХДАЕУ.

 

Детальніше...

Договір про співпрацю між Херсонським державним аграрно-економічним університетом та ТОВ «РДС ІЛ»

8 квітня 2024 р. було підписано договір про співпрацю між Херсонським державним аграрно-економічним університетом в особі ректора Кирилова Юрія Євгеновича та ТОВ «РДС ІЛ» в особі директора Михайлюченко Ірини Володимирівни.

 

Детальніше...

Презентація онлайн-практики від АрселорМіттал Кривий Ріг

17 квітня 2024 року відбулася зустріч науково-педагогічного персоналу економічного факультету із представниками АрселорМіттал Кривий Ріг для презентації онлайн-практики від АрселорМіттал Кривий Ріг та інших форм співпраці між підприємством і Університетом.

Детальніше...

Гостьова лекція від MASTER:Бухгалтерія: нові можливості в автоматизації бухгалтерського та податкового обліку

17 квітня 2024 року для студентів економічного факультету проведена гостьова лекція «Програмне рішення автоматизації бухгалтерського та податкового обліку від українського розробника: збільшення продуктивності та економія часу».

Детальніше...

Нова спільна ініціатива: ХДАЕУ та Кільський університет розпочали навчальний курс

16 квітня 2024 року студенти Економічного факультету ХДАЕУ та студенти Кільського університету розпочали вивчення курсу «Програмування із R studio» в рамках академічної мобільності.

Детальніше...

Вітаємо переможців конкурсу «Найкраща професія для мене (вибір професії в умовах воєнного стану)»!

Кафедра соціальних та поведінкових наук зініціювала проведення конкурсу «Найкраща професія для мене (вибір професії в умовах воєнного стану)» для учнів 9–11 класів закладів загальної середньої освіти.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Англійська мова в міжкультурній комунікації», присвячене Міжнародному дню пам’яток і визначних місць, International Day For Monuments And Sites

18 квітня 2024 року відбулося засідання гуртка «Англійська мова в міжкультурній комунікації», присвячене Міжнародному дню пам’яток і визначних місць.

 

Детальніше...

Відвідування міжнародного форуму харчової промисловості і упаковки доцентом Ніною Рєзвих

17 квітня 2024 викладач кафедри харчових технологій ХДАЕУ Резвих Н.І. відвідала Міжнародний форум харчової промисловості і упаковки (International Forum Food Industry and Packaging, IFFIP), м. Київ. IFFIP – форум продуктової та пакувальної індустрії, який відображає реальне становище ринку харчової, харчопереробної та пакувальної промисловості.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка ECOLIFE, яке присвячено Міжнародному дню екологічних знань

15 квітня на кафедрі екології та сталого розвитку ім. професора Ю .В. Пилипенка відбулося чергове засідання наукового гуртка ECOLIFE для здобувачів вищої освіти та для учнів Миколаївської гімназії №48.

Детальніше...

Розширення горизонтів: українські аграрії-науковці переймають досвід у німецьких експертів на форумі «Німецько-українського агрополітичного діалогу»

Науково-педагогічні працівники кафедри землеробства ХДАЕУ продемонстрували свій інтерес до інноваційних підходів у аграрній політиці, беручи участь у заході, організованому за запрошенням проєкту "Німецько-Український агрополітичний діалог (АПД)".

Детальніше...

Нові можливості для успішного кар’єрного майбутнього

17 квітня 2024 року була проведена онлайн-зустріч з партнером Херсонського державного аграрно-економічного університету агенцією «Mavista» для здобувачів вищої освіти. Метою зустрічі була презентація проходження практики в Німеччині.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

«Апгрейд» для студентів аграрних університетів

Джерело інформації - Наталія Рубан 23 січня 2017. http://www.rp.mk.ua (зі змінами ІПКП ХДАУ)

Випускники українських Вищих навчальних закладів так само далекі від практики, як свіжоспечені коржі від торта. Керівники компаній у пошуках сучасних кадрів переконуються, що університети готують фахівців, які не відповідають сучасним вимогам ринку.

Роботодавці хочуть бачити підлеглих професіоналами своєї справи, з вільною англійською, здатних креативно мислити і приймати неординарні рішення. Ну, а ягідка на торті - вміння працівника передбачати перспективу, пропонувати новації для розвитку компанії, підтримувати її конкурентоспроможність і просувати продукцію на зовнішньому ринку.

Сьогодні проект UHBDP сприяє розвитку сільського господарства в Україні, створюючи «родючий ґрунт» для підвищення добробуту малих та середніх виробників плодоовочевої продукції. «Апгрейд» для студентів агрономічних спеціальностей - важлива ланка в цьому ланцюгу роботи. Студенти, адаптовані до реалій ринку, мають більше шансів знайти цікаву і високооплачувану роботу.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва будує мости між випускниками університетів та роботодавцями. У 2016 році Проект запустив нову програму - «Інтернатура», яка одразу зацікавила студентів. Майбутні аграрії отримали можливість не тільки пройти стажування у великих сільськогосподарських компаніях, а й знайти тут постійне місце роботи. За умовами тристороннього договору, який укладається між студентом, університетом і UHBDP, інтерн працює близько півроку в передовому господарстві і отримує стипендію від Проекту.

З початку Нового року до програми «Інтернатура» приєднався Херсонський державний аграрний університет. Зараз багато зусиль спрямовано на організацію цієї роботи.

Сучасна молодь не адаптована до сучасних умов ринкового середовища. Рідко почуєш: «Закінчу університет - створю свій бізнес». В Україні звикли працювати на когось так простіше: не потрібно приймати рішення і нести за них відповідальність. Ізраїльське агентство з міжнародного розвитку МАШАВ, що є партнером UHBDP, навчає студентів агрономічних університетів основам бізнесу. (Відбір в бізнес – школу при Інституті підвищення кваліфікації і перепідготовки Херсонського ДАУ починається з 06.03.2017 року. Запрошуються студенти всіх спеціальностей.)

У бізнес-школі викладають працівники податкової інспекції, реєстраційної служби, підприємці. «Податківці» розповідають, як відкрити свою справу, надають повний алгоритм дій майбутнього бізнесмена, застерігають від можливих помилок. Інформацію про реєстрацію справи студенти отримують від представників реєстраційної служби. Головні вчителі - успішні бізнесмени, які діляться своїми історіями перемог, досвідом подолання перешкод. Після закінчення бізнес-школи студенти не тільки розуміють що таке підприємництво, а й морально готові почати свою справу.

Оригінальні конкурси, підготовлені за участю UHBDP, допомагають акцентувати увагу студентів на ділових чинниках, що впливають на рівень успішності бізнесу.

UHBDP сприяє проведенню наукових досліджень в університетах. Так, в Таврійському ДАУ стартувало дослідження «Скорочення терміну вирощування саджанців черешні з 3 до 2 років». Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва профінансував придбання і забезпечення роботи системи крапельного зрошення, комерційне підприємство надало саджанці черешні, а університет - свої уми, наукові ресурси. Загальна вартість проекту - 50 тис. грн.

UHBDP має свою базу знань, яку науково-викладацький склад використовує під час написання підручників, наукових публікацій, книг. Оскільки державного фінансування на видання наукової літератури немає, Проект допомагає опублікувати ці праці.

Збірник творчих робіт студентів буде цікавий і представникам агроіндустрії, це означає, що студенти йдуть в правильному напрямку, а думка про важливість їх роботи надихає молодих фахівців на самоосвіту.

Одна справа, студент читає про дослідження в підручниках, а зовсім інше - проводить їх сам. Проект допомагає застосувати на практиці отримані знання.

Фермери, підприємці, яких ми залучаємо до участі в програмах проекту, навчаються разом зі студентами, адже вони розуміють, що студенти - це свіжа хвиля, яка може принести в господарство щось нове, інноваційне, прогресивне.

Завдяки цьому розумінню і була запущена програма «Інтернатура», - каже Володимир Терновський. - Великі плодоовочеві компанії півдня України готові брати на роботу випускників ВНЗ, які співпрацюють з UHBDP, щоб залучити нові знання, якими володіють студенти, і застосувати їх в плодоовочевому виробництві.

Зміст публікації є виключно думкою авторів і не обов'язково відображає офіційну позицію уряду Канади.

Автор: Сімонова Оксана