ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Профорієнтаційна зустріч з учнями Пантаївського лiцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області

18 квітня 2024 року відбулась зустріч доцента кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Рагуліна С.В. із учнями випускних класів Пантаївського лiцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.

Детальніше...

Онлайн-консультація з практичної підготовки для здобувачів ОС Магістр спеціальностей біолого-технологічного факультету

18.04.2024 відбулась онлайн-консультація перед проходженням виробничої практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти біолого-технологічного факультету ХДАЕУ.

 

Детальніше...

Договір про співпрацю між Херсонським державним аграрно-економічним університетом та ТОВ «РДС ІЛ»

8 квітня 2024 р. було підписано договір про співпрацю між Херсонським державним аграрно-економічним університетом в особі ректора Кирилова Юрія Євгеновича та ТОВ «РДС ІЛ» в особі директора Михайлюченко Ірини Володимирівни.

 

Детальніше...

Презентація онлайн-практики від АрселорМіттал Кривий Ріг

17 квітня 2024 року відбулася зустріч науково-педагогічного персоналу економічного факультету із представниками АрселорМіттал Кривий Ріг для презентації онлайн-практики від АрселорМіттал Кривий Ріг та інших форм співпраці між підприємством і Університетом.

Детальніше...

Гостьова лекція від MASTER:Бухгалтерія: нові можливості в автоматизації бухгалтерського та податкового обліку

17 квітня 2024 року для студентів економічного факультету проведена гостьова лекція «Програмне рішення автоматизації бухгалтерського та податкового обліку від українського розробника: збільшення продуктивності та економія часу».

Детальніше...

Нова спільна ініціатива: ХДАЕУ та Кільський університет розпочали навчальний курс

16 квітня 2024 року студенти Економічного факультету ХДАЕУ та студенти Кільського університету розпочали вивчення курсу «Програмування із R studio» в рамках академічної мобільності.

Детальніше...

Вітаємо переможців конкурсу «Найкраща професія для мене (вибір професії в умовах воєнного стану)»!

Кафедра соціальних та поведінкових наук зініціювала проведення конкурсу «Найкраща професія для мене (вибір професії в умовах воєнного стану)» для учнів 9–11 класів закладів загальної середньої освіти.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Англійська мова в міжкультурній комунікації», присвячене Міжнародному дню пам’яток і визначних місць, International Day For Monuments And Sites

18 квітня 2024 року відбулося засідання гуртка «Англійська мова в міжкультурній комунікації», присвячене Міжнародному дню пам’яток і визначних місць.

 

Детальніше...

Відвідування міжнародного форуму харчової промисловості і упаковки доцентом Ніною Рєзвих

17 квітня 2024 викладач кафедри харчових технологій ХДАЕУ Резвих Н.І. відвідала Міжнародний форум харчової промисловості і упаковки (International Forum Food Industry and Packaging, IFFIP), м. Київ. IFFIP – форум продуктової та пакувальної індустрії, який відображає реальне становище ринку харчової, харчопереробної та пакувальної промисловості.

Детальніше...

Засідання наукового гуртка ECOLIFE, яке присвячено Міжнародному дню екологічних знань

15 квітня на кафедрі екології та сталого розвитку ім. професора Ю .В. Пилипенка відбулося чергове засідання наукового гуртка ECOLIFE для здобувачів вищої освіти та для учнів Миколаївської гімназії №48.

Детальніше...

Розширення горизонтів: українські аграрії-науковці переймають досвід у німецьких експертів на форумі «Німецько-українського агрополітичного діалогу»

Науково-педагогічні працівники кафедри землеробства ХДАЕУ продемонстрували свій інтерес до інноваційних підходів у аграрній політиці, беручи участь у заході, організованому за запрошенням проєкту "Німецько-Український агрополітичний діалог (АПД)".

Детальніше...

Нові можливості для успішного кар’єрного майбутнього

17 квітня 2024 року була проведена онлайн-зустріч з партнером Херсонського державного аграрно-економічного університету агенцією «Mavista» для здобувачів вищої освіти. Метою зустрічі була презентація проходження практики в Німеччині.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

24 - 27 січня 2017 Участь у ІІ семінарі проекту: ECOIMPACT

Відповідно до плану реалізації  проекту: ECOIMPACT  «Адаптивне середовище навчання для компетентності в галузі економічних і соціальних наслідків місцевої погоди, якості повітря і клімату» (Adaptive learning environment for competence in economic and societal impacts of local weather, air quality and climate  561975-EPP-1-2015-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP (2015-3320), у місті Скаліца (Словаччина) відбувся другій семінар з питань розробки навчальних матеріалів для навчальних курсів різних рівнів.

У семінарі приймали участь усі учасники проекту ECOIMPACT з України, Фінляндії, Словаччини, Росії, Польщі, всього 31 людина. ДВНЗ ХДАУ був представлений професором Нежлукченко Т.І., доцентами Папакіною Н.С. та Корбич Н.М.

Учасників семінару привітав ректор Центрольного Європейського Університету Йозеф Міндас.

 

Семінар проводили:

Доктор Олексій Умнов (Університет м. Нижній Новгород), який акцентував увагу на адаптації розроблених навчальних матеріалів для особистого середовища навчання (PLE);

 

 

Доктор Анна Фокічева (Інститут підвищення кваліфікації, Росгідромет) - підкреслила важливість метеорологічної інформації для бізнес-клієнтів та провела тренінг з аналізу метеозалежних процесів у різних галузях діяльності людини та тваринництва;

Доктор Марек Франкович (Ягеллонський університет, м. Краків, зовнішній експерт проекту) – провів інструктаж з особливостей застосування Болонського процесу при створенні галузевих навчальних курсів різних рівнів.

Мета семінару:

- розробити короткострокові «галузеві» курси для клієнтів в чутливих до погоди секторів - сільське господарство, транспорт, енергетика, охорона здоров'я (біометеорологія) і міське управління,

 - розробити університетські курси,

- розробити професійний курс підвищення кваліфікації.

Семінар був спрямований на узгодження матеріалів короткострокових "галузевих" курсів, підготовлених п'ятьма групами розробників з концепціями, закладеними в основу проекту (PLE, IoT), а також за вимогами Болонського процесу.

Результати роботи семінару:

• Розроблені пропозиції з реалізації IoT і Болонських інструментів в курси;

• Вироблений єдиний підхід до побудови індивідуальних навчальних курсів;

• Відбувся тренінг із використання систему AlteroZoom; зразки власних навчальних матеріалів в системі

• Встановлені завдання та терміни їх виконання для розробників на модифікації розроблених навчальних матеріалів.

Автор: доцент Папакіна Н.С.