ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

День практичної підготовки для студентів на ФГ «Курінь»

14 грудня студенти Херсонського державного аграрного університету завдяки спільній співпраці Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» (під керівництвом професора Аверчева О.В.) з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) та згоди керівництва підприємства відвідали ФГ «Курінь». Студенти разом із запрошеними викладачами кафедри «Економіка підприємства» на власні очі побачили сімейну виноробню «Курінь».

 

В Херсонській області на поверхні землі існує два виступи гірських кам'янистих порід. На одному з цих виступів розташовані виноградники фермерського господарства "Курінь". Суворі вапняково-кам'янисті ґрунти дають невеликий урожай винограду, але ягода наповнена незвичайним ароматом і високим вмістом цукрів. Саме тут з 2011 року сімейна виноробня "Курінь" отримала право на виготовлення вин.

Виноград в господарстві збирають вручну - кожна грона проходить строгий відбір, і для приготування вина береться тільки найкраще. Крім того, в «Курінь» дотримуються принципу органічного виноградарства - без використання хімікатів.

Студенти та викладачі познайомилися з власником «Курінь» Миколою Халупенко та головним технологом виноробні Катериною Михайлівною. До роботи виноробні не залучаються іноземні фахівці, і цьому є одна причина - бажання зробити автентичне вино і показати, чого варті українці.

Переробка винограду здійснюється на високотехнологічному обладнанні з Італії, Словаччини, Болгарії. Зберігається вино в дубових бочках українського виробництва, виготовлених з дуба старше 80 років.

 

Після екскурсії винним підвалом та винному цеху власник ФГ «Курінь» запропонував для дегустації два сорти вина: «Шардоне» - сухе біле та «Мускат Оттонель» - десертне солодке біле.

 

На території господарства розташовано ресторан української кухні, де можна замовити страви до складу яких входять продукти власного виробництва: омлет зі страусиних яєць, кролики з овочами, молоко, бринза, сир і багато іншого.

Студенти подякували організаторам проекту та власнику ФГ «Курінь» за надану можливість ознайомитися з господарством, за цікаву екскурсію та висловили свої побажання щодо можливості проходження навчальної практики.     

Автор: Сімонова О.М.