ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Результати співпраці Факультету рибного господарства та природокористування Херсонського державного аграрного університету з Поморською академією

  

Студенти факультету рибного господарства та природокористування з січня 2016 р. по червень 2016 р. відповідно до Програми семестрового обміну та Програми отримання подвійних дипломів проходили курс навчання за напрямом підготовки 6.040106 ”Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування” в Інституті біології та охорони довкілля Поморської академії (м. Слупськ, Польща).

Студентки Бегларян Аліна та Шпилька Валентина поділилися своїми враженнями зі студентами молодших курсів факультету. 

  

Вони відмітили теплий, дружній прийом польських колег, високий рівень професіоналізму та компетентності при підготовці майбутніх фахівців в Поморській академії, європейський рівень забезпечення приладами та обладнанням навчального процесу, надзвичайну красу сусідньої держави, можливість подорожувати Європейськими країнами.

 

На даний момент (з 30.09.2016 р. по 31.01.2017 р.) за програмою семестрового обміну 1-го семестру за напрямом підготовки ”Екологія” на навчанні в Інституті Охорони довкілля Поморської академії перебуває 5 студентів 2-го курсу екологічного відділення.

 

Координатор заходу заст. декану ФРГП Шахман І.О.