ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Семінар в рамках міжнародного проекту Ecoimpact «Erasmus+»в р. Hyytiala (Фінляндія)

З 29 травня по 03 червня 2016 року викладачі Херсонського державного аграрного університету від кафедри генетики та розведення с.- г. тварин ім. В.П.Коваленка приймали участь у семінарі №1 «Розробка навчальних матеріалів: структура в рамках міжнародного проекту Ecoimpact «Erasmus+»в р. Hyytiala (Фінляндія).

 

Були поставлені завдання:

-          розробити внутрішню систему за категоріями для організації навчальних матеріалів;

-          розробити короткострокові галузеві курси по секторах: сільське господарство, транспорт, міський менеджмент, біометеорология, енергетика.

 

Учасники семінару ознайомилися зі станціями для вимірювання стану екосистем атмосфери «SMEAR ІІ». Обладнання станції та її сучасне обладнання дозволяє проводити широкомасштабні наукові дослідження міжнародного значення. Отримані дані є загальнодоступними і не носять секретного характеру. Були поставлені завдання, щодо подальшої роботи учасників семінару та створені робочі групи за напрямами створення навчальних програм освітніх курсів.

  

Сформовані групи за напрямами почали свою роботу над складанням учбових програм для співробітників метеослужб, бізнесменів і студентів. На прикладі розділу «сільське господарство» були визначені розділи конкретних освітніх курсів.

Спільно була розроблена структура курсу.

  

Особливості: курс не містить проміжної та підсумкової атестації (так як орієнтований на представників бізнесу, швидше за все, не зацікавлених у документах про підвищення кваліфікації). Тривалість - 12 годин.

Мета курсу: отримання знань про сучасні можливості використання метеорологічної інформації при здійсненні господарської діяльності і підвищення цінності гідрометеорологічної інформації для бізнесу.

 

Учасники семінару від ХДАУ увійшли в групу майстеркласу «Сільське господарство - вівчарство» та підготували презентацію з питань використання Arduino для даного курсу.

 

На основі підготовленого матеріалу була підготовлена ментальна карта:

 

Учасники відвідали метеорологічну станцію, на якій досліджується кількість опадів, освітленість, видимість, швидкість вітру і т. п.

 

Станція обладнана сучасними приладами.

Спільна робота учасників семінару завершилася затвердженням підсумкових документів, в яких тренери дали детальну характеристику та оцінку проведеній роботі. Розробники курсів рекомендували запровадити отримані навички в підготовку курсів в рамках проекту та у навчальному процесі.