ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Студентська науково – практична конференція за секцією "Рослинництва, генетики, селекції та насінництва"

7 квітня на кафедрі рослинництва, генетики, селекції та насінництва відбулася студентська науково – практична конференція присвячена напрямам розвитку рослинницької галузі Україні.

Розглянуті питання впровадження новітніх технологій вирощування сільськогосподарських культур: мінімізації використання води та поживних речовин в рослинництві, селекція ярових та озимих культур на посухостійкість і врожайність, селекція пшениці подвійного використання; ефективність інноваційних технологій вирощування; проблеми зменшення антропогенного навантаження на навколишнє середовище; функціонування сучасних організаційно – правових форм господарювання на Херсонщині.

 

В засіданні секції брали участь студенти, аспіранти та викладачі агрономічного факультету. За підсумками проведення конференції були нагороджені грамотами:

І-е місце – Некрасова І.О. (студентка 5 курсу)

ІІ-е місце Харченко Д.Ю. (студент 3 курсу)

Острогляд І.В. (студентка 5 курсу)

ІІІ-є місце Гончаров І.О. (студент 4 курсу)

Кос Н.О. (студентка 3 курсу)

Дипломами за участь нагороджені студенти: Теленик А., Константинова В., Стеценко І., Фенко Д., Дробитько В., Марков П., Новохижній М.

 

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць викладачів, аспірантів, магістрів та студентів агрономічного факультету ДВНЗ "Херсонський державний аграрний університет" "Перспектива".

Всім учасникам бажаємо успіхів у навчанні, оптимізму та творчих перемог!