ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Turkish

 

Новини Херсонського державного аграрно-економічного університету

Настановча конференція з виробничої переддипломної практики для здобувачів економічного факультету

У межах підготовки до виробничої переддипломної практики, 19 квітня відбулося традиційне настановче заняття для здобувачів спеціальностей 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, 076 Підприємництво та торгівля і 051 Економіка.

Детальніше...

Академія політичного лідерства

Студенти Херсонського державного аграрно-економічного університету прийняли участь Програмі IRI «Академія політичного лідерства», що відбувалась з 12-14 квітня в м. Одеса

 

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна освіта: філософські, соціально-економічні, поведінкові аспекти»

18 квітня в гібридному форматі відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна освіта: філософські, соціально-економічні, поведінкові аспекти», організована кафедрою соціальних і поведінкових наук ХДАЕУ.

Детальніше...

Участь професора кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії у Нью-Йоркському саміті з питань посухи

16-17 квітня професор кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії, д.т.н. Людмила КУЗЬМИЧ, що наразі проходить стажування в університеті штату Пенсильванія (Pennsylvania State University) була запрошена для участі у Нью-Йоркському саміті з питань посухи в Корнелльському Університету (Cornell University), м. Ітака, штат Нью-Йорк, США.

Детальніше...

Профорієнтація - ключ до успішної кар’єри і самореалізації

18 квітня відбувся профорієнтаційний захід викладачів економічного факультету кафедри підприємництва, обліку та фінансів у Гайворонському політехнічному фаховому коледжі Голованівського району Кіровоградської області.

Детальніше...

Партнерство заради майбутнього!

17-18 квітня представники ХДАЕУ прийняли участь у Річній зустрічі Програми USAID АГРО та партнерських університетів, що приурочена до річниці підписання Спільної декларації про впровадження передового досвіду просторового планування у вищій освіті для інженерів-землевпорядників.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч викладачів економічного факультету ХДАЕУ із здобувачами Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права ім. М.П. Сая

16 квітня 2024 року викладачами економічного факультету ХДАЕУ за участі здобувачів економічного факультету було проведено профорієнтаційну зустріч із здобувачами Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права ім. М.П.Сая.

Детальніше...

Наукові здобутки аспірантів спеціальності 201 Агрономія кафедри рослинництва та агроінженерії

Аспіранти кафедри рослинництва та агроінженерії зі спеціальності 201 Агрономія прийняли участь у Причорноморській регіональній науково-практичній конференції професорсько-викладацького складу “Розвиток українського села – основа аграрної реформи в Україні”.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч з учнями Пантаївського лiцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області

18 квітня 2024 року відбулась зустріч доцента кафедри гідротехнічного будівництва, водної та електричної інженерії Рагуліна С.В. із учнями випускних класів Пантаївського лiцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області.

Детальніше...

Онлайн-консультація з практичної підготовки для здобувачів ОС Магістр спеціальностей біолого-технологічного факультету

18.04.2024 відбулась онлайн-консультація перед проходженням виробничої практики здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти біолого-технологічного факультету ХДАЕУ.

 

Детальніше...

Договір про співпрацю між Херсонським державним аграрно-економічним університетом та ТОВ «РДС ІЛ»

8 квітня 2024 р. було підписано договір про співпрацю між Херсонським державним аграрно-економічним університетом в особі ректора Кирилова Юрія Євгеновича та ТОВ «РДС ІЛ» в особі директора Михайлюченко Ірини Володимирівни.

 

Детальніше...

Презентація онлайн-практики від АрселорМіттал Кривий Ріг

17 квітня 2024 року відбулася зустріч науково-педагогічного персоналу економічного факультету із представниками АрселорМіттал Кривий Ріг для презентації онлайн-практики від АрселорМіттал Кривий Ріг та інших форм співпраці між підприємством і Університетом.

Детальніше...

 

Кирилов Юрій Євгенович
Ректор університету

Шановні друзі!

Щиро вітаю на сайті провідного закладу вищої освіти Півдня України – Херсонського державного аграрно-економічного університету.

Аграрно-економічний університет – єдиний державний заклад вищої освіти Херсонщини із 150-річною історією, що здійснює підготовку фахівців для всіх галузей економіки: будівництва та промисловості, сільського господарства та торгівлі, управління. Ми маємо IV рівень акредитації, 5 факультетів, понад 30 освітніх програм. Ми навчаємо за всіма ступенями вищої освіти» «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук». В університеті функціонує військова кафедра.

Детальніше

 

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

До уваги авторів
Подати матеріал для сайту

 


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksaeu.kherson.ua

Зворотний зв'язок

info@ksaeu.kherson.ua


 

Херсонський державний аграрний університет приймає участь у новому міжнародному проекті

 ”Adaptive learning environment for  competence in economic and societal impacts of local weather, air quality and  climate (ECOIMPACT)”

3-5 лютого на базі UNIVERSITI OF HELSENKI  Departament of Physical Sciences (Helsinki, Finland) відбулася перша зустріч міжнародного проекту ECOIMPACT. Проект фінансується Европейською комісією за результатами конкурсної комісії «Еразмус+». Це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.

Представники робочої групи Херсонського державного аграрного університету: ректор – професор Базалій В.В., професор Нежлукченко Т.І. і доцент  Папакіна Н.С.

Зустріч пройшла на базі гранд-холдера: Метеорологічного інституту, місто Гельсінкі

У проекті, беруть участь рівноцінні партнери:

- від Євросоюзу Інститут метеорології (Гельсінкі, Фінляндія), Університет Центральної Європи (Скаліца, Словенія), Аграрний університет (Пловдив, Болгарія).

- від Росії: Інститут удосконалення Росгідромет (Москва), Руський державний гідрометеорологічний університет (Санкт-Петербург), Державний університет   ім. Н.І. Лобачевського (Нижній Новгород);

- від України: Херсонський державний аграрний університет, Одеський державний екологічний університет, Київський національний університет  ім. Тараса Шевченка.

 

Термін реалізації проекту становить: 15.10.2015 - 31.12.17.

Загальний бюджет проекту становить 968 тис. 406 євро.

Проект ECOIMPACT спрямований на модернізацію екологічної освіти і розробку адаптивного середовища навчання для компетенції в питаннях економічних і соціальних наслідків місцевої погоди, якості повітря і клімату.

Мета проекту:

Створення короткого навчального курсу для непрофесійних метеорологів, популяризація знань метеорології в сферах агротехнології, транспорту, біотехнології, енергетики та економіки.

Перед робочою групою Херсонського аграрного університету поставлені наступні функціональні завдання:

- поширення та використання результатів;

- сприяння збору та аналізу інформації,

- розробка навчальних матеріалів, що стосуються сільськогосподарського сектору галузі тваринництва;

- тестування інтегрованого середовища навчання;

- участь у розробці стратегії комерціалізації;

- експертна оцінка підручників українською мовою видання;

- відбудеться участь в заходах проекту.

Особливу увагу буде надано:

Проблема функціонування організму продуктивних тварин у взаємодії з погодно - кліматичними факторами навколишнього середовища набуває особливої актуальності через зміни клімату, який супроводжується глобальним потеплінням.

У контексті зміни клімату актуального значення набувають дослідження, спрямовані на вдосконалення технологій утримання овець, зокрема тривалості пасовищного періоду, сезону народження ягнят, підсисний період, тощо. Використання позитивних сторін від зміни клімату та впровадження нових, гармонізованих із навколишнім середовищем, елементів технології.

У відповідності до поставленого завдання робочою групою проекту буде проведено анкетування потенційних споживачів послуг метеорологів в аграрному секторі та розроблені курси метеорології для учнів курсів підвищення кваліфікації ІПОД, навчальний курс зоометеорологіі для студентів біолого-технологічного факультету ОКР «Магістр» та «Бакалавр».

Відповідно із цілями і завданнями проекту, затвердженого плану реалізації проекту на період 3 років, звітні зустрічі проекту і проведення навчання представників робочої групи університету будуть проводитися кожні 6 місяців. Створюється спеціальна робоча група проекту, до складу якої входять: Базалій В.В., Нежлукченко Т.І,. Папакіна Н.С., Нежлукченко Н.В., Кушнеренко В.Г., Корбіч Н.М..