ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Підготовка абітурієнтів до ЗНО в Херсонському державному аграрному університеті

Відповідальним етапом навчання випускників загальноосвітніх середніх шкіл є підготовка до успішної здачі ЗНО. В Херсонському державному аграрному університеті ефективно працює Навчально-методичний центр довузівської підготовки (НМЦДП), який забезпечує високий рівень знань старшокласників до здачі ЗНО.

Детальніше...

Участь вчених Херсонського ДАУ в XI з’їзді Українського товариства грунтознавців та агрохіміків (УТГА)

В Харківському національному аграрному університеті імені В.В. Докучаєва 17-21 вересня 2018 р. відбувся XI з’їзд Громадської організації «УТГА». З’їзд пройшов на правах міжнародного, в ньому приймали участь делегати з 8 країн: України, Білорусії, Молдови, Румунії, Казахстану,Узбекістану, Японії, Польщі, в т.ч. представники Херсонського ДАУ. Відкрили з’їзд Генеральний секретар ГО «УТГА», академік НААН Балюк Святослав Антонович та Президент Міжнародного союзу грунтознавців, професор Такасі Косакі (Японія).

Детальніше...

В ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбулася урочиста посвята першокурсників в студенти

В ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», за традицією, відбулася урочиста посвята першокурсників в студенти – це своєрідний ритуал, який із задоволенням чекають не лише студенти першого курсу, а й студенти старших курсів, які бажають передати естафету.

Детальніше...

День студентського спорту

 У Херсонському державному аграрному університеті проходять спортивні заходи присвячені Дню студентського спорту.

 20 вересня у лекційному залі №2 викладачами фізичного виховання була проведена зустріч  студентів першого курсу економічного факультету з видатними спортсменами Херсонщини.

Детальніше...

Вітаємо!

20 вересня 2018 року збірна команда ХДАУ  прийняла участь  у змаганнях з настільного тенісу серед команд ВНЗ III-IV рівнів акредитації за Програмою обласної Універсіади (обласних студентських спортивних ігор) 2018 - 2019 н.р. які відбулися на базі Херсонського національного технічного університету.

У змаганнях прийняли участь 6 команд ВНЗ III-IV рівнів акредитації  м.  Херсона  та області.

Детальніше...

Студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» гостинно зустрічає готель «Optima Kherson»

19 вересня 2018 року студентів 1 курсу  економічного факультету спеціальності «Готельно-ресторанна справа» разом з викладачем Дугою В.О. та куратором групи Бойко Л.О. гостинно приймав готель  «Optima Kherson», що входить до найбільшої готельної мережі України «Reikartz Hotel Group».

Детальніше...

Студентська науково-практична конференція «Практичні аспекти роботи землевпорядних підприємств»

19 вересня 2018 року у ДВНЗ Херсонському державному аграрному університеті відбулася Студентська науково-практична конференція «Практичні аспекти роботи землевпорядних підприємств», організована колективом кафедри землеустрою, геодезії та кадастру факультету водного господарства, будівництва та землеустрою, в якій взяли участь студенти спеціальностей 193 «Геодезія та землеустрій» та 103  «Науки про Землю».

Детальніше...

Знайомство студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» з елементами електронної демократії

19 вересня  2018 року студенти 3 курсу економічного факультету спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Херсонського державного аграрного університету взяли участь у обговоренні дії механізму електронних петицій в Херсоні. Захід «Е-петиції у Херсоні та створення Молодіжного центру» проводився у Hubway – «Перший в Херсоні креативний простір».

Детальніше...

Знайомство студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» з історією української державності

 12 вересня 2018 року студенти 1 та 3 курсів економічного факультету спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Херсонського державного аграрного університету були присутні на публічній лекції у Херсонському обласному краєзнавчому музеї, яка була присвячена історії про Печатку Святослава Хороброго. 

Детальніше...

Відкрита лекція «Проблеми візуального сприйняття та графічне відображення архітектурного середовища» з кандидатом архітектури Сисоєвою В.В.

Для ознайомлення зі спеціальністю кандидат архітектури   Сисоєва В.В. 18.09.2018 провела відкриту лекцію «Проблеми візуального сприйняття та графічне відображення архітектурного середовища» для майбутніх інженерів-будівельників та архітекторів  з метою познайомити студентів з практичними та теоретичними аспектами їх роботи.  

Детальніше...

В Аграрному університеті відбулася традиційна посвята у студенти.

Урочистості з нагоди нового навчального року відбулися сьогодні у стінах Херсонського Аграрного університету. Першокурсники та магістри, яким цьогоріч випало за честь стати студентами найкращого вишу півдня України зібралися на Студентській площі ХДАУ.

З привітальним словом до студентів звернувся ректор університету Юрій Кирилов, - «Ми горді з того, що ви обрали саме Аграрний університет, що до нашої великої родини приєднуються відмінники навчання, переможці всеукраїнських, обласних предметних олімпіад, чемпіони Європи і чемпіони України та переможці Малої академії наук».

Також ректор зазначив, що серед нових спеціальностей, є студенти яких у виші навчатимуть уперше і побажав, аби їхній твердий дух, обравши навчання у цьому закладі, надихнув на отримання глибоких знань, що допоможуть їм відбутися як особистостям та розбудувати незалежну державу.

Чисельних гостей, студентів та їх батьків привітав і голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, зазначивши, що за свої 144 роки Аграрний університет впевнено крокує вперед, тим самим відкриває нові спеціальності які так необхідні нашому регіону.

 

Детальніше...

Зустріч студентів агрономічного факультету з представниками компанії «Кернел»

13 вересня 2018 року відбулася зустріч студентів 3, 4 курсів агрономічного факультету освітнього рівня «Бакалавр» та освітнього рівня «Магістр» першого та другого року навчання з представниками компанії «Кернел» – провідним у світі та найбільшим в Україні виробником та експортером соняшникової олії.

Детальніше...

ВІДБУВСЯ КОНКУРС ДО АГРОІНТЕРНАТУРИ (п’ятий набір)

14 вересня 2018 року в Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ» відбулося засідання конкурсної комісії другого етапу відбору студентів на стажування до виробничих підприємств по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Детальніше...

17.09.2018 Наглядова рада

 

Сьогодні 17 вересня в Аграрному університеті відбулося засідання Наглядової ради.

Детальніше...

Екологічна акція ”Міжнародний день чистих берегів”

15 вересня 2018 року Міністерством екології та природних ресурсів проголошено днем проведення екологічної акції “Міжнародний день чистих берегів” (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

Детальніше...

Вступні випробування до кафедри військової підготовки в ДВНЗ «ХДАУ» відбулися.

     Студенти ДВНЗ «ХДАУ» зробили вірний, відповідальний крок, якщо вирішили вступити до кафедри військової підготовки офіцерів запасу. Військове звання офіцера запасу допоможе їм в майбутньому в становленні як фахівців-організаторів: забезпечить зростання по службовій кар’єрі, на державній службі, в силових відомствах, прокуратурі, службі безпеки, міністерстві надзвичайних ситуацій, митних органах та ін., а якщо буде в цьому необхідність, то покласти на себе почесну відповідальність за захист своєї Батьківщини.

Детальніше...

Участь у І Міжнародній україно-арабській конференції з вищої освіти

10 вересня 2018 року представники ДВНЗ «ХДАУ» – проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, професор Аверчев О.В. і доцент кафедри загальноекономічних дисциплін економічного факультету Крикунова В.М., – взяли участь у І Міжнародній україно-арабській конференції з вищої освіти. Захід відбувся у Таврійському національному університеті ім. В. Вернадського (м. Київ) за підтримки Його Високості Принца Саудівської Аравії Фейсала Ібн Султана Ібн Нассера Ібн Абделя Азіза Аль Сауда.

Детальніше...

Відбулася презентація міжнародної виставки «Білоруси з Україною в серці» та показ фільму «Пензлі замість автоматів»

 

12 серпня відбулася презентація міжнародної виставки «Білоруси з Україною в серці» та показ фільму «Пензлі замість автоматів» в ДВНЗ «ХДАУ».

 

Детальніше...

Широкий спектр спеціальностей Херсонського ДАУ зацікавлює випускників середніх шкіл м.Херсона і області

Доброю традицією середньої школи №26 в селищі Камишани є проведення на початку кожного навчального року батьківських зборів разом з учнями-випускниками 11 класів. 12.09.2018 р. в цих зборах прийняв участь професор Херсонського ДАУ Морозов В.В.

Детальніше...

Участь у Міжнародному Дні Поля «XXI століття – час кліматично-адаптованого сільського господарства»

11-12 вересня 2018р. делегація ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва на чолі з проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності, професором Аверчевим О.В., науковці, викладачі, аспіранти та студенти, прийняли участь у Міжнародному Дні Поля «XXI століття – час кліматично-адаптованого сільського господарства». 

Детальніше...