ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

55 РОКІВ ФАКУЛЬТЕТУ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА, БУДІВНИЦТВА ТА ЗЕМЛЕУСТРОЮ

11 вересня факультет водного господарства, будівництва та землеустрою відсвяткував 55 день народження!!!

Святкову програму склали заходи які були організовані викладачами та студентами факультету, зокрема історичні цікавинки розвитку факультету, зустріччі з відомими випускниками, незабутніми керівниками факультету і звичайно яскравий святковий концерт!!!

Привітати факультет із днем заснування прийшли керівники та представники підприємств профільних організацій, а також були присутні випускники 2000-х,  90-х, 80-х, 70-х, років та представники НАЙПЕРШОГО ВИПУСКУ 1969 року!!!

 

Детальніше...

День Агрономічного факультету

Опинитися на концерті відомих зірок мали змогу сьогодні, 10 вересня всі присутні у залі ХДАУ, адже свій День народження, а саме 145 років відзначає один із найстарших факультетів Аграрного університету - Агрономічний факультет.

 

Детальніше...

Учні ліцею журналістики, економіки та правознавства Херсонської міської ради завітали на День Економічного факультету

9 вересня 2019 року учні ліцею журналістики, економіки та правознавства Херсонської міської ради на свято до Дня Економічного факультету.

Учні 11 класу разом зі студентами та викладачами кафедри публічного управління та адміністрування взяли участь у фотосесії в стилі «Стиляги» та були запрошені на святковий концерт.

Детальніше...

Участь студентства ХДАУ у молодіжному форумі Student Education Wave Forum TAVRIA 2019

З 6 по 9 вересня 2019 року Литвак Крістіна, студентка економічного факультету спеціальності «Публічне управління та адміністрування» брала участь у щорічному молодіжному форуму Student Education Wave Forum TAVRIA 2019, який цього року проходив у Залізному Порту.

Детальніше...

Економічному факультету - 35 років

День народження – це завжди свято, а день народження економічного факультету - це свято кожного студента. 

Найталановитіші, найвеселіші, найкмітливіші - всі слова з приставкою най - це про студентів економічного факультету, які з натхненням та вогнем в очах готувались до святкування 35-річча факультету. Саме сьогодні 9 вересня в актовій залі Аграрного університету відбувся такий гучний, яскравий та незабутній концерт у стилі «стиляги», студенти та викладачі зробили  цю виставу, яка ще надовго залишиться у пам‘яті усіх гостей.

Детальніше...

До святкування 145-річчя агрономічного факультету

До святкування 145-річчя агрономічного факультету викладачі кафедри механізації та безпеки життєдіяльності провели профорієнтаційну роботу для 10-ФМ класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради. Учням продемонстровано новітню техніку та проведено тест-драйв на тракторі.

 

Детальніше...

Виробнича нарада з передового досвіду утеплення будівель і споруд мінеральною фарбою «ADITIZOL OPEN»

На базі кафедри будівництва відбулась виробнича нарада, де було презентовано передовий досвід з утеплення будівель та споруд за допомогою мінеральної фарби «ADITIZOL OPEN».  Матеріал презентувала іноземна компанія «ADITEX, spol. s r.o.», також були присутні викладачі кафедр будівництва, фізики та загальноінженерних дисциплін  та Проект «Енергоефективність у громадах» в особі Андрія Баруліна. 

Детальніше...

Зустріч викладачів і студентів університету із рекордсменом України Романішиним Михайлом

10 вересня 2019 року на набережній м. Херсон відбулася фіксація рекорду України з плавання та завершення проекту #ВплавьДнепр, в рамках якого український плавець Михайло Романішин за місяць здолав більше 900 кілометрів вплав рікою Дніпро від Українсько-Білоруської границі до Чорного моря.

 

Детальніше...

Студентський науковий гурток «Захист і карантин рослин»

5 та 10 вересня 2019 року в рамках роботи студентського наукового гуртка «Захист і карантин рослин» кафедри ботаніки та захисту рослин агрономічного факультету відбулись заняття на тему «Цікава фітопатологія» для студентів Скадовського технікуму ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

Детальніше...

Науковці Херсонського державного аграрного університету прийняли участь у моніторингу проекту ECOIMPACT

22 серпня 2019 року робоча група науковців міжнародного проекту ECOIMPACT від Херсонського державного агарного університету у складі завідувача кафедри генетики та розведення сільськогосподарських тварин ім. В.П. Коваленка, професора Нежлукченко Т.І., доцента Кушнеренко В.Г., доцента Папакіної Н.С. прийняли планову участь у моніторингу діяльності виконання міжнародного проекту.

Під час зустрічі представники офісу Еразмус+ в Україні: Петро Крайнік - експерт з напрямків проекту, Жан Моне та Вероніка Ткаченко - менеджери НЕО в Україні та учасники проекту спілкувалися в онлайн режимі з керівником проекту від Гельсінського університету  - Сергієм Зілітінкевичем та менеджером проекту  - Святославом Тюряковим.

Детальніше...

Співпраця ДВНЗ «ХДАУ» з Херсонською МАН

Викладачі кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка прийняли участь у Дні відкритих дверей наукового учнівського товариства «Логос» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості.

Детальніше...

В рамках «Лісівничого тижня» 05 вересня відбулась зустріч

В рамках «Лісівничого тижня» 05 вересня відбулась зустріч головного лісничого Державного підприємства «Олешківське лісомисливське господарство»  Глод Марії Михайлівни зі студентами спеціальностей «Лісове господарство» та «Садово-паркове господарство». Марія Михайлівна наголосила на важливості професії лісника на півдні України та запевнила, що молодих фахівців чекають в державних підприємствах лісової галузі області.  

Разом зі студентами були обговорені питання лісовідтворення та лісовідновлення в Степу, важливість питань захисту лісу від пожеж, хвороб та шкідників тощо.

Загалом зустріч пройшла у дружній та невимушеній атмосфері. Дякуємо Марії Михайлівні за проведену зустріч!!!

Детальніше...

Захист звітів з виробничої практики на екологічному відділенні

Відбувся захист звітів з виробничої практики здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня зі спеціальностей 101 «Екологія», 183 «Технології захисту навколишнього середовища» та здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня зі спеціальності 101 «Екологія».

Детальніше...

Зустріч куратора з групою

Відбулась  неформальна зустріч куратора зі студентами 1-го курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», під час якої був проведений турнір із захоплюючої гри у боулінг клубі «Lucky Strike» (ТРЦ «Фабрика»). Гра викликала велику зацікавлення у студентів та залишила масу позитивних вражень та емоцій.

Детальніше...

Херсонський державний аграрний університет взяв активну участь в роботі Агропорту»

18-20 липня 2019 року ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» прийняв активну участь у масштабному заході - XI Міжнародній агропромисловій виставці та форумі з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Південь Херсон - 2019, який проходив на території міжнародного аеропорту «Херсон».

Детальніше...

УКРАЇНСЬКІ УНІВЕРСИТЕТИ У ГЛОБАЛЬНОМУ ПОРІВНЯННІ U – MULTIRANK 2019

UMULTIRANK унікальний багатомірний міжнародний рейтинг вищих навчальних закладів. У ньому порівнюються показники у галузі викладання та навчання, передачі знань та міжнародної орієнтації. Це найкрупніший та найбільш інклюзивний рейтинговий показ, який охоплює різноманітність вищої освіти у всьому світі.

До U – MULTIRANK 2019 року входять 54 українські заклади вищої освіти, серед яких ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» посів 17 місце у загальному рейтингу та 4 місце за темпами зростання показників

Детальніше...

Вітаємо Пічуру Віталія Івановича з призначенням гранта Президента України!

Колектив Херсонського державного аграрного університету вітає Пічуру Віталія Івановича, доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри екологічної та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка ДВНЗ "ХДАУ" з призначенням гранта Президента України для докторів наук на здійснення наукового дослідження за темою «Геомоделювання природно-антропогенної обумовленості зміни структурно-функціонального стану басейну ріки Дніпро».

Розпорядження Президента України № 241/2019-рп від 06.08.2019 р. https://www.president.gov.ua/documents/2412019-rp-28937

Бажаємо творчих успіхів та наукових звершень! Хай творча наснага та завзятість не залишають Вас, а результати наукових досліджень будуть застосовані як на теренах Херсонщина так і всієї України.

 

Студенти ДВНЗ «ХДАУ» у Молодіжному таборі інновацій «U-Inn 2.0: RELOAD: Перезапуск місцевої демократії»

Завдяки активній співпраці кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка ДВНЗ «ХДАУ» з Програмою розвитку ООН в Україні, здобувачі вищої освіти 4 і 5 року навчання Сокольник Олена та Гарафон Сергій успішно пройшли конкурсний відбір у Молодіжний табір інновацій «U-Inn 2.0: RELOAD: Перезапуск місцевої демократії».

Детальніше...

Впровадження Українського правопису в редакції 2019 року

З червня 2019 року набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 року №437 «Питання українського правопису». З метою реалізації даної Постанови та відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 липня 2019 року №1033 «Про впровадження нової редакції Українського правопису» на сайті МОН розміщено основний текст та стислий огляд основних змін у новій редакції «Українського правопису»: Освіта – Повна загальна середня освіта – Освітні програми – Український правопис (2019) або за посиланням: https://mon.Gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/navchalni-programi/ukrayinskij-pravopis-2019

 

Детальніше...

ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Вітаємо з новим навчальним роком 2019-2020 студентів  факультету водного господарства, будівництва та землеустрою, спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій"!!!

Детальніше...