ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

День відкритих дверей

Сьогодні в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся черговий профорієнтаційний захід «День відкритих дверей». Всі спеціальності університету радісно зустрічали школи м. Херсон та області.

Детальніше...

Економічний факультет на «Битві інтелектів»

Студенти економічного факультету прийняли участь в інтелектуальній грі-вікторині факультету міжнародних відносин, управління і бізнесу «Битва інтелектів», присвяченій 60-річчю Херсонського національного технічного факультету. Команда «Клік-клак» у складі студентів 1 курсу - Кривенко Дмитра, Чумаченко Володимира, Рябова Володимира, Вороніна Анатолія, студентів 2 курсу - Зайцевої Ганни, Волошиної Вікторії стала переможцем у номінації « Світ без кордонів».

Детальніше...

Прем’єра книги

До фонду Наукової бібліотеки передана в дар проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктором с.-г. наук, професором О.В. Аверчевим колективна монографія.

Сучасні тренди і перспективи розвитку овочівництва у Херсонській області [Текст] : кол. моногр. / В. А. Ковтун, О. В. Аверчев, В. М. Крикунова, В. О. Бойко, Л. О. Бойко, М. М. Степанова, Н. О. Аверчева, Л. М. Галат, В. О. Терновський, Н. О. Адвокатова, О. О. Петрова, В. Г. Грановська, І. В. Осадчук, С. Ю. Боліла, Н. С. Танклевська, А. С. Карнаушенко, К. С. Нікітенко; за ред. Н. С. Танклевської; М-во освіти і науки України, ДВНЗ "Херсонський державний аграрний ун-т". - Херсон: Видавничий дім "Гельветика", 2019. - 308 с.

Детальніше...

«Фальц - Фейн – засновник заповідника Асканія – Нова»

24 квітня 2019 р. у читальній залі головного корпусу Наукової бібліотеки ДВНЗ «ХДАУ» відбувся краєзнавчий захід «Фальц - Фейн – засновник заповідника Асканія - Нова».

Детальніше...

Відкритий урок учнів 6-х класів ЗОШ № 46 на базі університету

З 23 по 25 квітня 2019 року доцент кафедри землеробства Берднікова Олена Геннадіївна прийняла участь у проведенні відкритих уроків учнів 6-их класів ЗОШ № 46 з географії на тему «Ґрунти України». Діти ознайомилися з поняттям ґрунту, структурою та механічним його складом, а також мали можливість відвідати музей ґрунтів, де представлені ґрунтові моноліти з різних регіонів України.

Детальніше...

Благоустрій Дендропарку ХДАУ

Весняний вітерець та сонячна погода створила сьогодні сприятливу для праці атмосферу. Викладачі кафедри публічного управління та адміністрування разом зі студентами долучилися до акції по озелененню Дендропарку ХДАУ, висадили алею саджанців «Гінкго білоба».

Детальніше...

Було проведено лекцію-бесіду «Наркотики? Ні, не моя тема!»

З метою формування здорового способу життя у студентів спеціальності «Облік і оподаткування» та повноцінної профілактики з протидії поширенню наркоманії у співпраці з Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією Управління молоді і спорту Херсонської ради було проведено лекцію-бесіду «Наркотики? Ні, не моя тема!» як профілактичний захід.

Детальніше...

Виїзне заняття студентів

Студенти спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій"  під керівництвом к.т.н., доцента кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Яценка В.М. відвідали Херсонське державне підприємство геодезії, картографії та кадастру ДП "Херсонгеоінформ".

Детальніше...

День науки для учнів Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерського району Херсонської області

Гостинну зустріч з учнями розпочав декан агрономічного факультету Мринський Іван Миколайович, який розповів про історію університету, цікаві сторінки його життя. Ознайомив з дендрологічним парком та тюльпановою алеєю. При спілкуванні Мринський І.М. зосередив увагу учнів щодо захисту каштанів від каштанової молі, а також біологічного методу боротьби із шкідниками – встановленням на території університету шпаківень.

Детальніше...

Відбувся круглий стіл «Розвиток підприємництва в галузі плодоовочівництва в сучасних вимогах євроінтеграції України»

В Херсонському державному аграрному університеті на кафедрі економіки та фінансів економічного факультету відбувся круглий стіл «Розвиток підприємництва в галузі плодоовочівництва в сучасних вимогах євроінтеграції України», за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Олександра Аверчева.

Детальніше...

До Херсонського державного аграрного університету завітали діти

23 квітня 2019 року до Херсонського державного аграрного університету завітали вихованці дитячого садочка № 77 та першокласники Херсонської загальноосвітньої школи № 47.

Детальніше...

Профорієнтаційний захід

Сьогодні викладачами кафедри землеустрою, геодезії та кадастру було проведено профорієнтаційний захід з учнями Дніпровської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерського району (з якою безпосередньо співпрацює кафедра), які завітали до ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

Детальніше...

Академічна мобільність студентів факультету рибного господарства та природокористування ДВНЗ ”Херсонський державний аграрний університет”

22 квітня 2019 року на кафедрі екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка факультету рибного господарства та природокористування відбулося засідання круглого столу з питань академічної мобільності студентів ФРГП відповідно до Угоди щодо співпраці між Херсонським державним аграрним університетом (Україна) та Поморською академією (м. Слупськ, Польща).

Детальніше...

Практичні заняття на виробництві здобувачів вищої освіти факультету водного господарства, будівництва та землеустрою

У відповідності з договором про співпрацю між ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» м. Херсона 22 квітня 2019 року кафедрою ГТБ, водної інженерії та водних технологій було організовано виїзне практичне заняття зі студентами спеціальностей «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» та «Науки про Землю» на об’єктах:

Детальніше...

Робота наукового гуртка кафедри іноземних мов “Interlingua”

22 квітня 2019 року, напередодні Всесвітнього дня книги та авторського права і Дня народження Шекспіра, відбулося засідання гуртка кафедри іноземних мов “Interlingua”, присвячене аналізу типологічних паралелей у поезії класика англійської літератури В. Шекспіра та херсонського майстра сонетів – поета Валерія Кулика.

Детальніше...

Кафедра загальноекономічних дисциплін про підсумки секційного засідання Регіональної студентської науково-практичної конференції з економічних дисциплін

19 квітня 2019 року відбулося секційне засідання  «Теоретичні та аналітичні аспекти розвитку підприємництва в Україні»  Регіональної студентської науково-практичної конференції  з економічних дисциплін «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі півдня України» (ДВНЗ «ХДАУ»).

Детальніше...

Студентська науково - практична конференція за секцією «Актуальні управлінські аспекти діяльності підприємств»

19 квітня 2019 р. на кафедрі менеджменту організацій відбулося секційне засідання «Актуальні управлінські аспекти діяльності підприємств» регіональної студентської науково-практичної конференції «Розвиток малого та середнього підприємництва в аграрному секторі півдня України».

Детальніше...

Молоді науковці яскраво й успішно презентували результати своїх наукових досліджень

Серед виступів відзначити можна доповіді: «Банківська система України: сучасний стан і тенденції розвитку» - Єлізавета Рикун студентка 4 курсу, «Мікрозелень як інноваційний напрям аграрного підприємництва» Тетяна Сімоненко - 2 курс, «Особливості торгівельної логістики у торгівельних мережах» Кирило Кратюк – 2 курс, «Фінансові піраміди: причини, розповсюдження та уроки для України» Анна Лозицька – 2 курс.

Детальніше...

Круглий стіл «Сучасні проблеми у сфері захисту і карантину рослин»

19 квітня 2019 року на кафедрі ботаніки та захисту рослин агрономічного факультету за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP під керівництвом доктора с.-г. наук, професора, проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності Аверчева О.В. відбулось засідання круглого столу на тему «Сучасні проблеми у сфері захисту і карантину рослин».

Детальніше...