ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Кафедра загальноекономічної підготовки продовжує профорієнтаційну роботу

Кафедра загальноекономічної підготовки продовжує профорієнтаційну роботу. 05 грудня 2019 року Білозерський заклад повної загальної середньої освіти №2 вперше завітав до ДВНЗ «ХДАУ». День видався насиченим і цікавим. Викладачі кафедри загальноекономічної підготовки ознайомили майбутніх здобувачів вищої освіти з факультетами та спеціальностями, умовами вступу та перспективами навчання. Старший викладач кафедри економіки та фінансів Карнаушенко А.С. провела змістовне заняття «Вибір майбутньої професії».

Детальніше...

Добро має звучати голосно, про нього потрібно заявляти!

Україна вже не перший рік бере участь у Всесвітньому благодійному русі Щедрий вівторок. Кожного року Щедрий Вівторок проходить після Дня подяки у більше, ніж 150 країнах. До нього долучаються мільйони учасників – від великих корпорацій до некомерційних організацій та окремих благодійників. Мета руху – зробити добрі справи корисною звичкою: об’єднати всіх людей, які займаються благодійністю в будь-якій формі, та надихнути інших приєднатися. Допомагати можна по-різному: не тільки грошима, але й часом, знаннями, ресурсом.

Детальніше...

Викладацький десант – у гімназистів!

Викладачі кафедри професійної освіти економічного факультету ХДАУ завітали із педагогічним коучингом до гімназії №1 Херсонської міської ради. Відбулося цікаве інтерактивне спілкування з учнями 9, 10 і 11 класів: "Весела англійська", "Цікава українська" та серйозна "Філософія вибору майбутньої професії"! Надалі на школярів чекає "професорський тиждень"!

Детальніше...

Створимо майбутнє разом!

В ДВНЗ "ХДАУ" на кафедрі землеустрою, геодезії та кадастру" започатковано проект роботи зі студентами, щодо формування їх як особистостей під впливом стихійних факторів суспільного оточення. В рамках якого відбулась перша респект-зустріч з Андрієм Калитою - освічений священик, багатогранний, талановитий фахівець, військовий капелан.

Детальніше...

Відбулися спортивні змагання «Козацький гарт»

05.12.2019 в Аграрному університеті відбулися спортивні змагання серед юнацьких збірних команд шкіл та студентів університету «Козацький гарт» присвячений Дню збройних сил України.

Детальніше...

З Днем Збройних сил України

До Дня Збройних сил України працівники читальної зали ХДАУ підготували  книжкову виставку .У цей день   вітаємо усіх тих,, хто ризикуючи своїм життям боронить рідну країну.

Детальніше...

Наукові гідротехнічні дослідження магістрантів

На кафедрі ГТБ, водної інженерії та водних технологій ефективно працюють студентські наукові гуртки. Студенти-дипломники в своїх магістерських кваліфікаційних роботах використовують матеріали власних досліджень і досліджень проблемної науково-дослідної лабораторії екомоніторингу імені проф. Д.Г. Шапошникова.

Детальніше...

Профорієнтаційний візит до Тавричанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району Херсонської області

3 грудня 2019 року з профорієнтаційним візитом до Тавричанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району Херсонської області завітав кандидат с.-г. наук, доцент Кушнеренко В.Г., де відбулась зустріч з одинадцятим класом закладу освіти. Майбутні абітурієнти були ознайомлені з умовами вступу та перспективами навчання у Херсонському державному аграрному університеті.

Детальніше...

Практичне заняття для студентів спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» у готелі «Raziotel Херсон»

Студенти ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» продовжують знайомитися з готелями мережі «Reikartz Hotel Group». Цього разу на практичному занятті з дисципліни «Сервіс і дизайн» вони відвідали херсонський апарт-готель «Рішельєвський», який з 1 вересня 2019 року приєднався до вітчизняної готельної мережі та носить тепер назву «Raziotel Херсон».

Детальніше...

Засідання наукового гуртка «Податківець»

Як комп’ютерна гра допоможе виховувати доброчесного платника податків? Відповіді на це та інші питання представили студенти спеціальності обліку і оподаткування в межах роботи наукового гуртка «Податківець». Вони запропонували власне бачення податкової служби майбутнього та висловили свої думки та ідеї, які виклали у індивідуальних та колективних проєктах, доповідях і презентаціях.

Детальніше...

Затвердження наукових робіт молодих вчених

4 грудня в Аграрному університеті на засіданні Вченої ради відбувся розгляд та затвердження звітів за виконання наукових робіт молодих вчених, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету.

Детальніше...

Раритетні книги Наукової бібліотеки ХДАУ

Співробітниками Наукової бібліотеки ХДАУ 03.12.19 проведена виховна година для студентів університету «Велика скарбниця мудрості», де була представлена гордість Наукової бібліотеки ХДАУ - фонд рідкісних цінних видань ХІХ - ХХ ст. Фонд відображає еволюційний розвиток аграрної науки України з різноманітних галузей сільського господарства: ґрунтознавства, рослинництва, тваринництва, ветеринарії, рибництва, тощо. Серед старовинних фоліантів література за часів Херсонського земського сільськогосподарського училища.

Детальніше...

03 грудня 2019 р. відбулося засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності

Під час проведення засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності були розглянуті питання щодо:

Детальніше...

Засідання наукового гуртка

В аграрному знають як підготувати конкурентоспроможних  професіоналів до вимог сучасного бізнес простору та сформувати в них гнучкі фахові компетенції.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота з майбутніми абітурієнтами – орієнтир на професійне самовизначення

Вибір майбутньої професії – складне завдання, адже від того, як правильно ми оберемо професію, буде залежати, яке місце в суспільстві ми займемо. Проведення нашими викладачами виїзних профорієнтаційних уроків у загальноосвітніх школах Херсонської області – є традицією.

Детальніше...

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

Викладачі кафедри фізики та загальноінженерних дисциплін 2 грудня 2019 року зустрілися з ліцеїстами ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії», майбутні професії яких невід’ємно пов’язані з електротехнікою, експлуатацією електричних машин та пристроїв.

Детальніше...

Вітаємо!

 

Вітаємо Софію Кривонос, студентку 4 курсу економічного факультету спеціальності підприємництво, торгівля та біржова діяльність і наукового керівника професора Наталію Станіславівну Танклевську з отриманням Диплома III ступеня за проект «Soficrown accessories» у Всеукраїнському  студентському конкурсі бізнес-проектів «Бізнес – трамплін».

 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу в Херсонській спеціалізованій школі № 27

Традиційними стали відвідування викладачами кафедри готельно-ресторанного  та туристичного бізнесу Херсонської  спеціалізованої школи №27. 30.11.2019 р. к.п.н. Несіним Ю.М. було проведено заняття з основ економіки англійською мовою, у процесі якого були використані новітні педагогічні техніки і технології.

Детальніше...

Тренінг експертів з акредитації освітніх програм

Представники ДВНЗ "ХДАУ" активно та з ентузіазмом прийняли участь у роботі тренінгу, організованого Національним агенством із забезпечення якості вищої освіти.Велика подяка за чудову організацію і фаховість проведення тренінгу ведучому – Віталію Кобець.

Детальніше...

Відкритий урок

Цікаво та плідно пройшла зустріч викладача економічного факультету, доцента кафедри прикладної математики та економічної кібернетики Степаненко Н.В. з учнями 10а  класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ рівня № 47. На уроці за темою «Розв’язування задач на складання рівнянь та їх систем», школярі з великою увагою та цікавістю вирішували задачі різних типів. Урок пройшов у контексті підготовки до ЗНО з даного предмету. 

Детальніше...