ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Розвиток сільських територій

Новини

Засідання спеціалізованої вченої ради

 

20 жовтня 2017 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 67.830.01.ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»

 

Детальніше...

Кафедрами економічного факультету

У ДВНЗ "ХДАУ" відбувся День відкритих дверей. Гостям презентували спеціальності, які можна отримати у ВУЗі. Школярі взяли участь у багатьох заходах, зокрема - у квесті кафедрами економічного факультету. 
 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота ЕФ

20 жовтня 2017 року в Державному вищому навчальному закладі «Херсонському державному аграрному університеті» відбулася профорієнтаційна зустріч учнів 10-11 класів та колектива Новотроїцького міжшкільного навчально-виробничого комбінату з робочою групою викладачів університету.

Детальніше...

Запрошуємо читачів Наукової бібліотеки взяти участь в опитуванні «Сучасна бібліотека ВНЗ очима студентів»

Ваші відповіді і побажання допоможуть визначити перспективні напрямки, форми і методи подальшого удосконалення роботи бібліотеки.

Опитування проходитиме до 10 листопада 2017 року.

Результати опитування будуть опубліковані на сайті університету 13 листопада 2017 року.

Детальніше...

До уваги читачів!

Наукова бібліотека отримала у подарунок «Науково-технічний бюлетень Інституту олійних культур НААН». (Вип.16 – 22) та наукове видання 

«Рижій, сафлор, кунжут. Стратегія виробництва олійної сировини України (малопоширені культури» / І.А. Шевченко [та ін.]; Ін-т олійних культур Національної академії аграрних наук України. – Запоріжжя: СТАТУС, 2017. – 40 с., в якому представлено аналіз та стан селекції, насінництва і виробництва рижію, сафлору, кунжуту в Україні, описано напрями та методи селекції, досягнення в селекції малопоширених олійних культур, надано економічну ефективність та перспективність вирощування культур.

Детальніше...

Укладання меморандумів в Голопристанських навчальних закладах

 

18 жовтня 2017 р. відбулися комплексні виїзні профорієнтаційні заходи м. Гола Пристань за участю агрономічного, економічного і факультету рибного господарства та природокористування.

 

Детальніше...

Між «Херсонським державним аграрним університетом» та ГО «Бізнес-асоціація «МИ-Херсонці» було укладено меморандум про спільну діяльність

Сьогодні між «Херсонським державним аграрним університетом» та ГО «Бізнес-асоціація «МИ-Херсонці» було укладено меморандум про спільну діяльність в рамках реалізації проектів, спрямованих на забезпечення сучасного рівня професійної підготовки і перепідготовки кадрів для пріоритетних галузей в рамках державно-приватного партнерства, післядипломній підготовці фахівців, перепідготовці та підвищенню кваліфікації науково-педагогічних працівників.

Детальніше...

День відкритих дверей відвідали сотні школярів Херсона та області

 

Сьогодні, 19 жовтня, в університеті пройшов День відкритих дверей, який відвідали сотні гостей – школярів та їх батьків із усієї Херсонщини.

 

Детальніше...