Виберіть потрібну мову

Ukrainian English French German Russian

Розвиток сільських територій

Студентський портал

             

Новини

Проходження навчальних практик на біолого-технологічному факультеті зі спеціальності 204 "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва"

Ступенева система підготовки фахівців відповідає потребам окремих складових галузі тваринництва із урахуванням вимог «Національної програми розвитку аграрного комплексу України на довгу перспективу». 

Детальніше...

23 червня 2017 р. керівництво ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та науково-виробничої фірми «Дріада» обговорили напрями подальшої співпраці.

 23 червня 2017 р. керівництво ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та науково-виробничої фірми «Дріада» оглянули дослідні поля та обговорили напрями подальшої співпраці. 
 

Детальніше...

Науково-практична Інтернет-конференція «Економічний потенціал аграрного сектору України: наукові підходи та практика реалізації»

 

Кафедрою економіки підприємства за результатами проведення Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Економічний потенціал аграрного сектору України: наукові підходи та практика реалізації» опубліковано збірник тез доповідей учасників.

 

 

Детальніше...

Колективна монографія «Стратегічні напрями соціально-економічного розвитку аграрного сектору економіки України»

 

За результатами досліджень науковців опубліковано колективну монографію «Стратегічні напрями соціально-економічного розвитку аграрного сектору економіки України», у якій розглянуто теоретичні, методичні й практичні аспекти ефективного функціонування та перспективного розвитку вітчизняного аграрного сектору.

 

Детальніше...

Науково-практична конференція: «Практичні аспекти формування проектів землеустрою при організації території плодоовочевих сівозмін»

В рамках співпраці з Українським проектом бізнес розвитку плодоовочівництва UHBDP в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» 22 червня 2017 року відбулась науково-практична конференція серед студентів та молодих вчених спеціальності «Геодезія та землеустрій», за темою: «Практичні аспекти формування проектів землеустрою при організації території плодоовочевих сівозмін».

Детальніше...

Початок навчальної практики у студентів 1 курсу спеціальності «Харчові технології»

У студентів першого курсу БТФ спеціальності 181 «Харчові технології» з 19 червня почалася навчальна практика яка є невід’ємною складовою частиною навчального процесу підготовки бакалаврів.Під час практики відбувається закріплення і поглиблення знань, одержаних студентами при вивченні ряду навчальних дисциплін, підготовка студентів до навчання в університеті в сучасних умовах, а також закріплення знань та умінь з планування та організації навчальної діяльності в університеті. 

Детальніше...

Науково – технічна співпраця

За проханням підприємства «БЕДЕВЛЯ» (Нижньосірогозький район Херсонської області) завідувач кафедри фізики та загальноінженерних дисциплін О.М.Кияновський і старший викладач тієї ж кафедри О.В.Яковлєв сконструювали установку для електрохімічної активації води.

Детальніше...