Виберіть потрібну мову

Ukrainian English French German Russian Turkish

Розвиток сільських територій

Студентський портал

             

Новини

Тренінг з написання грантових заявок на конкурси ЄС

2 серпня 2017 року у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні»  відбувся тренінг з написання грантових заявок на конкурси ЄС від представництва Європейського Союзу в Україні, за адресою вул. Ушакова 43.

 

Детальніше...

Форум експортерів плодоовочевої групи Херсонщини у ХДАУ

19 липня у Херсонському державному аграрному університеті відбувся обласний Форум експортерів плодоовочевої групи, який був ключовим заходом з приводу створення громадської спілки "Таврійського клубу експортерів", яка буде займатися адвокацією інтересів плодоовочівників в питаннях виходу на зовнішні ринки. Партнером проведення заходу від ХДАУ була кафедра публічного правління та адміністрування.

Детальніше...

Конференція «Майстерня виноградарства» компанії «Сингента»

12 липня 2017 року в Центр Культури Вина Шабо у Білгород-Дністровському районі Одеської області відбулась літня конференція «Майстерня виноградарства» компанії «Сингента» в якій прийняв участь декан агрономічного факультету Іван Миколайович Мринський.

Детальніше...

Всеукраїнська Інтернет -- конференція «Сучасний стан та перспективи розвитку тваринництва в умовах Євроінтерграції»

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі щорічної Всеукраїнської Інтернет - конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку тваринництва в умовах Євроінтерграції», присвяченій річниці від Дня народження видатного вченого доктора сільськогосподарських наук, професора, член-кореспондента НААНУ, академіка АНВШУ, заслуженого діяча науки і техніки України

Коваленко Віталія Петровича

Докладніше

Нагородження державними відзнаками на засіданні колегії обласної державної адміністрації

19 липня 2017 року на засіданні колегії обласної державної адміністрації за Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України» Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв вручив відзнаки нашим колегам: «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ» ГОНЧАРСЬКОМУ Івану Львовичу – директору Скадовського технікуму Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» та «ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ» ЛАВРЕНКУ Сергію Олеговичу – доценту кафедри землеробства.

Детальніше...

Усім абітурієнтам 2017 року

Хто ще не подав документи - швидше збираємось та біжимо до Приймальної комісії ДВНЗ "Херсонський державний аграрний університет".

Чекаємо на вас з 8:30 до 18:00 БЕЗ ВИХІДНИХ за адресою вул. Стрітенська, 23, м. Херсон! 

Детальніше...

Запрошуємо до участі у обласному Форумі експортерів плодоовочевої групи Херсонщини

Шановні фермери!

Запрошуємо Вас взяти участь у обласному Форумі експортерів плодоовочевої групи Херсонщини, який пройде 19 липня 2017 року у місті Херсон, в приміщенні ДВНЗ "Херсонський державний аграрний університет" (м. Херсон, вул. Стрітенська, 23). Форум є ключовим публічним заходом з приводу створення громадської спілки «Таврійський клуб експортерів».

Детальніше...

Прийом польових дослідів на агрономічному факультеті

У період з 01 по 30 червня 2017 року відбувся традиційний щорічний прийом польових дослідів, що виконуються в рамках науково-дослідницьких робіт аспірантів та здобувачів ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» з напрямку 201 «Агрономія».
 

Детальніше...