ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Розвиток сільських територій

Новини

Децентралізація, управління землями та розвиток громад

14 грудня 2017 року представники кафедри землеустрою, геодезії та кадастру прийняли участь  у конференції «Децентралізація, управління землями та розвиток громад» в форматі регламентованої дискусії за участі модератора та панельної дискусії між експертами. 

Детальніше...

15 грудня відбувся тренінг на тему: «Феномен лідерства. Талант чи навички?»

У Херсонському державному аграрному університеті продовжує свою роботу Школа аграрного лідера. 

15 грудня  відбувся тренінг на тему: «Феномен лідерства. Талант чи навички?»

Лідерство – ключова тема даного тренінгу, як зазначив спікер Юрій Погребний – засновник консультаційно–тренингового центру, м. Херсон.

Детальніше...

Студенти ХДАУ – активні учасники міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка

У КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради 14 грудня 2017 року відбувся ІІ (обласний) етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота в школах Скадовського району

Викладачами трьох факультетів, а саме: факультету водного господарства, будівництва та землеустрою – Волошиним М.М., біолого-технологічного факультету – Вогнівенко Л.П., факультету рибного господарства та природокористування – Грудко Н.О. була проведена профорієнтаційна робота в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів Садовського району.

Детальніше...

Конференція трудового колективу 27 грудня 2017 р.

ОГОЛОШЕННЯ!

27 грудня 2017 року об 11:00 год.

у приміщенні актової зали університету відбудеться

Конференція трудового колективу

ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»

Детальніше...

Запрошення Школи аграрного лідера 15.12.2017

 ШКОЛА АГРАРНОГО ЛІДЕРА

Херсонського державного аграрного університету

15 грудня 2017 року

 (УВАГА!  Перенесено з 14 грудня 2017 року)

з  11.00 до 13.00 год.

в Херсонському державному аграрному університеті

м. Херсон, вул. Стрітенська, 23, аудиторія 104 (2 поверх гол. навч. корпусу)

буде проведено

Тренінг: «Феномен лідерства. Талант чи навички?»

Детальніше...

Проект Антикорупційної програми

ОГОЛОШЕННЯ!

З проектом Антикорупційної програми ДВНЗ «ХДАУ» можна ознайомитись в розділі «Протидія корупції»

 

Проведено освітньо-практичний захід «День кращих світових сільськогосподарських практик»

12 грудняв рамках роботи школи аграрного лідерав аграрному університеті було проведеноосвітньо практичний захід «День кращих світових сільськогосподарських практик», з вступним словом виступив ректор ХДАУ Юрій Кирилов і з привітанням директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської області державної адміністрації Паливода Олександр.

Детальніше...

Вітаємо!

 

 9 грудня 2017 року відбулися обласні змагання з функціонального багатоборства «Crossfit» серед команд студентської молоді Херсонщини!!!

  

Детальніше...

Школа аграрного лідера

Наукова бібліотека підготувала книжкову виставку до освітньо-практичного заходу «День кращих світових сільськогосподарських практик». За темою заходу були представлені наукові роботи вчених ДВНЗ «ХДАУ» (з овочівництва, рільництва, баштанництва та ін..), періодичні видання, збірники наукових праць, бібліографічні покажчики, рекомендаційні списки літератури, підготовлені Інформаційно-бібліографічним відділом Наукової бібліотеки.

Детальніше...

Газета «Все про бухгалтерський облік» вітає студентів 1 курсу Економічного факультету спеціальності «Облік і оподаткування»

8 грудня відбулось знайомство представника газети «Все про бухгалтерський облік» зі студентами нового набору спеціальності «Облік і оподаткування». На зустрічі були присутні викладачі кафедри та  студенти 1 курсу спеціальності «Облік і оподаткування».

Детальніше...

Стажування за програмою підвищення кваліфікації (м. Прага, Чеська республіка)

З 20 по 30 листопада 2017 року Шахман Ірина Олександрівна (заступник декана факультету рибного господарства та природокористування, доцент кафедри екології та сталого розвитку імені Ю.В. Пилипенка) проходила наукове стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації (м. Прага, Чеська республіка) за програмою «Організація навчального процесу, наукові проекти та публікаційна діяльність в університетах Євросоюзу»

Детальніше...

Запрошення Школи аграрного лідера 12.12.2017.

 ШКОЛА АГРАРНОГО ЛІДЕРА

Херсонського державного аграрного університету запрошує

 Назва заходу:       «ДЕНЬ КРАЩИХ СВІТОВИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПРАКТИК»

Дата проведення:  12 грудня 2017 р.

Місце:       Херсонський державний аграрний університет, м. Херсон, вул. Стрітенська, 23, аудиторія 104 (2 поверх Головний навч. корпус).

Час роботи:       9.00 -14.00 год.

Організатори:   Херсонський державний аграрний університет, програма UHBDP, ГО «Земля Таврії», компанія Укрфармінг.

Запрошуємо на подію Школи аграрного лідера 12.12.2017р.

Програма Школи аграрного лідера 12.12.2017р.

Детальніше...

Нагородження волонтерів

З нагоди Всесвітнього Дня волонтера в Херсонській міській раді відбулося урочисте нагородження волонтерів, які були визнаними кращими в 2017 році у міському конкурсі «Кращий волонтер року».

Цього року кращим волонтером року від Херсонського державного аграрного університету визнана Дичок Євгенія – магістр агрономічного факультету.

 

Детальніше...

Зустріч ректора ХДАУ Юрія Кирилова з першим заступником та спеціальним лектором Міжнародного інституту розвитку інтелекту Лі Ен Квоном

8 грудня відбулася зустріч ректора ХДАУ Юрія Кирилова з першим заступником та спеціальним лектором Міжнародного інституту розвитку інтелекту Лі Ен Квоном. Міжнародний інститут розвитку інтелекту провів ознайомчу лекцію для студентів і викладачів університету на тему «Формування у молоді інноваційного мислення задля розвитку України». 

Детальніше...

Олімпіада на біолого-технологічному факультеті

Сьогодні, 8 грудня 2017 року, у стінах Херсонського державного аграрного університету проходила Олімпіада з дисципліни «Морфологія сільськогосподарських тварин». Даний захід відбувся у анатомічному музеї кафедри генетики та розведення с.г. тварин ім. В. П. Коваленка.

Детальніше...

Організовано цикл профорієнтаційних заходів для учнів Херсонського обласного ліцею

Навчально-методичним центром довузівської підготовки та міжнародної освіти організовано цикл профорієнтаційних заходів для учнів Херсонського обласного ліцею. У жовтні проведені лекції викладачами факультету водного господарства, будівництва та землеустрою, а на цьому тижні - викладачами кафедри інженерії харчового виробництва біолого-технологічного факультету. 

Детальніше...

Постійнодіюча виставка періодичних видань

МАНДРІВКА БІБЛІОТЕЧНОЮ ПЕРІОДИКОЮ! Газетна і журнальна інформація настільки органічно влилася в наше життя, що ми її часом не помічаємо, як свіже повітря, яким дихаємо. Адже ці видання щоденно несуть політичну, економічну, соціальну інформацію, в них міститься оперативна інформація про наукові досягнення в різних сферах діяльності.

Ми пропонуємо Вам відвідати у читальній залі постійно діючу виставку періодичних видань, де представлені надходження за останній період! 

Детальніше...

Практичне заняття на тему: «Абетка раціональної та свідомої поведінки споживача».

7 грудня у рамках виконання меморандуму про співпрацю між ХДАУ і навчально-виховним комплексом №48 м. Херсона, доценти економічного факультету Пристемський О. і Рудік Н. провели у 9-11 класів практичне заняття на тему: «Абетка раціональної та свідомої поведінки споживача».

Детальніше...

Профорієнтаційний захід викладачів кафедри публічного управління та адміністрування в Херсонському ліцеї журналістики, економіки та правознавства

5 грудня 2017 року доценти кафедри публічного управління та адміністрування В.В. Миронов, А.І. Ткачук відвідали Херсонський ліцей журналістики, економіки та правознавства. У ході зустрічі викладачів з учнями 9 класу було проведено заняття з теми: Права і свободи людини і громадянина. 

Детальніше...