ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Робота експертної комісії по акредитації спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в Державному вищому навчальному закладі «Херсонський державний аграрний університет»

18 грудня 2018 року продовжила роботу експертна комісія щодо проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»,  із спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в Державному вищому навчальному закладі «Херсонський державний аграрний університет».

Детальніше...

Другий день роботи експертної комісії по акредитації спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти»

18 грудня 2018 року експертна комісія щодо проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» із спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Державному вищому навчальному закладі «Херсонський державний аграрний університет» продовжила свою роботу.

Детальніше...

Дарування книжок - гарна традиція користувачів, друзів і партнерів нашої бібліотеки!

Яка бібліотека найпривабливіша для користувачів? Звичайно ж, наповнена якісним книжковим фондом. Для цього існують різні джерела комплектування, одним із яких є література, прийнята в дар від наукових співробітників ДВНЗ «ХДАУ».

Детальніше...

Робота експертної комісії по акредитації спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти

З 17 грудня 2018 року розпочала роботу експертна комісія щодо проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» із спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Державному вищому навчальному закладі «Херсонський державний аграрний університет».

Детальніше...

Інформаційно-просвітницький захід зі студентами з нагоди запровадження безвізового режиму з ЄС

У Читальній залі Наукової бібліотеки проведено інформаційно-просвітницький захід з метою пояснення важливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності студентів щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Детальніше...

Первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми в Державному вищому навчальному закладі «Херсонський державний аграрний університет»

Відповідно до підпункту 20 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту» та пункту 4 «Положення про акредитацію вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. № 978 «Про затвердження «Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах», з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» зі спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в Державному вищому навчальному закладі «Херсонський державний аграрний університет» та наказу Міністерства освіти і науки України від 07.12.2018 р., № 2741-л розпочала роботу експертна комісія.

Детальніше...

Випускники ХДАУ – 50 років в меліорації і водному господарстві

Авторитет нашого Університету створюють його випускники своєю професійністю і виробничими досягненнями. 14-го грудня 2018 р. на ФВГБЗ відбулась зустріч випускників факультету 1973 р., які прибули з багатьох областей України. Більшість з них відпрацювали 45 років у водному господарстві, гідробудівництві та гідромеліорації, а разом із роками навчання їх професійний стаж становить 50 років.

Детальніше...

Аграрний університет – вуз, де навчаються чемпіони

Студент п’ятого курсу економічного факультету Микита Пешенко завоював золоту медаль на міжнародному турнірі International Friendship Karate Championships (IKO Nakamura) – змагання, що є Чемпіонатом світу з кіокушин карате. Чемпіонат відбувся через 2 тижні після Абсолютного чемпіонату Європи, який проходив в Японії міста Осака. 

Детальніше...

Завершальний захід до Всеукраїнського тиждня права

В рамках проведення в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» Всеукраїнського тижня права 15 грудня 2018 року ст. викладачем кафедри публічного управління та адміністрування Поповою О.В. та ст. викладачем кафедри публічного управління та адміністрування Петько В.М. було організовано відвідування студентами університету кінопоказу фільму "Дякую за дощ" в Херсонській обласній Універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гончара, який проводився в рамках Мандрівного фестивалю Docudays UA на Херсонщині.

Детальніше...

Атестація здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»

13-14 грудня 2018 року відбувся комплексний іспит зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня вищої освіти денної та заочної форм навчання. Головою екзаменаційної комісію був призначений Павлиш Павло Васильович, кандидат юридичних наук, директор ПП «Юридична фірма «Правочин», який побажав присутнім випускникам успішної демонстрації своїх знань та зростання у професійній сфері.

Детальніше...

Запровадження дуальної освіти

З метою запровадження дуальної освіти студенти 4 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» на базі «Центру Державного земельного кадастру» під керівництвом доцента кафедри землеустрою, геодезії та кадастру Адвокатової Н.О. вдосконалили свої теоретичні знання отримані на заняттях та набули практичних вмінь та навичок.

Детальніше...

Зустріч з учасницями «Львівського жіночого літературного клубу» Наталкою Ліщинською і Любов’ю Долик»

14 грудня 2018 року у читальній залі Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет», відбулась зустріч здобувачів вищої освіти з учасницями «Львівського жіночого літературного клубу» Наталкою Ліщинською та Любов’ю Долик. 

Детальніше...

Правова освіта протягом життя

В рамках Всеукраїнського тижня права викладачами кафедри публічного управління та адміністрування ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» заплановано ряд заходів правового спрямування. Цього тижня старшим викладачем кафедри Петько В.М. була проведена лекція для адміністрації та вчителів Херсонського НВК «Загальноосвітня школа ІІ ступеня – ліцей журналістики, економіки та правознавства» про стан боротьби з корупцією та правопорушеннями в Херсонській області.

Детальніше...

Вперше в Україні бізнес-симуляція для здобувачів вищої освіти

11 та 12 грудня в ДВНЗ «ХДАУ» відбувся тренінг у вигляді бізнес-гри, за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В, яку проводив запрошений бізнес-консультант, тренер Компанії Корпоративних Тренінгів "СТС" Леонід Бутенко.

Детальніше...

Вітаємо молодих науковців Аграрного університету з перемогою!

На сайті МОН 12 грудня 2018 року було оприлюднено рішення Конкурсної комісії з відбору проектів молодих вчених, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного бюджету України починаючи з січня 2019 року.

Детальніше...

Херсонський державний аграрний університет підписав меморандум про співпрацю

Сьогодні Херсонський державний аграрний університет підписав меморандум про співпрацю з Білозерською об’єднаною територіальною громадою на базі закладу початкової освіти – наукового ліцею ім. О.Я. Печерського Білозерської селищної ради Херсонської області.

Детальніше...

Виїзне практичне заняття студентів економічного факультету у фермерському господарстві «Курінь»

Студенти першого бакалаврського рівня та викладачі економічного факультету ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» 11.12.2018 р. провели виїзне практичне заняття на тему «Основні аспекти підтримки іміджу підприємств галузі плодівництва для підвищення лояльності споживача» на території ФГ «Курінь» (Херсонська область, с. Степанівка). 

Детальніше...

Перемога здобувача вищої освіти біолого - технологічного факультету в IV Всеукраїнському конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні»

6-7 грудня 2018 р. на базі кафедри екології Навчально-наукового інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету відбулася заключна конференція переможців IV Всеукраїнського конкурсу «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні». 

Детальніше...

10 грудня – Всеукраїнський тиждень права та 70-а річниця з дня проголошення Загальної декларації прав людини

Користувачі Наукової бібліотеки мають змогу протягом тижня переглянути матеріали, представлені на книжковій виставці «Всеукраїнський тиждень права», приуроченої до річниці прийняття Загальної декларації прав людини та спрямованої на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту, підвищення рівня правової культури. До вашої уваги документи з різних галузей права, найцікавіша інформація про пенсійну та медичну реформи. Виставка організована в читальній залі.

Детальніше...