ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Профорієнтація Олешки

Дуже насиченою та пізнавально-інформативною відбулась зустріч представників кафедри землеустрою, геодезії та кадастру разом з адміністрацією «Олешківської гімназії», учнями та їх батьками.

Детальніше...

Відбувся захист звітів агроінтернів (шостого набору)

10 жовтня 2019 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» здобувачі вищої освіти, які проходили практику на виробничих підприємствах по грантовій програмі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва за системою дуальної освіти (агроінтернатура) шостого набору, звітували проректору з наукової роботи та міжнародної діяльності, координатору проекту по ДВНЗ «ХДАУ», професору Аверчеву О.В. та керівникам практики по університету.

Детальніше...

Бібліотечні уроки

11.10.19 р. співробітниками Наукової бібліотеки рамках ознайомлення зі спеціальністю «Вступ до фаху» проведено бібліотечний урок-екскурсію для студентів 1 курсу економічного факультету, спеціальності «Облік і оподаткування» (викладач к.е.н., доцент Круковська О.В.). Студенти ознайомились зі складанням бібліографічного опису використаних джерел літератури при написанні контрольних, курсових, дипломних та магістерських робіт відповідно ДСТУ ГОСТ 7.1:2006, ДСТУ 8302:2016 та ін., з Електронним каталогом, базами даних та електронною бібліотекою, традиційними каталогами та картотеками.

Детальніше...

З Днем захисника України!

Зі святом Вас наші сильні, мужні чоловіки, з Днем захисника України! 

З прийдешнім святом привітали чоловічу половину студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», наших Захисників викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру та дівчатка відповідної спеціальності.

Детальніше...

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє»

10-11 жовтня 2019 року на кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій ДВНЗ «ХДАУ» відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє».

Детальніше...

Відкрита лекція «Реновації промислових зон у сучасних умовах міста» з кандидатом архітектури Сисоєвою В.В.

Для ознайомлення із сучасними тенденціями в архітектурі міст та покращення зовнішнього вигляду їх промислових зон, кандидат архітектури    Сисоєва В.В. 11.10.2019 провела відкриту лекцію «Реновації промислових зон у сучасних умовах міста» для майбутніх інженерів-будівельників та архітекторів  з метою познайомити здобувачів вищої освіти з практичними та теоретичними аспектами цього напрямку. Також на парі були присутні завідуючий кафедри Чеканович М.Г. та викладачі кафедри будівництва.

Детальніше...

14 жовтня Україна відзначає потрійне свято

Шановні колеги, друзі!

 Щиро вітаємо Вас зі святом справжньої мужності, Днем захисника України!

 Будьте справжніми Захисниками для своїх коханих, мам, бабусь, для своїх родин, друзів, для своєї країни!

Детальніше...

Х Міжнародний мовно-літературний конкурс студентської молоді імені Тараса Шевченка

Шановні студенти!

Економічний факультет запрошує до участі у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Урочистості з нагоди початку Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудуться

16 жовтня 2019 рокуна кафедрі професійної освіти, ауд. 101а.

Детальніше...

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва та День Захисника України

Цей день - одне з найбільших державних свят. Свято нескорених. Бо попри всі негаразди дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів. Напередодні у читальній залі Наукової бібліотеки представлено розгорнуті книжкові виставки, які присвячені Дню українського козацтва та Дню захисника України. 

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри інженерії харчового виробництва

10 жовтня 2019 року відбулась профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри інженерії харчового виробництва біолого-технологічного факультету з майбутніми абітурієнтами у ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище», які були ознайомлені з умовами вступу та перспективами навчання у Херсонському державному аграрному університеті.

Детальніше...

Виїзне заняття здобувачів вищої освіти із дисципліни «Технологія виробництва молока та яловичини»

10 жовтня 2019 року здобувачі вищої освіти Херсонського державного аграрного університету біолого-технологічного факультету спеціальності 204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" відвідали СТОВ "Дніпро" Білозерського району Херсонської області, ознайомились з основними виробничими процесами технології виробництва молока, з метою закріплення теоретичних знань зі скотарства (відповідальний викладач доцент Ведмеденко О.В.). Щиро вдячні керівництву та спеціалістам господарства за приділену увагу майбутнім фахівцям.

Детальніше...

Вшанування пам’яті до Дня захисника України

Викладачі кафедри землеустрою, геодезії та кадастру разом зі студентами спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету водного господарства, будівництва та землеустрою  до Дня захисника України поклали квіти до меморіальних дошок та вшанували пам'ять хвилиною мовчання всіх загиблих  в АТО, серед яких викладач кафедри Угрін Федір Дмитрович.

Детальніше...

Поетично-музична осінь з випускниками ХДАУ

10 жовтня відбулася перша зустріч у межах «Поетично-музичної осені з випускниками ХДАУ», яку ініціювала кафедра іноземних мов. Її гостею стала випускниця ФВГБЗ – Зоя Щербініна. Неймовірно талановита й артистична авторка поезії та прози розповіла організаторам заходу, студентам і викладачам ФВГБЗ та економічного факультету про перші кроки у творчості, про підготовку до друку збірки, що має з’явитися наприкінці року, про спільну працю з Дмитром Плотніковим (випускником ХДАУ) над поетичними діалогами, про участь у проекті «Поетична шафа» та перемогу в конкурсі ім. Миколи Братана.

Детальніше...

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

Викладачі кафедри фізики та загальноінженерних дисциплін 9 жовтня 2019 року зустрілися з учнями 10-х та 11-х класів Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради. Директор гімназії Олексій Валерійович Петров наголосив про важливість такого спілкування випускників, які у даний час обирають майбутню професію, з представниками вищих навчальних закладів.

Детальніше...

Профорієнтаційний візит до Степанівської загальноосвітньої школи

9 жовтня 2019 року завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва Ведмеденко Олена Володимирівна з профорієнтаційним візитом відвідала Степанівську загальноосвітню школу де ознайомила майбутніх випусників зі спеціальностями, особливостями вступу та перевагами навчання в Аграрному університеті.

Детальніше...

Профорієнтаційна робота на біолого-технологічному факультеті

9 жовтня 2019 року викладачі кафедри інженерії харчового виробництва біолого-технологічного факультету Аграрного університету за підтримки заступника голови Чорнобаївської сільської ради Радіонова Є. О. провели профорієнтаційну зустріч з учнями Чорнобаївської санаторної загальноосвітньої школи інтернат та ознайомили майбутніх абітурієнтів і з перспективними факультетами та топовими спеціальностями Аграрного університету, що користуються попитом на ринку праці.

Детальніше...

Участь здобувачів вищої освіти у науково-практичній конференції

У період з 8 жовтня по 10 жовтня 2019 року здобувачі вищої освіти Херсонського державного аграрного університету біолого-технологічного факультету спеціальності 181 - «Харчові технології» прийняли активну участь у студентській науково - практичній конференції на базі Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного, яка проходила за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва та проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності координатора проекту у ДВНЗ «ХДАУ» професора Аверчева О.В.

Детальніше...

Профорієнтаційна зустріч із учнями ЗОШ школи № 50 м. Херсона

9 жовтня 2019 року був проведений профорієнтаційний захід із учнями 11 класу загальноосвітньої школи I-III ступенів  № 50 м. Херсона. Доцент кафедри науки про Землю  - Петрова А.Т. ознайомила учнів із факультетами та спеціальностями  Херсонського  державного аграрного університету, умовами вступу до вишу  та особливостями вступної кампанії.

Детальніше...

Знайомство з ДВНЗ «ХДАУ»

8-9 жовтня викладачі агрономічного факультету ДВНЗ «ХДАУ» Лавренко С.О. та Ревтьо О.Я. відвідали школи №30,31 та 34. Майбутні випускники Херсонських шкіл мали нагоду ознайомитися про різноманітність спеціальностей, особливості вступу та переваги навчання в аграрному.

Детальніше...

Цікаві та корисні зустрічі зі школярами

Доценти кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка Алмашова В.С. та Стратічук Н.В. провели профорієнтаційну зустріч зі школярами 10-11 класів Херсонської спеціалізованої школи № 24

Детальніше...