ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини

Тренінг «Розвиток емоційного інтелекту» – в аграрному!

Економічний факультет Херсонського державного аграрного університету запрошує вчителів і викладачів взяти участь у тренінгу «Розвиток емоційного інтелекту», організованого кафедрою професійної освіти у форматі програми семінарів-стажування «Нова українська школа: Профорієнтація», що відбудеться 21 січня 2020 року об 14.00 у головному корпусі університету (ауд.104, вул. Стрітенська, 23).

Програма семінару-тренінгу

 

В «Лабораторії фізичних експериментів» ХДАУ учні 8-го класу навчально-виховного комплексу «Школа гуманітарного труда» Херсонської обласної ради

16 січня 2020 року завідувач кафедри фізики та загальноінженерних дисциплін, доцент Кияновський О.М. провів лекцію «Фізика та світ» для учнів 8-го класу НВК «Школа гуманітарного труда» Херсонської обласної ради. Він розповів про Херсонський державний аграрний університет, його славну історію, успішне сьогодення та перспективне майбутнє; про роль та значення фізики у сучасному світі, як відкриття у фізиці змінюють стан науки, техніки та усе життя людства; важливість отримання якісної освіти для гідного майбуття.

Детальніше...

Ректор ХДАУ Юрій Кирилов відзвітував за 2019 рік

14 січня 2020 року в Херсонському державному аграрному університеті відбулася Конференція трудового колективу. Під час конференції, окрім поточних питань, відбувся також і звіт ректора Юрія Кирилова. Він відзвітував про виконання Колективного договору ДВНЗ «ХДАУ» за 2019 рік. Ректор повідомив присутнім, що протягом 2019 року в університеті у повному обсязі проводилися доплати за наукові ступені та вчені звання, не дивлячись на складну ситуацію.

Детальніше...

Вручення дипломів магістрам за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія»

 

 

 

Магістрантам денної та заочної форм навчання за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія» на факультеті ВГБЗ були урочисто вручені дипломи. Вітаємо наших шановних магістрів з отриманням дипломів і бажаємо професійних успіхів у будівництві, блискучих перспектив, благополуччя в житті, доброї вдачі та наснаги.

 

 

 

Детальніше...

Випуск магістрів у нове життя

27 грудня в Херсонському державному аграрному університеті відбулося вручення дипломів магістрів. В університеті вручення дипломів – визначна подія, адже випускний – це остаточне підбиття підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці. Навчання в магістратурі пролетіли майже непомітно, і ось настав довгоочікуваний день, коли магістрантам вручили заповітні дипломи.

Детальніше...

27 грудня в університеті відбулася надзвичайна подія – випуск магістрів 2019!

 

Диплом із відзнакою отримала Жолобак Тетяна Сергіївна, яка виконала освітньо – професійну програму «Науки про Землю» зі спеціальності 103 – Науки про Землю.

 

Детальніше...

Урочисте вручення дипломів

27 грудня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів магістрів факультету водного господарства, будівництва та землеустрою спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій".

Детальніше...

Вручення дипломів магістрам за спеціальністю 194

Сьогодні 27 грудня відбулось вручення дипломів магістрам денної та заочної форми навчання за спеціальністю 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології» на факультеті водного господарства, будівництва та землеустрою.

Детальніше...

Учні Херсонської спеціалізованої школи №24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови в «Лабораторії фізичних експериментів» ХДАУ

26 грудня 2019 року завідувач кафедри фізики та загальноінженерних дисциплін доцент Кияновський О.М. провів лекцію «Фізика та життя» для учнів Херсонської спеціалізованої школи №24. Учні школи, що поглиблено  вивчають математику та фізику, особливо активно і з зацікавленістю брали участь у різноманітних дослідах.

Детальніше...

До Аграрного університету завітали учні школи № 12

26 грудня 2019 року за сприяння декана агрономічного факультету, кандидата с.-г. наук, доцента кафедри ботаніки та захисту рослин Мринського І.М. Херсонський державний аграрний університет відвідали учні четвертого класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12.

Детальніше...

Презентовано «Рекомендації міжнародних і українських експертів щодо політики розвитку галузі туризму Херсонської області. Біла книга»

Насиченим на події та продуктивним був день, проведений 23 грудня 2019 року. У приміщенні конференц-залу готелю «Optima Херсон» представники економічного факультету ДВНЗ «ХДАУ» ознайомились із презентацією «Рекомендації міжнародних і українських експертів щодо політики розвитку галузі туризму Херсонської області. Біла книга» та взяли участь у круглому столі по впровадженню туристичного кластера «Соляна Дорога».

Детальніше...

23 грудня 2019 р. відбулося засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності

Під час проведення засідання робочої групи з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності були розглянуті питання:

Детальніше...

Навчальна практика з технології переробки продукції тваринництва

23 грудня 2019 року розпочалась навчальна практика здобувачів першого (бакалаврського) рівня спеціальності 204-«Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» з дисципліни «Технологія переробки продукції тваринництва».

Детальніше...

Участь представників економічного факультету у семінарі-практикумі «Херсонська Дорога Вина та Смаку»

Представники економічного факультету ДВНЗ «ХДАУ»: к.е.н., доцент кафедри економіки та фінансів Бойко В. М. та старші викладачі кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Сита Є.М. і Дуга В.О. у рамках реалізації Проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» взяли участь у семінарі-практикумі «Херсонська Дорога Вина та Смаку», який проводився 23.12.2019 р. у м. Херсоні в конференц-залі готелю «Оptima Херсон».

Детальніше...

Предметна олімпіада з дисциплін «Морфологія с. - г. тварин» та «Анатомія с.- г. тварин»

На кафедрі генетики та розведення с. - г. тварин ім. В. П. Коваленка, для здобувачів першого року навчання біолого-технологічного факультету, була проведена предметна олімпіада з дисциплін: «Морфологія с.- г. тварин» та «Анатомія с. - г. тварин».

Детальніше...

Розвиток особистості студентів засобами створення ментальних карт з дисципліни «Іноземна мова». Формат – експозиція

19.12.2019р. у стінах ДВНЗ «ХДАУ» к.п.н. доцентом кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Несіним Ю.М. була представлена унікальна експозиція творчих робіт студентів 1 – 4 курсів економічного факультету у вигляді ментальних карт.

Детальніше...

Захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності «Cадово-паркове господарство»

От і завершились захисти кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня спеціальності 206 "Садово-паркове господарство. Традиційно були представлені теми і доповіді різних напрямів садово-паркового господарства. Пишаємось нашими випускнаками, які гідно доповідались, компетентно відповідали на запитання комісії, і загалом з найкращого боку показали одну з наймолодших спеціальностей в університеті!

Детальніше...

Останній день захисту кваліфікаційних магістерських робіт на кафедрі ГТБ, водної інженерії та водних технологій

20 грудня 2019 року відбувся останній день захисту здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня денної форми навчання за спеціальності 194 «ГТБ, водної інженерії та водних технологій»  факультету Водного господарства, будівництва та землеустрою на кафедрі Гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій.

Детальніше...

За хист! Або «Вашій увазі пропонується…»

Передовсім не дивуйтеся дещо незвичній орфографії першого слова в заголовку. На це є вагомий аргумент, адже й нинішній сезон захисту кваліфікаційних робіт майбутніх магістрів денного та заочного відділень ХДАУ знову підтвердив високий рівень їхніх наукових досліджень.

Детальніше...

Захист кваліфікаційних проектів магістрів

З 16 по 20 грудня 2019 року відбувся захист випускних кваліфікаційних проектів здобувачів другого (магістерського) рівня денної та заочної форми навчання спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету водного господарства, будівництва та землеустрою ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

Детальніше...