ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

6 квітня 2016 року була проведена регіональна студентська науково-практична конференція з економічних дисциплін по секції «Економіка підприємства».

У конференції брали участь 49 студентів економічного факультету. З доповідями на засіданні секції виступили 12 осіб. За підсумками конференції посіли наступні місця і нагороджені грамотами:

за І-е місце   -  Каров Владислав Сергійович (студент 5 курсу)

за ІІ-е місце  -  Ведмедьова Катерина Сергіївна (студентка 3 курсу)

                       - Кондратенко Владислав Миколайович (студент 3 курсу)

за ІІІ-є місце - Мовчан Альона Ігорівна (студентка 3 курсу)

    - Єрохіна Дар’я Сергіївна (студентка 3 курсу)

-     Довгополова Марина Сергіївна (студентка 3 курсу)

Дипломами за участь у конференції нагороджені студенти:  Кондратенко Владислав Миколайович (3 курс); Падалка Тетяна Сергіївна (3 курс); Алєксєєнко Олександра Олегівна (3 курс); Аббасов Рінат Аловсатович (5 курс); Манюра Дмитро Ярославович (2 курс); Дрешпак Роман Олександрович (1 курс).

В студентських доповідях висвітлювались теми стратегії розвитку та підвищення економічної ефективності виробництва продукції рослинництва та тваринництва, інвестиційно-інноваційної привабливості аграрного сектору економіки, перспективних напрямів конкурентних переваг  підприємств, соціально-економічних проблем сільських територій України.

Слід відмітити також інтерес студентів до проблем адаптації підприємств до поточної економічної ситуації в країні та світі. Всі доповіді супроводжувалась презентаціями та ілюстративними матеріалами. Зміст доповідей відображає високу якість підготовки студентів науковими керівниками.

ДЯКУЄМО ЗА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ!