ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

ЕДД (електронна доставка документів).

 

Як подавати замовлення:

Завантажити, роздрукувати та заповнити Бланк-замовлення.

На кожне видання, що запитується, заповнюється окремий бланк. Бланк-Замовлення заповнюється чітко, розбірливо, без довільних скорочень, мовою оригіналу.

Бланк-замовлення надсилається на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою ЕДД.

Термін виконання замовлення – від 3-х робочих днів з моменту надходження замовлення. Для документів, які зайняті читачами, термін може бути збільшений.

Обмеження при виконанні замовлень

  • Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права» N 3792-XII від 23.12.1993р. отримані копії видань дозволяється використати тільки для особистих наукових і освітніх цілей та забороняється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій формі, крім законодавчо дозволеної (однократна роздруківка електронного файлу), передавати на будь-якій основі отримані копії іншим особам або організаціям. Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів відповідно до діючого законодавства, цілком лягає на користувача.
  • Не приймаються замовлення на копіювання джерел, що перевищують друкований формат А4 та рідких книг і дисертацій.
  • Копіювання документа цілком не виконується (10 сторінок одного видання).