ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

МБА (міжбібліотечний абонемент)

 

Для отримання документів по МБА треба заповнити стандартний бланк-замовлення.

Як подавати замовлення:

Завантажити,  роздрукувати та заповнити Бланк-замовлення.

Замовлення на кожне видання потрібно подавати у формі бібліографічного опису згідно стандарту з вказівкою шифру зберігання та контактними даними.

Бланк-замовлення подається у Сектор книго збереження на Абонемент №1 (головн. корп., 1 поверх) за адресою: 73006, м. Херсон, вул. Рози Люксембург, 23, ХДАУ, Наукова бібліотека. тел: 38 (0552) 41-44-52, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Поштові витрати за пересилання сплачуються читачем.

Увага! Згідно ч. 1 ст. 23 Закону України «Про авторське право й суміжні права», замовлення приймаються тільки на доставку фрагментів (уривків) з опублікованих письмових творів за умови, що обсяг фрагмента (уривка) відповідає меті навчання. Копіювання книг цілком НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ! Отримані копії фрагментів (уривків) дозволяється використовувати тільки для освітніх цілей. Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів відповідно до діючого законодавства, цілком лягає на користувача.

МБА обслуговує зареєстрованих читачів Наукової бібліотеки ХДАУ та читачів КБС ХДАУ.

Замовлення на літературу виконуються протягом 10-ти днів і видаються у тимчасове користування на термін встановлений бібліотекою, з фонду якої надходить література, ксерокопії, електронні копії - у постійне користування читача.

Працювати з отриманими по МБА документами дозволяється тільки у читальній залі Наукової бібліотеки ХДАУ. В особливих випадках, за узгодженням з відповідальною особою, книги можуть бути видані додому на певний строк.

 По МБА видаються вітчизняні й іноземні видання, крім дисертацій, рукописів, періодичних видань за поточний рік, коштовних й рідкісних видань, довідкової літератури, єдиного екземпляру видання, документів підвищеного попиту і художньої літератури. У цьому випадку, можна замовити ксерокопію або електронну копію. (див. Електронна доставка документів).

Юридичним документом, за яким абонент одержує літературу в тимчасове користування й відповідає за зберігання друкованих творів, є бланк-замовлення.

Матеріальну відповідальність за збереження одержаних через МБА документів несе абонент, що замовив видання. Абонент, який втратив або пошкодив документи, отриману по МБА, повинен замінити її на аналогічну або замінити документом, визнаним Бібліотекою рівноцінним.