ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Сервісні послуги

ЕДД (електронна доставка документів).

Електронна доставка документів (ЕДД) - сервісна послуга, що дає можливість замовити електронну копію друкованих видань із фондів бібліотеки й одержати її за допомогою мережних технологій.

 Перш ніж здійснити замовлення, необхідно уточнити бібліографічні відомості (прізвище й ініціали автора, назву, шифр зберігання, рік видання й т.п.) документів, які вас цікавлять за допомогою карткових каталогів і картотек та Електронного каталогу і баз даних Наукової бібліотеки ХДАУ за адресою: www.ksau.ks.ua:8087 або скористатися Віртуальною довідкою.

Детальніше...

МБА (міжбібліотечний абонемент)

Міжбібліотечний абонемент (МБА) є джерелом отримання документів на тимчасове користування з фондів різних бібліотек.

Для задоволення інформаційних потреб читачів на наукову, науково-технічну, періодичну та іншу літературу, відсутню у фонді Наукової бібліотеки ХДАУ, функціонує послуга з міжбібліотечного обслуговування  (головний корпус, 1 поверх, абонемент №1). Бібліотека перенаправляє замовлення читачів згідно координації в провідні наукові бібліотеки України, або інформує замовника про місцезнаходження документа.

Детальніше...

Віртуальна довідка

Відповідь на разовий запит віддаленого користувача, що включає бібліографічну й (або) фактографічну інформацію й виконується в інтерактивному режимі, називається віртуальною довідкою.

Віртуальна довідка допоможе Вам одержати інформацію:

про наявність у фондах нашої бібліотеки конкретного видання, про конкретний факт або подію, уточнити елементи бібліографічного опису необхідного документу, підібрати список літератури за темою що цікавить Вас, (не більше 5-ти найменувань) та ін..

Детальніше...