ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Відділ з питань інтелектуальної власності та інновацій

Відділ з питань інтелектуальної власності та інновацій створено у 1968 році наказом Міністерства сільського господарства СРСР від 10.02.1968 р. № 81. Переведений на повний госпрозрахунок і самофінансування з 1 лютого 1989 р. на підставі наказу Держагропрому СРСР від 04 07.1988 р. №458.

Відділ з питань інтелектуальної власності та інновацій Херсонського державного аграрного університету створено для здійснення науково-виробничої і наукової діяльності по господарських договорах з підприємствами і організаціями і за рахунок коштів державного бюджету, які виконуються галузевими науково-дослідними і проблемними лабораторіями, групами, дослідними виробництвами та Іншими підрозділами університету.

Планування, облік і калькулювання собівартості науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт здійснюється згідно постанови Кабінету Міністрів України від 20 липня 1996р. № 830.

До складу відділу входять:

1. науково-організаційний відділ;

2. відділ аспірантури та докторантури;

3. відділ патентно-ліцензійної, винахідницької та раціоналізаторської роботи  й інформації;

4. сектор захисту дисертацій;

5. відділ метрології та стандартизації;

6. виставка наукових розробок вчених університету;

7. відділ науково-технічної інформації.

Науково-дослідна діяльність направлена на реалізацію результатів фундаментальних і прикладних досліджень, розробку і виробництво на їх основі конкретно спрямованої продукції і її самостійну поставку на державний і зарубіжний ринки, розширення форм впровадження результатів досліджень в учбовий процес і виробництво, зміцнення експериментально-виробничої і матеріальної бази університету.

Науково-дослідні роботи університету виконуються:

-     професорсько-викладацьким складом згідно з індивідуальними планами на протязі основного робочого часу;

-     науковими, інженерно-технічними працівниками, спеціалістами і робочими наукових і конструкторських організацій університету в основний робочий час;

-     студентами під час виконання курсових, дипломних проектів, інших дослідних робіт у вільний час можливо за додаткову плату;

-     аспірантами згідно з індивідуальним планом їх підготовки, а також у вільний від навчання час.

 

Телефон (0552) 41-75-92;  email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Основні наукові розробки