ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

 

 

Більше інформації за посиланням: http://www.ksau.kherson.ua/viddilaspir.html

Новини Херсонського державного аграрного університету

Запрошення на Всеукраїнський науково-практичний форум «Сучасні підходи до наукового забезпечення галузей рослинництва та плодоовочівництва за умов зміни клімату» за підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва

Детальніше...

Круглий стіл «Ізраїльський досвід вирощування, зберігання та реалізація плодової продукції та винограду»

17 жовтня 2018 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся круглий стіл «Ізраїльський досвід вирощування, зберігання та реалізація плодової продукції та винограду» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.

Детальніше...

Навчальний процес студентів

Жваво і цікаво пройшла пара з дисципліни "Електронні геодезичні прилади"! Так студенти 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за допомогою електронного планіметра Planix 5 визначили площі озер Бехтерка та Лиман, а також земельних ділянок села Бехтери.

Детальніше...

Практичне заняття студентів

Студенти 4 курсу спеціальності 6.080101   «Геодезія, картографія та землеустрій» на виїзному занятті 18.10.2018 р. отримали навички з огляду та складання опису об'єктів оцінки (забудованих та вільних від забудови земельних ділянок) з дисципліни "Експертна грошова оцінка земельних ділянок".

Детальніше...

Регіональна студентська науково-практична конференція «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє»

18 - 19 жовтня 2018 року на кафедрі гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій відбулася регіональна студентська науково-практична конференція «Гідротехнічне будівництво: минуле, сьогодення, майбутнє», в якій прийняли участь студенти І та ІІ курсу магістратури спеціальності «гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій» і 4-го курсу спеціальностей «Гідромеліорація» та «Науки про землю».

Детальніше...

Делегація ДВНЗ «ХДАУ» біолого-технологічного факультету взяла участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України»

11 жовтня 2018 року представники біолого-технологічного факультету Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» взяли участь у регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України», який відбувся на базі Миколаївського національного аграрного університету.

Детальніше...

Відбувся захист дипломних робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та 051 «Економіка»

18 жовтня 2018 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт студентів, що отримують другу вищу освіту на базі Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки.

Детальніше...

Вітаємо збірну команд юнаків і дівчат Херсонського державного аграрного університету з перемогою у змаганнях з волейболу серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації!

16 - 17 жовтня 2018 року відбулися змагання з волейболу серед команд закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації за Програмою обласної Універсіади (обласних студентських спортивних ігор) 2018-2019 н. р.

Детальніше...

Час висаджувати дерева і чагарники

Осінь – найкраща пора для висаджування чагарників і дерев у Вашому саду!

Подбайте про красу Вашого саду завчасно!

 

 

 

Детальніше...

Корисна краса у Вашому домі

 

Все більшої популярності сьогодні набуває вирощування овочевих культур у домашніх умовах.

Пропонуємо придбати декоративний перець, який стане оригінальною та корисною прикрасою Вашого підвіконня.

 

 

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» - це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 21 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у соціально-економічний відділ, ауд. 78 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua