ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

«Український кавун – солодке диво 2018»

04 серпня 2018 року студенти та викладачі Херсонського державного аграрного університету прийняли участь у ХV Вcеукpaїнcькому феcтивaлі "Укpaїнcький кaвун – coлoдке дивo", який проходив в мiстi Гола Пристань.

Детальніше...

Делегація ХДАУ взяла участь у міжнародному проекті «Місто професій»

ДВНЗ "Херсонський державний аграрний університет" позиціонує себе, як освітній, науковий і культурний центр Херсона та області, тому завжди жваво відгукується і бере участь у цікавих проектах та заходах, що проводяться у нашому місті.

Детальніше...

Подаруй бібліотеці книгу!

Наукові співробітники ДВНЗ «Херсонського державного аграрного університету» Агрономічного факультету І. М. Мринський, В.В. Урсал, С. В. Коковіхін, С. О. Лавренко та Н. М. Лавренко подарували Науковій бібліотеці монографії, які можуть бути використані агрономами по захисту рослин, науковими співробітниками, викладачами, аспірантами і студентами як навчальні посібники з дисциплін спеціальностей: Агрономія», «Захист і карантин рослин», «Садівництво та виноградарство», «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство».

Детальніше...

Досвід Ізраїлю для аграріїв півдня України

7 серпня 2018 року делегація Херсонського державного аграрного університету на чолі з проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності, професором Аверчевим О.В., у складі з зав. кафедрою харчових технологій Бурак В.Г, викладачами кафедри публічного управління та адміністрування Дугою В.О. та Карташовою О.Г. відвідали тематичний захід "Особливості післязбиральної доробки та зберігання фруктів" з навчального циклу для півдня України, організований Міністерством сільського господарства Ізраїлю та Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

Детальніше...

Викладачі, науковці і студенти Херсонського Аграрного університету прийняли активну участь у роботі Міжнародної агропромислової виставки і форумі із підтримки фермерства «Агропорт Південь Херсон 2018»

Викладачі, науковці і студенти Херсонського Аграрного університету прийняли активну участь у роботі Міжнародної агропромислової виставки і форумі із підтримки фермерства «Агропорт Південь Херсон 2018».

Детальніше...

Анонс нових заходів Школи аграрного лідера

Школа аграрного лідера здійснює освітні та професійно-практичні заходи за участю найкращих вітчизняних та іноземних професіоналів бізнесу та громадського сектору, висококваліфікованих викладачів університету.

Тематика навчальних курсів спрямована на персональний розвиток активних інноваційних особистостей, реалізацію їх потенціалу для успішного розв’язання завдань аграрного бізнесу та сільських громад Херсонщини та України.

Детальніше...

Аграрний університет здійснює набір на спеціальність "Архітектура та містобудування"

 

Аграрний університет здійснює набір на спеціальність "Архітектура та містобудування"! Термін подачі заяв до 20 липня! Довідки за телефоном: 0552414430, 0951157868, 0671365542.

 

Шановні абітурієнти!

 

Звертаємо вашу увагу на те, що з 2 липня триває реєстрація електронних кабінетів вступників та з 12 липня розпочалася електронна подача заяв на вступ.

 

Детальніше...

«Технології захисту навколишнього середовища» Нова спеціальність – нова перспектива!

Проблема взаємодії людини з природою має глобальний характер і перетворилася на одну з найбільш актуальних у наш час. Розв’язання проблеми взаємодії людини з природою пов’язується із установленням гармонійного співіснування природи, суспільства і людини, що забезпечує усі потреби людства.

Детальніше...

Гарний еколог сьогодні – чисте довкілля та доглянута планета завтра!

Екологи – це ті фахівці, які намагаються пояснити, чому висихають річки, риба гине або влітку випадає сніг. Вони вивчають стан води, землі, повітря, вплив промислових відходів на рослини, тварин і людей. Якщо вміст шкідливих речовин вище критичного рівня, виявляють причини, складають прогноз розвитку ситуації. 

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» - це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 21 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у соціально-економічний відділ, ауд. 78 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua