ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Шановні колеги, студенти!

День Святої Трійці – одне з головних християнських свят, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. Свято сходження Духу Святого до апостолів є днем становлення Християнської церкви. Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло всім, хто поряд. Віриться, що у цей день світ стає кращим, доброзичливішим і світлішим.

Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, надає нам сили жити, бути впевненим, що правда та любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.

Зичимо вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе вам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир та щастя на нашу землю.

Нехай ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти, надією на розквіт нашої рідної України.

Ректорат університету

Відбувся бізнес-семінар «Розвиток регіонального співробітництва між Ізраїлем та Україною в аграрному секторі»

23 травня 2018 року у стінах Департаменту агропромислового розвитку (м. Херсон) відбувся бізнес-семінар «Розвиток регіонального співробітництва між Ізраїлем та Україною в аграрному секторі».

Детальніше...

Кафедра «Обліку і оподаткування» у рамках співпраці з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) провела круглий стіл «Актуальні проблеми обліку і оподаткування суб’єктів господарської діяльності аграрної сфери»

 

У Херсонському державному аграрному університеті відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми обліку і оподаткування суб’єктів господарської діяльності аграрної сфери». 

 

Детальніше...

Ознайомчий візит студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» в ХОДА

23 травня 2018 року студенти економічного факультету спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Херсонського державного аграрного університету відвідали Херсонську обласну державну адміністрацію за запрошенням депутата Херсонської обласної ради Чернишової М.І.

Детальніше...

Участь студентів економічного факультету ХДАУ в бізнес-семінарі

23 травня 2018 року студенти 3 курсу економічного факультету Херсонського державного аграрного університету взяли участь в Бізнес – семінарі «Розвиток регіонального співробітництва між Ізраїлем та Україною в аграрній галузі», який було проведено за підтримки Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Асоціації сприяння розвитку і співробітництва «Ізраїль – Україна, та країни СНД».

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ГІДРОТЕХНІЧНОГО І ВОДОГОСПОДАРСЬКОГО БУДІВНИЦТВА ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ЗРОШУВАНОГО ГЕКТАРА»

За підтримки Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва 25-26 травня 2018 року на факультету водного господарства, будівництва та землеустрою проходить міжнародна науково-практична конференція, яка була присвячена вирішенню актуальних проблем гідротехніки і меліорації. Заявки на участь в конференції подали понад 155 провідних вчених України, Білорусі, Азербайджану, Казахстану, Узбекистану, Сербії, Ізраїлю та США в програмі було заявлено 67 наукових доповіді.

Детальніше...

Участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 202 «Захист і карантин рослин»

21-23 травня 2018 року студенти агрономічного факультету Херсонського державного аграрного університету Йоенко Ірина, Заікін Роман та Коковіхіна Олена під керівництвом к.с.-г.н., доцента, в.о. завідувача кафедри ботаніки та захисту рослин Марковської О.Є. прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 202 «Захист і карантин рослин» серед аграрних закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації. Олімпіада проводилась у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва.

Детальніше...

Представники Ради молодих вчених Херсонського державного аграрного університету прийняли участь у науковій конференції «Внесок наукових династій в розвиток регіону»

Представники Ради молодих вчених Херсонського державного аграрного університету прийняли участь у науковій конференції «Внесок наукових династій в розвиток регіону», що проходила за підтримки Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської ОДА на базі Херсонського національного технічного університету.

Детальніше...

Свято у Комишанській школі

25 травня 2018р. у Комишанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 26 Херсонської міської ради відбулось свято «Останнього дзвоника»!

Детальніше...

Реалізація енергоефективних проектів

23 травня викладачі кафедри екології та сталого розвитку імені професора Ю.В. Пилипенка доцент Стратічук Н.В. та асистент Рутта О.В., а також кафедри публічного управління та адміністрування доцент Миронов В.В. та асистент Дуга В.О. відвідали прес-тур в рамках програми ЕС «Угода мерів – демонстраційні проекти».

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» - це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 18 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у соціально-економічний відділ, ауд. 78 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Міжнародна науково-практична Інтернет - конференція «Імплементація стандартів Європейського Союзу в аграрній сфері економіки України»

11 – 12 жовтня 2017 року викладачами кафедри економіки та фінансів ДВНЗ «ХДАУ» була проведена Міжнародна науково-практична Інтернет – конференція «Імплементація стандартів Європейського Союзу в аграрній сфері економіки України»

Збірник тез

Програма конференції