ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Відкрито початок студентської акції «Разом переможемо»

20 грудня 2018 року у Херсонському державному аграрному університеті відкрито початок студентської акції «Разом переможемо», яка спрямована на підтримку Збройних Сил України, а саме Херсонської області.

Детальніше...

Науковці Аграрного університету розповіли про вирощування перлин


 

Детальніше


 

Підсумки анкетування в ХДАУ

 Серед викладачів, співробітників та студентів Аграрного університету було проведено анкетування найвизначних заходів за підсумками 2018 року в університеті. Респондентам було запропоновано визначити три важливі події. В анкетуванні прийняло участь понад 200 осіб. Отже, маємо такі результати: 

Детальніше...

Урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» біолого-технологічного факультету

28 грудня 2018 року у Херсонському державному аграрному університеті на біолого-технологічному факультеті відбулось урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

Детальніше...

Урочисте вручення дипломів

 

28 грудня відбулося урочисте вручення дипломів магістрів факультету водного господарства, будівництва та землеустрою спеціальності 193 "Геодезія та землеустрій".

 

Детальніше...

Відбувся успішний захист докторської дисертації

Завідувач кафедри ботаніки та захисту рослин Олена Марковська успішно захистила докторську дисертацію. Захист відбувся на спеціалізованій вченій раді Херсонського державного аграрного університету.  

Детальніше...

Відбулась зустріч з учнями 11–го класу ліцею журналістики, економіки та правознавства Херсонської міської ради

27 грудня 2018 року у рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри менеджменту організацій Боліла С.Ю. зустрілася з учнями 11–го класу ліцею журналістики, економіки та правознавства Херсонської міської ради. Доцентом кафедри було проведене  проблемне заняття  на тему: «Маркетинг у діяльності підприємця як інструмент  формування його конкурентоспроможності». Учні виявили живий інтерес  до  обговорення  питань, що  розглядалися на занятті та прийняли активну участь у дискусії.

Детальніше...

Випуск здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем зі спеціальності 103 « Науки про Землю»

27 грудня 2018 року відбувся  захист здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем зі спеціальності 103 «Науки про Землю».

До складу екзаменаційної комісії увійшли:

голова ЕК - Мельник Михайло Андрійовича к.с.-г. наук, директор Херсонської філії Державної установи «Інституту охорони ґрунтів  України».

члени ЕК:

Морозов Олексій Володимирович – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри науки про Землю, заступник голови;

Бабушкіна Руслана Олександрівна – кандидат с.-г. наук, доцент,  завідувач кафедри науки про Землю;

Мацко Петро Володимирович - кандидат с.-г. наук, доцент кафедри науки про Землю;

Смирнов В.М. – кандидат геологічних наук, доцент кафедри науки про Землю;

Детальніше...

Захист випускних кваліфікаційних проектів

22, 26, 27 грудня 2018 року відбувся захист випускних кваліфікаційних проектів здобувачів вищої освіти факультету водного господарства, будівництва та землеустрою денної та заочної форм навчання ОР «МАГІСТР» зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Детальніше...

Випуск здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

26, 27 грудня 2018 року відбулося продовження захисту здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» - це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 21 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у соціально-економічний відділ, ауд. 78 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua

 


   

Круглий Інтернет - стіл “Актуальні питання менеджменту в умовах соціально-економічних трансформацій”

Кафедрою менеджменту організацій в якості заходу до дня науки  проведено Круглий Інтернет - стіл “Актуальні питання менеджменту в умовах соціально-економічних трансформацій”, за результатами якогопідготовлено Інтернет – збірник тез доповідей. Дякуємо всім учасникам за актуальні та цікаві доповіді, сподіваємось на подальшу співпрацю!!!

Ознайомитися