ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Відбудеться конференція трудового колективу ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»

Увага! ДВНЗ Херсонський державний аграрний університет» Запрошує пройти підвищення кваліфікації на базі Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки

Детальніше...

Увага!!!

W E L C O M E

3 травня 2018 р. о 10 годині в аудиторії №  404

Відбудеться олімпіада з іноземної мови (англійська, німецька)!

Запрошуються бажаючі студенти всіх факультетів.

Студенти економічного факультету ХДАУ досліджують бюджетні процеси Херсонської області

24 квітня 2018 року студенти економічного факультету Херсонського державного аграрного університету та доцент кафедри публічного управління та адміністрування Карташова О.Г. були присутні на засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів Херсонської обласної ради. Студенти мали змогу побачити, як працюють обласні депутати та яким чином відбувається розподілення  коштів Херсонської області.

Детальніше...

День пам’яті та примирення

З цвітінням садів, буянням квітів і дерев, золотом і сріблом бойових нагород до нас приходить ПеремогаДень Перемоги назавжди залишиться днем нашого тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків. Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане… 

Детальніше...

Зустріч радника дирекції Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України зі студентами факультету водного господарства, будівництва та землеустрою

24 квітня у ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» кафедрою землеустрою, геодезії та кадастру, факультету водного господарства, будівництва та землеустрою було організовано зустріч з видатним науковцем, письменником, к.т.н., доцентом, радником дирекції Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук (м. Київ) Дорожко Григорієм Костянтиновичем.

Детальніше...

Нова спеціальність зацікавила майбутніх абітурієнтів

19 квітня у Херсонському державному аграрному університеті відбувся ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ. Метою данного заходу була популярізація спеціальностей Херсонського ДАУ.

Захід відбувся під гаслом «Я ЛЮБЛЮ ХЕРСОНСЬКИЙ ДАУ».

Детальніше...

Відбулася чергова атестаційна сесія щодо вільного володіння державною мовою

24 квітня у Херсонському державному аграрному університеті відбулася чергова атестаційна сесія щодо вільного володіння державною мовою для осіб, які претендують на вступ на державну службу.

Детальніше...

В Херсонському державному аграрному університеті відбулася зустріч з німецьким політиком

24 квітня в Херсонському державному аграрному університеті відбулася зустріч з німецьким політиком, доктором економіки Норбертом Нойгаузом який є автором книги «Цінності християнської демократії», яка перекладена на понад 20 мов.

Детальніше...

Участь ХДАУ у засіданні Круглого столу «Український Крим: минуле та сьогодення»

Херсонський державний аграрний університет 23 квітня 2018 року прийняв участь у роботі круглого столу «Український Крим: минуле та сьогодення» з нагоди 100 річчя визволення території України від російсько-більшовицьких загарбників у ході війни за незалежність та створення Військово-Морських Сил новітньої української держави, в рамках заходів із відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

Детальніше...

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» - це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 18 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у соціально-економічний відділ, ауд. 78 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua