ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Новини Херсонського державного аграрного університету

Школа аграрного лідера 29 листопада 2018 р.

Програма заходу Школи аграрного лідера (детальніше)

VI Міжнародна науково-практична конференція «Філософські обрії сьогодення»

15 листопада 2018 року у Херсонському державному аграрному університеті на кафедрі філософії і соціально-гуманітарних дисциплін біолого-технологічного факультету відбулось відкриття VI Міжнародної науково-практичної конференції «Філософські обрії сьогодення», присвяченої Всесвітньому дню філософії та 90-річчю утворення кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін.

Детальніше...

«Активне студентство - визначне майбутнє»

16 листопада 2018 року в ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» відбулась робоча зустріч «Активне студентство - визначне майбутнє» за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В.

Детальніше...

Продовження співпраці з міжнародним центром «АНТЕЙ»

15 та 16 листопада 2018 року, в рамках співпраці ДВНЗ «ХДАУ» з міжнародним центром «АНТЕЙ», під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В. Здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня другого та третього року навчання, факультетів: агрономічного; рибного господарства та природокористування; водного господарства, будівництва та землеустрою – було проведено студентську годину.

Детальніше...

День практичної підготовки на підприємстві АФ радгосп «Білозерський»

15 листопада 2018 року, в рамках співпраці ДВНЗ «ХДАУ» з Українським проектом бізнес – розвитку плодоовочівництва, під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародної діяльності, професора Аверчева О.В., здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня другого року навчання економічного факультету з доцентами Кафедри економіки та фінансів Аверчевою Н.О. та Галат Л.М. провели практичне зайняття на підприємстві АФ радгосп «Білозерський».

Детальніше...

У «StudMovieFest» переміг вестерн агрономічного факультету

У п’ятницю, 16 листопада, під завісу Тижня студентського самоврядування, присвяченого Міжнародному дню студента, у Херсонському державному аграрному університеті відбувся фестиваль студентських короткометражних фільмів «StudMovieFest». Перегляд робіт, нагородження переможців, «оскарівські» статуетки, глядачі, шанувальники, феєрверк — усе було як годиться на кінофестивалі!

Детальніше...

Твій вибір – твоє майбутнє!

 Під таким гаслом пройшов профорієнтаційний захід для старшокласників Скадовського району за ініціативою Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості. Себе презентували заклади вищої освіти, університети, коледжі та училища м.Херсона та області.  

Детальніше...

Профорієнтаційна робота викладачів кафедри економіки та фінансів в с. Чорнобаївка Білозерського району

 

Викладачі кафедри доценти Аверчева Н.О., Бойко Л.О. та асистент Карнаушенко А.С. провели профорієнтаційну роботу в школах с. Чорнобаївка Білозерського району.

 

Детальніше...

Профорієнтаційна робота кафедри обліку і оподаткування

Викладачі кафедри доценти Скрипник С.В., Шепель І В.  провели профорієнтаційну роботу серед батьків 10-11 класів у Херсонському загальноосвітньому навчально-виховному комплексі № 48 Херсонської міської ради I-III ступенів із спеціальними класами для навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Детальніше...

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ У ХЕРСОНСЬКОМУ АКАДЕМІЧНОМУ ЛІЦЕЇ!

15 листопада професор кафедри науки про Землю Морозов Олексій Володимирович провів відкрите заняття для учнів Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукува при ХДУ Херсонської міської ради на тему «Експрес – методи оцінки якості грунту».

Детальніше...

 

 


Кирилов Юрій Євгенович
ректор університету 

Шановні друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Півдня України – ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

ДВНЗ «ХДАУ» - це державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який проводить підготовку фахівців для агропромислового комплексу на 5-ти факультетах за 21 спеціальностями, за ступенями «Бакалавр», «Магістр», «Доктор філософії», «Доктор наук».

Детальніше

Студентам, що навчаються на умовах контракту!

УВАГА!!!
Розрахунковий рахунок змінено з 01.01.2016 р.
новий р\р № 312 572 411 00 213
МФО 820172
код 00493020
Банк Державна казначейська служба України, м. Київ
За реквізитами та довідками звертатись
у соціально-економічний відділ, ауд. 78 ГУК,
тел. (0552) 41-44-25


Поштовий сервіс університету

Ваша пошта @ksau.kherson.ua