ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Міжнародні практики

Нові можливості для студентів

28 березня 2018 року Інститутом ПКП ДВНЗ «ХДАУ» було організовано зустріч студентів з представниками компанії Selfinvest -студентська рекрутингова компанія, яка спеціалізується на легальному працевлаштування студентів в Німеччині.

Детальніше...

Меморандум про співпрацю між ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет» та компанією TAFF Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi

У лютому 2018 року проректором з наукової роботи та міжнародної діяльності професором О.В. Аверчевим було підписано меморандум про співпрацю ДВНЗ «ХДАУ» та Компанією TAFF Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi. Організатором підписання меморандуму виступив Інститут ПКП. Метою співробітництва є спільні дії з реалізації заходів, щодо практичної підготовки студентів денної та заочної форми навчання (1, 2, 3 курси та перший рік магістратури).

Детальніше...

Другий Міжнародний Конгрес «Органічна Україна»

15 - 16 березня 2018 року місто Одеса ласкаво приймало учасників Другого Міжнародного Конгресу «Органічна Україна». На місце зустрічі прибули представники різних країн. Спікерами та учасниками стали успішні виробники, переробники та продавці органічної продукції, місцеві та міжнародні трейдери, консультанти, представники влади та науковці з навчальних і науково-дослідних закладів.

Детальніше...

Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки ДВНЗ «ХДАУ»

Пропонує студентам унікальну можливість проходження міжнародного стажування за кордоном.

Стажування підвищує рейтинг студентів Університету при подальшому працевлаштуванні, з огляду на отриманий досвід роботи. Міжнародні стажування - це не тільки можливість отримання практичних знань і навичок у сфері агробізнесу, а також удосконалення знання мови, пізнання звичаїв і культури країн - місць стажування, отримання незабутніх вражень.

Після закінчення стажування всі студенти отримують сертифікати і резюме від фірми, де вони проходили стажування. В Україні дуже цінується закордонний досвід роботи, а міжнародні сертифікати дозволяють розраховувати на великі шанси при прийомі на роботу в порівнянні з іншими претендентами.

Детальніше...