ОБЕРІТЬ ПОТРІБНУ МОВУ

Ukrainian English French German Russian Turkish

Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність - структурний підрозділ університету, основна мета роботи спрямована на інтеграцію ДВНЗ «Херсонського державного аграрного університету» в єдиний освітній простір.

Ведеться безперервний пошук нових можливостей розвитку співробітництва з вищими навчальними закладами та науковими організаціями за кордоном, послідовно збільшується спектр програм міжнародного обміну для студентів і викладачів університету. Регулярно проводяться інформаційний семінари, надаючи детальну інформацію про існуючі програми і фонди розвитку міжнародного співробітництва в галузі освіти і науки.

Основні напрямки роботи, що виконує відділ  Міжнародної діяльності:

  • вдосконалення і розширення баз виробничих практик, стажувань студентів за кордоном;
  • надання інформації за програмами навчання в зарубіжних вищих навчальних закладах, пошук потенційних партнерів і ресурсів для проходження подібних програм;
  • розробка пропозицій на отримання грантів і координація роботи в рамках міжнародних програм і проектів;
  • співпраця з міністерствами, відомствами, посольствами іноземних держав в Україні та іншими установами і організаціями з питань міжнародної діяльності.

Міжнародні стажування за кордоном підвищує рейтинг здобувачів вищої освіти при подальшому працевлаштуванні, з огляду на отриманий досвід роботи. Для науково-педагогічних співробітників ДВНЗ це унікальна можливість покращити свій рівень викладання та вдосконалення роботи в провідній галузі знань. Стажування відбувається на підставі укладених Меморандумів про співробітництво між ДВНЗ «ХДАУ» та іноземними партнерами - як навчальними закладами, так і безпосередньо підприємствами - базами стажування.

Міжнародні стажування - це не тільки можливість отримання практичних знань і навичок у сфері агробізнесу, а також удосконалення знання мови, пізнання звичаїв і культури країн - місць стажування, отримання незабутніх вражень.

Якщо ви амбітна, працьовита, впевнена в собі і своїх можливостях особистість - не пропустіть свій шанс і скористайтеся можливістю пройти стажування за кордоном.